FELFEDEZŐ
A Rovatból

Kiakasztó: undorító üzeneteket kapott mellkisebbítő műtétje után egy lány

Egyesek szerint ez volt az egyetlen előnyös tulajdonsága. Sajnos nem is ez volt a legdurvább hozzászólás.


Döbbenetes dolgokat vágtak egy 20 éves kanadai lány fejéhez, aki mellkisebbítő műtétnek vetette alá magát a hatalmas mellei miatt – számolt be róla a Daily Star.

Janel Nelson keblei ugyanis akkorára nőttek, hogy már brit méretezés szerint 28H, európai méretezés szerint 60L-es kosárméretű melltartót kellett hordania. Ráadásul nemcsak nagyok voltak a mellei, de meg is ereszkedtek, ami miatt rendszeres kiütések, hátfájás és migrén gyötörte, és a testtartása is rosszabb lett.

„Sokat híztam és fogytam, számos fogamzásgátlót is kipróbáltam, hol szedtem, hol nem. A mellem úgy megnyúlt és megereszkedett, hogy már nem úgy nézett ki, mintha egy fiatal felnőtt testéhez tartozna”

– mondta a fiatal nő.

Januárban végül rászánta magát egy mellkisebbítő műtétre, amelynek köszönhetően

már nyolc kosármérettel kisebb melltartó is elég neki, a melle pedig arányos lett a testéhez képest.

A lány egy videót is posztolt TikTok-oldalára az elképesztő változásról, amelyet már több mint 32 milliószor néztek meg február óta és 5,4 millió lájkot kapott rá. Ebben más-más stílusú ruhákat próbál fel a műtét előtt és után, a különbség óriási. Az egyik felvételen még a könnye is kicsordult, amikor meglátta, hogy mennyivel jobban áll rajta az egyik ruha most, a kisebb mellekkel.

„Mindig szerettem a testemet, de most még jobban szeretem. Úgy érzem, mintha egy teljesen új ember lennék. Már nincsenek hátfájdalmaim, migrénjeim, kiütéseim, és sokkal több az önbizalmam”

– mondta.

@janellynnnelson #breastreduction #beforeandafter #breastreductioncheck #surgery ♬ i got guns in my head - janel nelson

A videó alatti kommentekben sok nő dicsérte, amiért belevágott a műtétbe, mert láthatóan nagyon megérte. Ugyanakkor számos durva hozzászólást is kapott, amelyek megdöbbentették.

„Nem lepett meg, hogy a gyűlölködő kommentek többségét férfiak írták. De egy-kettő azért lesokkolt, például az, hogy ezzel most pofán vágtam Istent, meg hogy ez volt az egyetlen előnyös tulajdonságom. Vagy az, hogy: 'figyeljétek meg, a férje el fogja hagyni, 3...2...1". Én tudom, én érzem a különbséget, imádom az ereményt - nekem csak ez számít.”

Az egyik gonoszkodó kommentelőnek pedig egyáltalán nem volt igaza. Janel férje, Chandler nemhogy nem hagyta el a lányt, de nagyon is örül annak, hogy felesége meglépte a műtétet. A népszerű videó alatt övé a topkomment, ami így szól: „Ez volt a második legjobb döntésed, amit valaha meghoztál az után, hogy hozzám jöttél”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Nem fogunk bezárkózni” – Gyurcsány Ferenc megmutatta a nógrádi faluban vásárolt házát
Miután a település vezetője is megerősítette, hogy a volt miniszterelnök az apró nógrádi Ecsegben vett ingatlant, Gyurcsány igyekezett eloszlatni a híreket, hogy teljesen hátat fordítana a fővárosnak. Egy kétszázéves, egykori malomépületet vett, amivel szerinte még sok lesz a munka.


Szerémyné Baráth Éva ecsegi polgármester a Facebookon erősítette meg szóbeszédet, miszerint Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök ingatlant vásárolt a néhány ezer lelket számláló Nógrád megyei településen.

„Az elmúlt napokban több hír is napvilágot látott azzal kapcsolatban, hogy Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök úr ingatlant vásárolt Ecsegen. Ezúton szeretném megerősíteni, hogy a hír igaz.”

Baráth közölte, hogy személyesen is találkozott a volt kormányfővel, akivel egy „rövid, kötetlen beszélgetés keretében” egyeztettek a jövőről.

A poszt szerint Gyurcsányék hosszabb távon tervezik az életvitelszerű letelepedést, és jelezték, hogy részt kívánnak venni a település életében, valamint látogatni fogják a közösségi rendezvényeket.

Gyurcsány ma szintén megerősítette a hírt, azonban elmondta, hogy nem hagyja teljesen maga mögött a fővárost sem.

„Ecsegre költözöm? Is. Elmondom.”

Arról ír, hogy életük nagyobb része, elsősorban fia miatt, egyelőre Budapesthez köti őket. Ezért egy jó ideig nem tudnak még teljesen elszakadni a várostól, de két dolog biztosan változik:

Ősszel átköltöznek Zuglóba, egy, a múlt század elején épült bérház egyik lakásába, másrészt amikor csak lehet, Ecsegen töltik az idejüket.

„A múlt héten megvettünk egy régi, nagyjából kétszáz éves, egykori malomépületet. A száz négyzetméteres házon és a telken lesz elég munka, amit most kifejezetten várok is. Olvasás és írás mellett a következő pár évben ezzel fognak telni az ecsegi napjaink” – írta, és fotót is mellékelt az ingatlanról:

„Ecsegben van valami különös sűrűség: patak, domb, régi várhely, pincesor, templom, források - egy kis falu, amely mögött meglepően hosszú történet áll. A faluvégen, a Cserhát erdejébe illeszkedik az egykori Gyenes-féle vízimalom épülete. Régóta lakóházként szolgált, és így fog szolgálni a következőkben is. Nem fogunk bezárkózni. Élni fogunk a faluval, a faluban” – foglalta össze vonzalmát a helyhez a volt miniszterelnök.

Gyurcsány Ferenc tavaly májusban jelentette be, hogy lemond minden tisztségéről és visszavonul a közélettől. Azóta főképp az írással foglalkozik.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Undorító pillanat a szülés, ahol az apának semmi haszna” – kőkemény szavakkal támadt a belga vb-sztárra a francia tévés
France Pierron francia újságírónő ezekkel a szavakkal bírálta Jeremy Doku tervét, hogy a vb-ről hazautazik gyermeke születésére. A belga válogatott kulcsjátékosának felesége július második hetére van kiírva.


Nagy vihart kavart egy francia televíziós műsorvezetőnő, France Pierron, aki élesen bírálta a belga válogatott sztárját, Jeremy Dokut, amiért a játékos a világbajnokság alatt ott akar lenni első gyermeke születésénél. A L’Équipe de choc című műsorban a kétgyerekes Pierron provokatív véleményének adott hangot, amely szerint egy futballistának egy ilyen eseményen semmi keresnivalója – írja a 24.hu.

A műsorvezető szerint a világbajnokság egy megismételhetetlen élmény, amiért játékosok százai ölni tudnának. Úgy véli, Doku egy gyerekkori álmát váltja valóra, amit most félbeszakítana.

„Hogy jelen légy a gyereked születésénél, ami – már bocsánat, de – egy undorító pillanat, ahol az apának semmi haszna sincs. Vannak fickók, akik hitelt vettek fel azért, hogy láthassák a meccset, te meg inkább elmész, csak azért, hogy elvágj egy köldökzsinórt” – fogalmazott Pierron.

A stúdióban ülő korábbi olimpiai és profi világbajnok ökölvívó, Brahim Asloum azonnal vitába szállt a műsorvezetővel. Asloum az apaság elsőbbségét hangsúlyozta a sportkarrierrel szemben.

„Egy világbajnokságot meg lehet nyerni vagy el lehet bukni, de az érzés idővel elmúlik. Egy baba viszont az egész életedet végigkíséri.”

A vita alapját a Manchester City 24 éves szélsőjének helyzete adja: felesége a világbajnokság ideje alatt, július második hetére van kiírva. Doku egyértelművé tette, hogy nem akar lemaradni a pillanatról.

„Az első gyerekemről beszélünk, szóval mindenképpen ott szeretnék lenni a feleségem mellett” – mondta a játékos.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Nem vehetem csak úgy le őket” – így vágott vissza a mélyen dekoltált ruhája miatt támadott mexikói politikus
A 40 éves Sandra Cuevas a foci-vb-n keltett feltűnést, miután a mexikói válogatott meccsén viselt ruhája miatt az 1986-os vb-ikonhoz, Mar Castro modellhez hasonlították. A volt polgármester rengeteg támogató üzenetet is kapott, a negatív megjegyzéseket pedig nem veszi rossz néven.


„Hát, srácok, mit tehetnék? Nem vehetem csak úgy le őket” – ezzel a mondattal reagált a közösségi médiában kapott kommentekre Sandra Cuevas, Mexikóváros Cuauhtémoc kerületének korábbi polgármestere, miután feltűnést keltett a mély dekoltázst mutató szettjében a 2026-os labdarúgó-világbajnokságon. A politikus a többi mexikói szurkolóval ünnepelt, miután a válogatott bejutott a kieséses szakaszba, a róla készült felvételek pedig bejárták az internetet – számolt be róla a The Sun.

A 40 éves Cuevas egy mélyen dekoltált felsőben szurkolt a lelátón, ami miatt sokan az 1986-os mexikói vb ikonikus alakjához, Mar Castro modellhez hasonlították, aki „Chiquitibum”-ként vált világhírűvé.

A volt polgármester könnyedén kezelte a felhajtást, és elmondta, nem először ragasztották rá ezt a becenevet. „Már 1986-ban is így becéztek, és ez mulattat, tetszik” – fogalmazott, majd hozzátette, nem tekinti bántónak a megjegyzéseket.

„Nem veszem támadásnak; lesznek, akik így gondolják és pejoratívan használják, de mi, mexikóiak ilyenek vagyunk.”

A közösségi médiában Cuevas rengeteg támogató üzenetet kapott, sokan dicsérték, hogy egy politikus is tud önfeledten szórakozni.

„Olyan ez, mint amikor a diákok rájönnek, hogy a tanárok az iskolán kívül is emberek” – írta az egyik kommentelő. Egy másik pedig így fogalmazott: „Fantasztikusan néz ki, jobb, ha békén hagyják.”

A politikus körüli figyelemhez hozzájárult a mexikói válogatott sikeres szereplése is: a csapat a csoportkörben Dél-Afrikát és Dél-Koreát is legyőzte kapott gól nélkül, ezzel elsőként jutott tovább a legjobb 32 közé.

Sandra Cuevas 2021 októbere és 2024 márciusa között vezette Mexikóváros történelmi központját is magában foglaló Cuauhtémoc kerületet. Jelenleg a Mexico Nuevo nevű politikai mozgalom mexikóvárosi koordinátoraként dolgozik, amely párttá alakulásra készül.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
A 25 éves Kiss Kamilla lett Magyarország legszebb nője
A budapesti versenyző a Miss Universe Hungary 2026 pénteki döntőjén győzött, a koronát a tavalyi királynő, Dezsényi Kincső adta át neki. Az első udvarhölgy Sarka Lilien, a második pedig Óvári Kinga lett.


Péntek este a budapesti Operettszínház Kálmán Imre Teátrumában tizenkét versenyző közül választották ki a Miss Universe Hungary 2026 győztesét. A koronát végül a 25 éves, budapesti Kiss Kamilla fejére tették – írta a Bors.

A versenyen nemcsak a királynő személyére derült fény, hanem az udvarhölgyekre is. Az első udvarhölgy Sarka Lilien lett, a második udvarhölgynek pedig Óvári Kingát választották. A közönség szavazatai alapján Hotya Fanni kapta a közönségdíjat. A CSR – Társadalmi Felelősségvállalás különdíját pedig Zsanai Mia nyerte el, aki a következő egy évben az Egy lépéssel több – Hajós István Alapítvány társadalmi felelősségvállalási programjainak kiemelt arca lesz.

A koronát a leköszönő királynő, a tavalyi győztes Dezsényi Kincső adta át utódjának, aki a győzelem után arról beszélt, hogy bár végig hitt magában, a pillanat súlyát csak akkor érezte át, amikor kimondták a nevét.

Kiss Kamilla ezzel elnyerte a jogot, hogy Magyarországot képviselje a Miss Universe világdöntőjén, amelyet idén Puerto Ricóban rendeznek meg. A győztesre most intenzív felkészülés vár, a nemzetközi versenyen ugyanis a szépség mellett a versenyzők személyiségét, kommunikációs készségét és társadalmi szerepvállalását is értékelik. Dezsényi Kincső megígérte, hogy mentorként segíti majd utódját a felkészülésben.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk