Bárdosi Sándor a feleségéről: Volt már olyan, hogy Ildi válni akart
Bárdosi Ildikó és férje, Bárdosi Sándor már 15 éve élnek együtt, kapcsolatuk azonban, ahogy ők maguk is mondják, nem mentes a kisebb-nagyobb nézeteltérésektől. Az évek során azonban sokat fejlődtek, különösen a kommunikáció terén.
Bárdosi Ildikó a Sláger Reggelben mesélt arról, hogy ma már a férje is jobban odafigyel arra, hogyan fejezi ki magát.
„Eljutottunk oda, hogy Sanyi most már őszintén tud elnézést kérni, ha esetleg megbántott valamivel. Korábban azért nem tette ezt, mert sokszor észre sem vette, ha erősebben fogalmazott, és az nekem nem esett jól” – idézi Ildikót a Bors.
Bárdosi Sándor nem is tagadta, hogy időnként előfordul nála a nyers fogalmazás. Azt is elárulta, hogy egy hölgy ismerőse így is hívta egy időben: „a nyers”.
A pár nem titkolja, hogy voltak olyan pillanatok, amikor komoly feszültségek alakultak ki köztük.
– árulta el a volt birkózó.
Ildikó ezt megerősítette, hozzátéve, hogy a kisgyermekes mindennapok is okozhatnak nehézségeket.
„Akkor, amikor ezt mondtam, egyszerűen csak tele volt a púpom, ott volt a két kisgyerek és Sanyi is. Minden kisgyerekes család életébe hoz valamennyi konfliktust ez a periódus. Aki mást mond, az hazudik.”
Bárdosi Sándor arról is beszélt, hogy felesége szavai különösen érzékenyen érintik.
Olyankor félrevonulok, duzzogok, de végig azt várom, hogy odajöjjön, és hagyjuk az egészet.”
A házaspár hangsúlyozta, hogy bár vannak néha súrlódások, fontos számukra, hogy minden helyzetet közösen oldjanak meg.
Bárdosi Sándor és Ildikó 2012-ben kötöttek házasságot, és két gyermekük született. Közösen vezetik a Bárdosi Küzdősport Akadémiát is, ahol különböző küzdősportokat oktatnak minden korosztálynak.