HÍREK
A Rovatból

Feljelentést tett, és a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi a győri polgármester, miután állítása szerint eltűnt 1,7 milliárd forint a lakáskasszából

A pénzt rászorulók lakásainak felújítására gyűjtötték évtizedeken át. Most a polgármester szerint a fideszes többség akadályozza a pénz útjának felderítését.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. február 03.



Kezdeményezi a győri közgyűlés feloszlatását Pintér Bence polgármester, aki kedd reggeli Facebook-posztjában arról beszélt, hogy feljelentést tett, miután

állítása szerint 2025 januárja és szeptembere között eltűnt a Győrszol Zrt. kezelésében lévő önkormányzati lakáskassza csaknem egésze, legalább 1,7 milliárd forint.

A polgármester szerint a Fidesz-többségű Városstratégiai Bizottság által irányított cégtől eltűnt pénz miatt kell felemelni a hangot. „A gazdasági beszámolók alapján 2025. januári és szeptembere között alig 9 hónap alatt eltűnt a Fekete Dávid Bizottsági Elnök és a Fideszes Többségű Városratégi Bizottság által irányított Győrszol Zrt. kezelésében álló önkormányzati lakáskassza csaknem egésze. A gazdasági beszámolók szerint nincs meg legalább 1,7 milliárd forint” – állítja posztjában.

Pintér Bence elmondta, az 1993 óta gyűlő lakáskassza forrásai célhoz kötöttek, azokat a vagyonkezelési szerződés szerint a Győrszol kizárólag önkormányzati lakások és ingatlanok felújítására, karbantartására és építésére költhetné.

A polgármester szerint míg a cég számviteli bizonylata alapján a lakáskassza egyenlege 2 milliárd forintot meghaladó, addig a bankszámlán 2025 szeptemberében mindössze 304 millió forint volt. „Ez azt jelenti, hogy alsó hangon 1,7 milliárd forint eltűnt. 9 hónap alatt elporlott Fekete Dávid, Szelesz Szabolcs, Hajtó Péter, Borsi Róbert, Huszár Gábor és Szabó Jenő tulajdonosi bizottsági tagok, valamint Antal Imre felügyelő bizottsági elnök keze alatt” – fogalmazott.

A polgármester szerint az ügy „sokkal feketébb, sokkal sötétebb”, mivel a 2024 őszi hatalomátvétel után a Fidesz-többségű közgyűlés elvette tőle az önkormányzati cégek felügyeletét,

és Fekete Dávid bizottságához rendelte azokat, amely utasíthatja a cégvezetőket. Hozzátette, a Győrszol 2025 májusában megszüntette az alszámlát, ahol a 2 milliárdos lakáskasszát elkülönítve tartották, a pénzt pedig átöntötték a főszámlára. Innen tűnt el szerinte az összeg néhány hónap alatt, a negyedéves beszámolók alapján fokozatosan apadva.

Pintér elmondta, 2025 augusztusában pénzügyi adatokat kért a cégtől, de a vezetők megtagadták a szolgáltatást

azzal az indokkal, hogy arra polgármesterként nem jogosult, csak a Fidesz-többségű közgyűlés és Fekete Dávid bizottsága. A vizsgálatot ezért a Városstratégiai Bizottság ülésén folytatták, ahol állítása szerint a Győrszol vezetői nem tudták megmondani, hol van a pénz. A polgármester által közzétett videórészleten az hangzik el, hogy a rendelkezésre állás „pénzügyi szempontból nem ugyanaz és nem azonos” a bankbetéttel.

Pintér Bence szerint a bizottság fideszes többsége végül leszavazta azt a javaslatot, amely arra kötelezte volna a Győrszolt, hogy adja ki a bankszámlakivonatokat és egyéb igazolásokat a pénz hollétéről. „Fekete Dávid, Szeres Szabolcs, Hajtó Péter, Borsi Róbert, Huszár Gábor és Szabó Jenő önkormányzati képviselők megpróbálták megakadályozni, hogy kiderítsük, hová tűnt 1,7 milliárd forint a gyűri lakáskasszából. Ez a pénz a győriek pénze” – mondta.

A polgármester szerint a kép összeállt: azért nem tudta teljesíteni a Győrszol a 2025-ben vállalt 116 bérlakás felújítását – amiből csak 22 valósult meg –, mert a Fidesz felügyelete alatt álló cégből eltűnt az erre elkülönített pénz.

Azt is állította, hogy a felügyelőbizottság fideszes tagjai 370 százalékos fizetésemelést adtak maguknak, miközben a cégből eltűnt az 1,7 milliárd forint. A felügyelőbizottság elnökét, Antal Imrét azzal vádolta, hogy inkább a kedvezményes önkormányzati lakásbérleti szerződése meghosszabbításával volt elfoglalva.

Pintér bejelentette, különösen jelentős értékre elkövetett sikkasztás és hűtlen kezelés gyanúja miatt tett feljelentést ismeretlen tettes ellen, a bizottságok esetében pedig felmerül a bűnpártolás és a hivatali visszaélés gyanúja.

Mivel szerinte a történtek egy évtizedre megnyomorítják a győri lakáspolitikát, kezdeményezi a közgyűlés feloszlatását. „A gyűrék ugyanis nem erre szavaztak 2024. június 9-én. A fideszes politikusoknak, akik a közgyűrés többségét adják, semmilyen demokratikus felhatalmazásuk nincs arra, hogy milliárdot tűnjenek el a kezük alatt a lakáskasszából. Nem ezzel kampányoltak a választás előtt, nem ezt ígérték a győrieknek. A közülés többsége nem mondott igazat arról, hogy mi a valódi szándéka a város javaival, a győriek pénzével. A közülésnek ezért vissza kell adnia a döntés jogát a győrieknek, hogy véleményt mondhassanak erről a politikáról. A közülés oszlassa fel magát, és legyen új választás Győrben” – zárta posztját a polgármester.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


HÍREK
A Rovatból
Évekig tartó viszony a tanárnővel: Ricsi könnyek között tálalt ki a manipulációról és a kihasználásról
Egy ártatlannak tűnő öleléssel kezdődött minden, ami aztán nyolc évig tartó titkos viszonyba torkollott. Horváth Richárd a Partizánnak mesélt a pokoli évekről.


A Partizánnak adott interjút Horváth Richárd, aki arról beszélt, hogyan használta ki és manipulálta őt gyerekként a középiskolai angoltanára, akivel éveken át viszonya volt. Azzal kezdte a beszélgetést, hogy mivel ő férfi, biztosra veszi az áldozathibáztatást.

„Jönnek a viccesek majd, hogy bárcsak az ő idejükben lettek volna ilyen női tanárok. Ja, mindenki meg akarja dugni a jónő tanárnőt. Aztán én meg megtettem, és itt ülök mégis. És nem hiszem, hogy bármelyik osztálytársam cserélne velem most”

– fogalmazott.

Elmondása szerint a kapcsolat 2012-ben kezdődött, amikor 15 évesen megpillantotta a tanárnőt, akit „a világ legszebb hölgyének” látott. A viszony egy ártatlannak tűnő helyzettel indult: Ricsi egy családi probléma miatt nem készítette el a házi feladatát, és megkérte a tanárnőt, hogy ne csak egyest ne adjon neki, de ne is beszéljen senkinek a dologról. Állítása szerint a tanárnő ezt nem tartotta be, és szólt az osztályfőnökének. Ricsi erre egy bizalomról szóló Facebook-poszttal reagált, amiből a tanárnő tudta, hogy neki szól. Behívta a tanterembe, bocsánatot kért, majd megkérdezte, megölelheti-e. „Az az ölelés nagyon jól esett ott abban az adott pillanatban, és innentől kezdtünk el mi beszélgetni Facebookon, és egyre inkább elmélyültek ezek a beszélgetések” – emlékezett vissza.

Bár egy ponton Ricsi javasolta, hogy hagyják abba a beszélgetéseket, amibe a tanárnő először beleegyezett, pár nap múlva mégis újra megkereste azzal, hogy „szerinte semmi rossz nincs abban, ha mi ketten beszélgetünk, ha lelkizünk, mert hát mindkettőnknek jó”.

A fiú elmondása szerint ettől különlegesnek érezte magát. „Tök megtisztelve, meg különlegesnek éreztem magam. És valójában ez volt a hatalmas csapda ebben az egészben” – mondta. A kapcsolat hamarosan fizikai síkra terelődött, miután a tanárnő egy ajándékátadás ürügyén felhívta a lakására. Először csak ölelések és kézfogások történtek, majd a tanárnő elkezdte csókolgatni a nyakát, amit a fiú viszonzott, de közben végig bűntudata volt. „De mégis ott volt mindig is az a gondolat a fejemben, hogy ez az egész olyan bűnös, hogy ennek nem lenne szabad megtörténnie” – idézte fel.

A tanárnő először a harmadik fiának, majd a kisöccsének nevezte, végül „lelkitársak” lettek. Az első csók a nő lakásán, a kanapén történt meg, ami után a tanárnő azt mondta, legközelebb egy hónap múlva kaphat hasonlót.

Ricsi állítása szerint nem ő volt az, aki ezt a határt átlépte, innentől kezdve rendszeresen csókolóztak a tanteremben, a lakáson vagy az utcán elbújva.

A nő féltékeny lett, amikor Ricsi kortárs lányokkal próbált ismerkedni. „Ő azt szeretné, hogy kizárólag vele randizzak, mert ő szerelmes belém. Sajnos ez is jól esett akkor, és nagyon szupernek gondoltam magam, hogy hát egy felnőtt nő tényleg szerelmes belém”

– mondta Ricsi, aki szerint ezután a kapcsolat egyre inkább testivé vált, az érzelmi beszélgetések pedig eltűntek, ami miatt úgy érezte, kihasználják.

Az első szexuális együttlétre 2014. július 15-én került sor, amikor Ricsi már betöltötte a 17. életévét, a tanárnő pedig 18 évvel volt idősebb nála.

Elmondása szerint a tanárnő ekkor már egy közös jövőt ígért neki. „Elmondta, hogy velem szeretné leélni az életét, hogy nagyon várja, hogy végezzek a sulival, és együtt lehessünk örökké, hogy együtt öregedjünk meg” – emlékezett vissza a férfi, aki szerint a tanárnő már a kapcsolatuk elején manipulálni kezdte, hogy a saját szükségleteit kielégíthesse vele.

A viszonyról Ricsi apja is tudomást szerzett, miután a fia egy egész hetet a tanárnőnél töltött. Bár az apa nagyon kiakadt, végül nem szólt az iskolának.

„Azt mondta, hogy félt, hogy meggyűlölöm egy életre, ha ezt teszi. Értelemszerűen, ha meg is gyűlölöm, érte, egyébként ez lett volna a jó döntés” – mondta Ricsi. A viszonyról állítása szerint a tanárnő egyik kolléganője, egy magyartanár is tudott, aki nemhogy nem szólt, de még az osztályfőnököt is lebeszélte a gyanakvásáról, amikor az aggályait fejezte ki a diák és az angoltanár furcsa kapcsolatáról.

A titkolózás egyre jobban megviselte Ricsit, akinek egy alkalommal dühkitörése volt az osztályban. Ezt követően a tanárnővel közösen mentek el egy pszichiáterhez, aki Ricsi szerint nem mondta ki, hogy a kapcsolatuk nem normális. „Gyakorlatilag arra tanultam itt praktikákat, hogy hogyan ne legyek dühös, és hogyan kezeljem a dühömet” – mondta. A tanárnő manipulációi miatt Ricsi szociális élete beszűkült, elmaradtak a barátai. „Egyszer csak azt vettem észre, hogy basszus, már tényleg csak ő van nekem.”

Egy ponton megpróbált szakítani, letiltotta a tanárnőt mindenhonnan, és nem ment iskolába. Ekkor a tanárnő barátnője és a beavatott kolléganője is keresték telefonon, hogy vegye fel újra a kapcsolatot.

Ricsi ekkor az apjához fordult, hogy segítsen neki iskolát váltani, de ő azt mondta, a maradék két évet már bírja ki. „Az az egy ember, akitől segítséget kértem, ő is azt mondta, hogy bírjam ki” – fogalmazott.

Az érettségi után, 2018-tól Ricsi dolgozni kezdett, hogy a közös életükhöz gyűjtsön, de a tanárnő mindig kifogásokat talált. Végül 2019 decemberében szakított vele, de a nő 2020 márciusában albérletbe költözött, és újra összejöttek.

A kapcsolatnak 2020. április 5-én lett vége, amikor a tanárnő azt mondta, nem bírja nézni a gyerekei fájdalmát, ezért mégsem hagyja el a férjét. „Talán soha nem éreztem még akkora fájdalmat, mint aznap, mert nem tudtam megszólalni, csak ültem egy helyben, és úgy éreztem, hogy most belülről széttörtem”

– mondta.

Ricsi állítja, nem akar bosszút állni. A szakítás után tudatosult benne, hogy ez nem szerelem volt, hanem a lelki kizsákmányolása. „Egyetlen egy felnőtt diszfunkcionális működése sem legitimizálhatja soha azt, hogy egy gyerekkel visszaéljen” – jelentette ki. Terápiára kezdett járni, ahol a kapcsolat hatásai mellett a gyerekkorával is foglalkozott. Elmondása szerint sosem érezte magát eléggé szeretve, apja érzelmileg elérhetetlen volt, és gyerekként végig kellett néznie, ahogy nagyapja bántalmazza a nagymamáját. A terápia segített feldolgozni a traumáit, és rendezni a kapcsolatát a szüleivel, akik elmondása szerint sajnálják, ami történt. „Amit az egyik legnagyobb terápiás eredményemnek gondolok, az pedig az, hogy életemben először sikerült megölelnem úgy az anyukámat, hogy az jó érzés volt” – zárta a beszélgetést.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
HÍREK
A Rovatból
Igazságszérumhoz hasonló injekciót adhattak be az ukrán pénzszállítást felügyelő volt SZBU-tisztnek Budapesten
Kijevi források szerint valamilyen relaxánst kapott, hogy beszédesebb legyen a kihallgatáson. A szer azonban állítólag a cukorbeteg férfinál magas vérnyomásos krízist és eszméletvesztést okozott, ami után kórházba szállították.


Kijevi biztonsági források szerint a magyar hatóságok kényszerinjekciót adtak be az egyik ukrán férfinak, akit a Terrorelhárítási Központ (TEK) március 5-én fogott el egy pénz- és aranyszállítmány lefoglalásakor. A vádakról ma számolt be a The Guardian.

Az ukránok úgy vélik, az injekció egyfajta relaxánst tartalmazhatott, amely a kihallgatásokon beszédesebbé teheti az embereket. A szer azonban állítólag a cukorbeteg férfinál magas vérnyomásos krízist és eszméletvesztést okozott, ami után kórházba szállították.

Az érintettek magyar ügyvédje, Horváth Lóránt megerősítette, hogy „egy személy tiltakozása ellenére ismeretlen tartalmú injekciót kapott”. Az ukrán állami takarékbank, az Oschadbank szóvivője annyit közölt, hogy az egyik letartóztatott „fogyatékossággal élő személy, [aki] speciális diétára és rendszeres gyógyszeres kezelésre szorul”, és akinek az egészségi állapota a fogva tartás alatt romlott.

A bank szerint a férfi „orvosi ellátást csak azután kapott, hogy elvesztette az eszméletét”.

A TEK az ügyben a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz irányította a kérdéseket, a NAV azonban nem válaszolt a megkeresésre.

Az ukránok beszámolói szerint a hét férfit több mint 24 órán át tartották fogva, nagyrészt bekötött szemmel és megbilincselve, mielőtt kitoloncolták őket. A kihallgatásukhoz nem ukrán, hanem oroszul beszélő tolmácsot biztosítottak.

Egy névtelenséget kérő magyar rendőrségi forrás szerint az egész művelet rendkívül szakszerűtlen volt.

„A TEK-nél sem örült mindenki, hogy végre kell hajtaniuk. Még azt sem tudták, hogy GPS-nyomkövetők vannak az autóban. Csak akkor jöttek rá, hogy az ukránok tudják, hol tartják fogva a férfiakat, amikor a hírekben hallották.”

A magyar hatóságok pénzmosás gyanújával indítottak nyomozást, a kormányzati kommunikációban pedig felmerült, hogy a lefoglalt vagyon az „ukrán háborús maffiához” köthető. A hét ukrán állampolgárt március 6-án kitoloncolták az országból, és kitiltották őket a schengeni övezetből. A lefoglalt több tízmillió dollár és euró, valamint az aranyrudak továbbra is Magyarországon vannak.

Az Oschadbank szerint a Bécsből Ukrajnába tartó konvoj állami pénzek szokásos, dokumentált átszállítása volt, ami a háború miatti légtérzár miatt vált bevett gyakorlattá. Állításuk szerint korábban több hasonló szállítmány is áthaladt Magyarországon, esetenként rendőri kísérettel, és a budapesti hatóságokat mindig értesítették az útvonalról. A bank hivatali visszaélés miatt büntetőfeljelentést tett a magyar hatóságok ellen, és polgári peres eljárásokat indított a kitoloncolás és a schengeni kitiltás megsemmisítéséért, valamint a lefoglalt pénz és arany visszaszolgáltatásáért.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


HÍREK
A Rovatból
Videóra vették a támadók, ahogy felgyújtják a csehországi fegyvergyárat
Egy magát Earthquake Factionnak nevező csoport vállalta a felelősséget a csehországi LPP Holding ipari csarnokának felgyújtásáért. Állításuk szerint azért ezt a célpontot választották, mert a fegyvergyár kapcsolatban állt az izraeli védelmi iparral.


Maszkos alakok gyúlékony folyadékot locsolnak szét, majd egyetlen mozdulattal lángba borítanak egy ipari csarnokot – ez látható azon a felvételen, amelyet egy magát Earthquake Faction (Földrengés Frakció) nevező csoport tett közzé a csehországi Pardubicében történt gyújtogatásról.

A Prágától mintegy 100 kilométerre keletre fekvő város ipari övezetében történt tűzeset ügyében a cseh hatóságok szándékos gyújtogatás és lehetséges terrorcselekmény gyanújával nyomoznak. Az LPP Holding nevű cseh védelmi vállalat megerősítette, hogy az ő egyik épületük égett, és közölték, hogy együttműködnek a nyomozókkal. A tűzben senki sem sérült meg.

A támadást magára vállaló csoport a videóhoz fűzött közleményében azt állítja, hogy az izraeli Elbit Systems fegyvergyártó európai központját támadták meg.

„Bárhol is rejtegeti Elbit Systems és bűnrészes hálózata a vérontás üzletét, el fogunk menni értük”

– üzenték a videóban, amelynek hitelességét a hatóságok vizsgálják. A háttérben az áll, hogy az LPP Holding és az izraeli Elbit Systems korábban bejelentették, hogy Pardubicében közös drónfejlesztő- és gyártóközpontot hoznak létre.

A cseh belügyminiszter a mostani esetről azt mondta: „Az eset összefügghet terrorcselekménnyel” – közölte az AP hírügynökséggel. A rendőrség szerint a lakosságot jelenleg nem fenyegeti további veszély.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


HÍREK
A Rovatból
„Tanácstalan vagyok, hogy kire szavazzak” – megszólalt a visszalépő DK-s képviselő, akit a párt kizárt
A politikus teljesen kiakadt pártja vádjain, szerinte semmi sem igaz a zsarolásból. Elárulta, hogy a Tisza Párt jelöltjének még a telefonszámát sem tudja.


Telefonon nyilatkozott a 24.hu-nak Kopping Rita, a Demokratikus Koalíció (DK) kecskeméti önkormányzati képviselője, aki péntek reggel a kormányváltás érdekében visszalépett az országgyűlési képviselő-jelöltségtől, amiért a pártja azonnal ki is zárta. A DK vezetése, köztük Dobrev Klára elnök szerint a visszalépés hátterében zsarolás áll: állításuk szerint a Tisza Párt azzal fenyegette meg a képviselőt, hogy elmozdítják a kecskeméti önkormányzat bizottsági elnöki pozíciójából. Dobrev úgy fogalmazott, Kopping „a bizottsági elnöki széket és vele a pénzt választotta.”

Kopping Rita szerint ez a vád azt mutatja, hogy 13 év után sem ismerik őt a pártjában. „Engem nem lehet megzsarolni. Úgyhogy nem történt ilyen”

– jelentette ki.

Hozzátette, a vád már csak azért sem állja meg a helyét, mert az önkormányzati választáson a Szövetség a Hírös Városért Egyesület színeiben indultak, amelynek egyetlen tiszás tagja sincs.

Csalódottságának adott hangot amiatt, ahogyan a DK bánt vele. „Azt azért nem gondoltam, megmondom őszintén, hogy 13 év munka után csak így, mint egy rongyot, eldobnak, de lelkük rajta” – fogalmazott. Úgy véli, a párt ezzel a kommunikációval azokat a szavazókat is elveszítheti, akik a listán rájuk szavaztak volna.

A történtek után Kopping Rita már maga is bizonytalan abban, hogy listán kire adja majd a voksát.

Bár reggel még azt írta, a DK-t támogatja, a kizárása és a vádak után ezt újra kell gondolnia. „Most tanácstalan vagyok, hogy kire szavazzak”

– mondta, hozzátéve, hogy bár nem tiszás és nem is lesz az, a kialakult helyzetet mérlegelnie kell, de még az is lehet, hogy mindezek ellenére is a DK-ra fog szavazni.

A képviselő fenntartja eredeti indoklását, miszerint azért lépett vissza, hogy ne forgácsolódjanak a kormányváltást akaró szavazók voksai. Elmondása szerint eleve nehezen vállalta el a jelöltséget, mivel ő elsősorban helyi politikusnak tartja magát, de 13 éve mindig segítette a pártot, amikor arra kérték, jellemzően „az esélytelenek nyugalmával”.

Az idei ajánlásgyűjtésről azt mondta, „elég kemény volt, ilyen nehezen még soha nem tudtuk az 500 aláírást összegyűjteni”. Miután ezt teljesítette, reménykedett a pártok közötti egyeztetésben a visszalépésekről, mert egy olyan választókerületben, mint a Bács-Kiskun megyei egyes, ez kulcsfontosságú lenne.

Lépését egyfajta jelzésnek is szánta: „talán még van idő arra, hogy bizonyos helyeken észbe kapjanak, és próbáljanak egyeztetni, különben ugyanúgy a Fidesz fog nyerni, mint legutóbb.”

Arra a kérdésre, hogy lehetnek-e követői, akik hozzá hasonlóan visszalépnek, azt válaszolta: „Fogalmam sincs, lehet, hogy lesznek mások is, ezt nem lehet tudni.” Saját esélyeiről azt mondta, abban bízott, hogy hozza majd az országos átlagot, de a pártja jelenlegi kommunikációja mellett már ebben sem biztos.

„Én azért bíztam abban, hogy bekerül a DK a parlamentbe, de ilyen kommunikáció mellett, amit most énvelem csinálnak…”

– jegyezte meg.

A helyi reakciókról elmondta, döntését követően „inkább gratuláló, köszönő üzenetek jöttek”.

A Tisza Párttal való kapcsolatát firtató kérdésre egyértelműen válaszolt: „A világon semmilyen, azon kívül, hogy tudom, ki a jelöltjük, de még csak a telefonszáma sincs meg nekem.” Cáfolta, hogy bárki is kérte volna a visszalépésre a kormányváltás érdekében. „Á, dehogy!”

– mondta.

A DK-ból keresték telefonon a visszalépése után, de elmondása szerint nem tudta felvenni. A párt közleményének megjelenése után pedig már nem is látja értelmét a párbeszédnek: „Most meg, miután kitették a közleményüket, mi beszélnivalóm lenne már a DK-val.” Egyértelművé tette, hogy csalódott a párt vezetésében. „Nyilván csalódott vagyok, mert a véleményem szerint most ez a lehető legrosszabb kommunikáció volt” – jelentette ki. A helyzet lelkileg is megviseli. „Nem kívánom senkinek ezt az idegállapotot, mert nem múlik el nyomtalanul az ember életében 13 év, és azt csak így félretenni, vagy engem így félredobni… Azért ez megvisel” – zárta a beszélgetést.

A hölgyet a HVG is megkereste. A lapnak elmondta, hogy a visszalépés előtt nem egyeztetett DK vezetésével. Kopping Rita arról is beszélt, hogy szerinte a pártvezetés reakciója inkább árt a DK-nak, mert ezzel a stílussal azokat is elveszíthetik, akik legalább listán a pártra szavaztak volna. Ugyanakkor hozzátette: „Továbbra is úgy látom, az volna az ország szempontjából az előnyös, ha a Tiszának nem lenne kétharmados többsége, a DK pedig bejutna a parlamentbe”.


Link másolása
KÖVESS MINKET: