SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Vége a háborúnak: közel 20 év után kibékült Majka és Dopeman

Koárbban a mádián keresztül üzengettek egymásnak, a Sztárboxban pedig egymást püffölték. Mára nyoma sincs a heves indulatoknak, egy helyre járnak edzeni, és beszélgetni is szoktak.


Úgy tűnik, kibékült Majka és Dopeman, a két rapper közötti heves konfliktusnak mára nyoma sincs. Egy edzőterembe járnak, néha váltanak is egy-két szót, Majka szerint az idő rendbe tette a dolgokat.

Pedig miután a két előadó útjai külön váltak, komoly háború zajlott kettőjük között. A két rapper a médián keresztül üzengetett egymásnak, egymást püfölték az RTL Klub sztárbox című műsorában, sőt egy budapesti szórakozóhelyen össze is verekedtek.

Majka azonban a napokban Ozsváth Zsolti vendége volt, a ZshowTime című műsorban, ahol Dopeman-el való zűrös kapcsolata is szóba került. Az egykori indulatoknak azonban már nyoma sem volt.

„Együtt edzünk! »Szia Laci, Szia Peti«, váltunk két szót, aztán ennyi. Inkább nem vagyunk sehogy. Azt az idő rendbe tette szerintem köztünk. De nem hiszem, hogy valaha együtt fogunk vacsorázni, összejárni”

- árulta el Majka.

Később a különválásuk kapcsán azt mondta, hogy ő nem hagyta ott Dopemant, hanem szétmentek.

„Nem úgy volt, hogy én otthagyom őt. Csak, hogy bizonyos napokon nem megyek el velük fellépni, amikor szombatok lettek volna. Mentem volna pénteken, csütörtökön, vasárnap. Csak hát nyilván a szombat a premier nap, akkor van a legtöbb buli, ez őt elég érzékenyen érintette volna anyagilag, hogy én nem tudok menni, mert ugye rengeteg helyre azért hívták, mert én is ott voltam. Ebből született egy kis harc, aminek az lett a vége a megbeszélés után, hogy úgy összekaptunk, hogy már pénteken sem kellett mennem fellépni, meg csütörtökön sem, meg vasárnap se és mindenki elindult a saját útján. Ennek ennyi a története” - mondta Majka.

A Blikk ezzel kapcsolatban megkereste Dopemant is. Ő szintén elmondta, hogy többször találkoztak már a balhéik óta, valóban egy helyre járnak edzeni és beszélgettek is már.

„Nincs már akkora egóm mint régen, nekem ez már nem szempont. A Majkában is ugyanazt látom mint régen, azt amit érdemes benne látni. Egyszerűen nem érdemes azzal töltenem az időmet, hogy azt lássam benne, akire haragudtam. Minek csesszem el a saját magam boldogságát ilyesmivel? Azért mi csináltunk együtt egy komoly lemezt, szerintem zeneileg az egyik legjobb lemez volt az övé amit csináltam, legalábbis én nagyon szerettem. Végülis nekem mondhatjuk, hogy büszkeség, hogy ennyire vitte.”

Dopeman azt is hozzátette, hogy benne nicns semmi negatív Majkával szemben.

„Amikor szóba elegyedünk egyszerű dolgokról beszélünk. Például amikor ütöttem a zsákot ő nézett engem aztán megemlítette, hogy mennyire le vagyok fogyva. Ő mondta, hogy ez nem jó, mert így azt fogják hinni, hogy nincs pénzem. Erre rávágtam, hogy ez számít egyáltalán? Röhögtünk egyet aztán kész, mindenki ment a dolgára. A legjobbat kívánom neki az életben” - mondta egykori riválisáról a rapper.

(Forrás: Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Havas Henrik: Ennyi faszt egy rakáson, mint a Fidesz-elnökségben, én még életemben nem láttam
Lázár Jánosról külön véleménye is van – igaz, nem nagyon tér el a fentitől. A veterán újságíró Magyar Péterről és az alkotmányos kormányváltás lehetőségéről is beszélt.


Juhász Péter vendége volt Havas Henrik, aki nem kímélte a kormánypártot: nagyon kemény szavakkal szólt be a Fidesz vezetésére, egy embert pedig különösen kipécézett. A beszélgetésből a volt politikus megosztott egy részletet, ami igen hamar virálissá vált a közösségi médiában.

A videóban a veterán tévés újságíró Magyar Péterről beszélt, akin állítása szerint nem ismeri ki magát, de – „mint a normális értelmiségiek” – rá szavazna. Szerinte benne van egyedül potenciál arra, hogy alkotmányos keretek között átvegye a hatalmat. Ezzel kapcsolatban azonban egyszersmind borúlátó is. Úgy fogalmazott:

„Én nem nézem ki ebből a tróger társaságból, hogy alkotmányos keretek közt átadnák a hatalmat.”

Ugyanakkor arra sem lát esélyt, hogy a Fideszen belül vezetőségváltás történne. „Ki van, aki esetleg megbuktatná Orbán Viktort? Németh Szilárd? Kubatov Gábor? Ezek majd egyszer felállnak?” – tette fel a kérdést. Majd sommásan úgy fogalmazott:

„Ennyi faszt egy rakáson, mint a Fidesz elnökségben, én még életemben nem láttam!”

Amikor Juhász felveti Lázár János nevét, kiderül, hogy Havas ebben sem bízik igazán. Róla a videóban azt mondja:

„Az egy parvenü fasz! Amikor megláttam, hogy egy szegény magyar vizslát állítottak mellé, vadászruhában, puskával... Én csak a vizslát sajnáltam!”

Juhász Péter beszélgetését Havas Henrikkel az ellenzéki aktivista és podcaster csatornáján lehet meghallgatni.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Erre költi 40 milliós nyereményét a Megasztár győztese
Lengyel Johanna elárulta, milyen tervei vannak a pénznyereménnyel. Számára azonban a fődíjnál is nagyobb elismerést jelent a szakmai és a közönség általi visszaigazolás.
DKA – Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. december 01.



Véget ért a TV2 Megasztár idei évada, a győztes Lengyel Johanna lett, aki november 29-én emelhette magasba a trófeát. A győzelemmel 40 millió forintos fődíj járt, emellett hároméves zenei képzésre kap lehetőséget a Kodolányi János Egyetemen, valamint felléphet a következő Strand Fesztiválon is.

Bár rengeteg pénzt nyert, Lengyel Johanna számára nem a pénz a legfontosabb a győzelemben. Az énekesnő szerint a diadal igazi értéke az, hogy a közönség végre visszaigazolta a saját zenei útját.

„Nyilván van presztízse annak, hogy valaki megnyer egy ilyen tehetségkutatót, de számomra nem ez a valódi érték.

A győzelem sokkal inkább azt igazolja vissza, hogy amit csinálok, az tetszik az embereknek, és ez rengeteget jelent számomra. Most azonban visszaigazolást kaptam arra, hogy igenis van létjogosultsága annak, amit csinálok, és nem kell kompromisszumot kötnöm”– magyarázta a Blikknek.

Az énekesnő azt is elárulta, milyen tervei vannak a 40 millió forintos fődíjjal.

„Nem tartom magam anyagiasnak, de természetesen lesz helye a pénznyereménynek. A tervem az, hogy a zenei pályámba fektetem: szeretnék létrehozni egy olyan produkciót, amelyben igazán jól érzem magam. Ennek pedig komoly anyagi vonzata van, gondolok itt a stábra, a zenészekre, a technikára és még sok minden másra. Ha pedig marad valamennyi, azt szeretném félretenni, hogy legyen egy biztos anyagi hátterem. Semmiképp nem szeretném könnyelműen elkölteni”

– mesélte.

A zenei pálya építését a műsor zsűritagjai is segíthetik, többen ugyanis felajánlották neki a közös munka lehetőségét. Curtis, Tóth Gabi és Marics Peti is jelezte, hogy szívesen duettezne vele a jövőben.

„Hatalmas elismerés számomra, hogy ilyen felkéréseket kapok, és nagyon nyitott vagyok arra, hogy a műsor után is együtt dolgozzunk. Mindig érdekes látni, milyen új dolgok születhetnek különböző műfajok találkozásából”

– mondta Lengyel Johanna.

A győzelemhez vezető út azonban nem volt zökkenőmentes, a fiatal tehetséget a verseny alatt komoly veszteség is érte. Éppen akkor veszítette el a nagymamáját, amikor beköltözött a Megasztár-házba.

Lengyel Johanna neve egyébként nem ismeretlen a tehetségkutatók nézői számára. 2019-ben már szerepelt a TV2 Sztárban sztár leszek! című műsorának első évadában, ahol Bereczki Zoltán csapatának tagjaként a második élő adásig jutott.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
A Megasztár győztese egy másik műsorban már a második élő adásban kiesett – Bereczki Zoltán versenyzője volt akkor
Lengyel Johanna hat évvel ezelőtt a Sztárban Sztár leszek! című tehetségkutatóban mutatta meg, mire képes. Akkor nem jutott messzire Bereczki Zoltán csapatában, most viszont a győzelemig menetelt.
DKA – Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. november 30.



Mint azt megírtuk, Lengyel Johanna nyerte a Megasztár idei évadát. A november 29-i, szombat esti döntőben a fiatal énekesnő toronymagas közönségtámogatással diadalmaskodott.

Bereczki Zoltán a finálé előtt egy Facebook-posztban emlékeztetett mindenkit arra, hogy Johanna nem most tűnt fel először a TV2 képernyőjén.

A fiatal tehetség 2019-ben a Sztárban sztár leszek! első évadában Bereczki versenyzője volt, akkor a második élő adásban esett ki.

„Lengyel Johanna. Nem, nem a Megasztárban tűnt fel, hanem ugyanazon a csatornán, a Sztárban sztár leszek! című műsorban pár éve. (De rövid egyesek memóriája!) A versenyzőm volt. Csodálatos hanggal. Vittem egy ideig, de kiesett (hogy miért, azt nézze vissza, aki akarja)! Aztán dolgoztunk sokat együtt. Ma remélem megnyeri és oda kerül a szívekben, ahova kell!” – írta bejegyzésében az énekes-színész még a győztes kihirdetése előtt.

A győzelemmel Lengyel Johanna nemcsak a 40 millió forintos fődíjat vihette haza, hanem egy lemezfelvételi lehetőséget is Los Angelesben, a Paramount Recording Studios-ban. Emellett felléphet a 2026-os STRAND Fesztiválon, és egy hároméves ösztöndíjat is kapott a Kodolányi János Egyetem Modern Zenei Tanszékére.

Johanna mestere a Megasztár idei évadában Marics Peti volt. A fiatal énekesnő korábban Los Angelesben is tanult énekelni, és több hazai sztárral is állt már egy színpadon.

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Megvan a Sztárban Sztár All Stars három döntőse, egy korábbi győztes búcsúzott a finálé előtt
A kiesett énekes emelt fővel távozott, azt mondta, megtiszteltetés volt a legjobbak között búcsúzni. A jövő vasárnapi adásban már a győzelemért küzdenek a még versenyben lévő sztárok.


A vasárnap esti élő show-ban a Sztárban Sztár All Stars döntőjébe jutás volt a tét, kialakult a finálé háromfős mezőnye.

Vavra Bence, Dér Heni és Freddie küzdhet meg a győztesnek járó címért a jövő vasárnapi, december 7-i élő adásban, ahol a végső szót már kizárólag a nézők mondják ki.

A november 30-i elődöntőben minden eddiginél nagyobb volt a tét. Freddie, Dér Heni, Vavra Bence és Veréb Tamás lépett színpadra, és ez volt az utolsó adás, ahol a zsűri – Liptai Claudia, Lékai-Kiss Ramóna, Stohl András és Hajós András – még pontozással befolyásolhatta a végeredményt. A versenyzőknek ezúttal két produkcióval kellett bizonyítaniuk: egy egyéni dallal és egy duettel, amelyben korábbi évadok szereplőivel álltak színpadra.

A különleges feladat során Dér Heni Oláh Gergővel, Freddie Sipos Tomival, Vavra Bence Szabó Ádámmal, Veréb Tamás pedig a tavalyi All Stars-évad győztesével, Péter Sramekkel énekelt együtt. Bár a zsűri egyértelműen Dér Henit értékelte a legmagasabbra, aki egyedüliként kapott kétszer is maximális pontszámot, a továbbjutás a nézői szavazatokkal összesítve dőlt el.

Az összesített pontszámok alapján elsőként Vavra Bence biztosította helyét a döntőben. Ezt követően újraindították a szavazást, amelynek eredményeként Dér Heni jutott másodikként a fináléba. A harmadik hely sorsa egy rövid, utolsó szavazási körben dőlt el Freddie és Veréb Tamás között.

A nézők végül Freddie-t juttatták tovább, így a 2016-os széria győztese, Veréb Tamás a negyedik helyen fejezte be a versenyt.

A kiesést követően Veréb Tamás méltósággal vette tudomásul az eredményt. „Ebben a hihetetlen erős mezőnyben, elsők között kiesni is megtiszteltetés” – jelentette ki az énekes. Hozzátette, hogy egy rendkívül nehéz időszak van mögötte, de a kapott szeretet és támogatás mindenért kárpótolta.

A szeptember 7-én indult All Stars-évad jövő vasárnap ér a csúcspontjára, amikor a három finalista utoljára lép színpadra, hogy elnyerje „Magyarország legsokoldalúbb előadója” címet. A győztes személyéről ezúttal már csak a nézők dönthetnek.

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET: