Gyurcsány Ferenc: „Orbán Viktor azt mondja, velem kell megküzdenie, mégis gyáván államtitkárai mögé bújik”
Dömötör Csaba válaszolt: 'Világos beszéd, hogy most kihívta Orbán Viktort, ez már nyílt küzdelem, nem a korábbi simlis magatartás. Ugyanakkor nem jó fejlemény, hogy 15 évvel az őszödi beszéd után még mindig Ön az ellenzék vezéralakja'.