SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Sorra állnak ki a sztárok Britney Spears mellett, aki azért harcol, hogy végre ne az apja irányítsa az életét

Az énekesnő húga is megtörte a csendet, és többek közt régi pályatársa, Christina Aguilera is megszólalt az ügy kapcsán.


Tovább küzd Britney Spears azért, hogy végre átvegye az irányítást a saját élete felett. Korábbi idegösszeomlása miatt ugyanis apja gondnoksága alá került, azóta pedig, mivel őt mentálisan alkalmatlannak nyilvánították, az apa rendelkezik a pénze és gyakorlatilag az egész élete felett.

Az énekesnő tavaly már megpróbálta elérni a bíróságon, hogy kikerüljön apja gondoksága alól, de nem járt sikerrel. A napokban személyesen jelent meg a bíró előtt, hogy meggyőzze arról, hogy apja felügyelete miatt nem élheti a saját életét.

Mint mondta, ez a gondokság bántalmazó számára, traumatizálta őt, és megfosztja őt olyan fontos dolgoktól, mint a házasság, vagy a családalapítás. Ugyanis a párjával már szeretnék összekötni az életüket, és minden vágya, hogy közös gyerekük szülessen, de ezt is megtiltották neki.

Elmondása szerint ugyanis akarata ellenére kell fogamzásgátló spirált használnia, és mivel azt nem távolíttathatja el, így nem eshet teherbe. Arról is beszélt, hogy lítiumot kellett szednie - amelyet gyakran alkalmaznak bipoláris személyiségzavarra -, amitől részegnek érezte magát, és sokszor nem volt képes beszélgetni a hatásától.

Britney sokáig azt mutatta a közösségi oldalain, hogy boldog és jól érzi magát, most azonban ismét elismerte, hogy ez hazugság volt: depressziós, mindennap sír, nem tud aludni, és nagyon dühös, amiért nem tud változtatni a helyzetén.

"Megérdemlem ugyanazokat a jogokat, amelyek másoknak is járnak, például, hogy lehessen gyerekem és családom. Csak szeretném visszakapni az életemet"

- mondta a bíróságon, hozzátéve, hogy a gondnokság számára több rosszal jrát, mint jóval.

A híresség rengeteg támogatást kapott a közösségi médiában, több sztár is kiállt mellette és bátorította.

Korábbi exe, Justin Timberlake azt írta Twitteren:

"Ami vele történik, az egyszerűen nem helyes. Egy nőt sem szabadna megfosztani attól, hogy döntéseket hozzon a saját testével kapcsolatban. Soha senki nem kényszeríthetne rá olyasmit, amit ő nem akar, és nem kellene engedélyt kérni ahhoz, hogy hozzáférhessen bármihez, amiért olyan keményen dolgozott".

Hozzátette, hogy most mindenkinek támogatnia kellene Britneyt, ő és felesége, Jessica Biel is így tesz, és remélik, hogy a bíróság helyesen dönt, és az énekesnő végre úgy élhet, ahogy akar.

Rose McGowan színésznő is a Twitteren osztotta meg gondolatait. Szerinte Spearsnek minden oka megvan arra, hogy dühös legyen.

"Te hogy éreznél, ha az életed ellopnák és tönkretennék? Imádkozom azért, hogy végre a saját feltételei szerint élhesse az életét. NE IRÁNYÍTSÁK TÖBBÉ A NŐKET!"

- írta.

Mariah Carey azt üzente a Twitteren Britney-nek, hogy "szeretünk, légy erős!". Halsey pedig azt írta, hogy teljes szívével reméli, hogy az énekesnő végre megszabadul "ettől a bántalmazó rendszertől", mert jobban megérdemli, mint bármi mást. "Csodálom, amiért így kiállt magáért" - fűzte hozzá az énekesnő.



Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Nem fogok magamból bohócot csinálni” – Kiara Lordot annyira megalázta Stohl András, hogy azonnal összepakolt
Kiara Lord fülébe jutott, hogy Stohl András Ginát nevezte a legfontosabbnak, ami után teljesen összeomlott. A vita hevében a színész-műsorvezető is keményen odaszólt neki, a következmény pedig egy összepakolt bőrönd lett.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 07.



Drámai fordulat A Nagy Ő-ben: Kiara Lord a bőröndjét pakolja, miután Stohl András egy másik nőről, Gináról azt mondta, „ő neki a legfontosabb”. A hétfői adás előzetese alapján úgy tűnik, az egykori felnőttfilmes sztár kész feladni a versenyt a színész-műsorvezető szavai miatt, vette észre a 24.hu.

A konfliktus a TV2 párkereső műsorának február 9-i epizódjának promójából derül ki. A felvételeken Stohl András éppen Ginával randevúzik, amikor a kijelentés elhangzik. Miután ez eljut Kiara fülébe, félrehívja a férfit, hogy számonkérje. „Hallod, idegbeteg vagyok. Én azért nem fogok magamból bohócot csinálni…” – mondja Stohlnak, aki erre így reagál: „Ha te ilyen könnyen azt mondod, hogy én hátralépek, akkor jó, csináljuk ezt, menjél haza.”

A következő jelenetben Kiara már a bőröndjét csomagolja össze, és kisétál a szobájából.

A helyzetet különösen feszültté teszi, hogy Kiara nemrég különleges kiváltságot kapott. Stohl egy fehér rózsát adott neki, amellyel a következő rózsaceremónián ő döntheti el, hogy ki az, aki biztosan nem kaphat virágot. A döntésjogot azzal érdemelte ki, hogy Danny Blue mentalista szerint ő tiszta szívvel, valóban Stohlért érkezett a műsorba.

A mostani vita éles ellentétben áll azzal a beszélgetéssel, amit nemrég folytattak a közös jövőjükről és a lehetséges támadásokról. „Azt nem akarod, ha mi együtt vagyunk, akkor azért bántást kapjunk? Ezt bízd rám. Ha én úgy döntök, akkor vállalom ezeknek az ódiumát. Kaptam én már eleget. Tettem is érte eleget. Szerintem ez nem olyan horderejű dolog, még akkor is, ha tudjuk, hogy az. Hogy mi ketten összeállunk. Nem szeretném, ha visszahúzódnál, azt szeretném, ha ugyanúgy harcolnál értem, mint eddig” – biztosította akkor Stohl a nőt.

Hogy Kiara Lord valóban feladja-e a versenyt és otthagyja a műsort, az a hétfő esti adásból fog kiderülni.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Ami rajta volt ruha, a tartozás többszörösét érte” – Döbbenetes titkok derültek ki Jákli Mónika szlovákiai cégeiről
Egy ismerőse döbbenten áll a hír előtt, mert az influenszer boldognak és gazdagnak tűnt. A szlovák cégnyilvántartások azonban árnyaltabb képet mutatnak.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 07.



Bár sírján még el sem száradtak a virágok, a január 21-én halálos közlekedési balesetet szenvedett fitneszmodell, Jákli Mónika múltjából sorra kerülnek elő a megválaszolatlan kérdések. A 31 évesen elhunyt nő a szlovák cégnyilvántartások szerint hatalmas tartozásokat halmozott fel azokon a címeken, ahol évek óta nem is látták. Végrehajtók is jártak már azon a két szlovákiai, csallóközi címen, ahol marketinges vállalkozásait 2022-ben bejelentette - tudta meg a Blikk.

A felsővámosi (szlovákul Horné Mýto) ingatlanról azóta már a házszám is lekerült, míg az albári (Dolný Bar) címet szinte lehetetlen megtalálni. A helyi postás szerint Jákli Mónika cégnyilvántartásban szereplő címére az utóbbi tíz évben semmilyen küldeményt nem kellett kézbesítenie. Egy felsővámosi nyugdíjas, Ilonka szerint a fitneszmodell sosem élt a településen.

„A 197-es ház az utca főúthoz közeli végén van, 30 éve épült. Itt ismerünk mindenkit, egészen biztos hogy az a szerencsétlenül járt fiatal lány egy percet sem lakott itt. Voltak távoli rokonai a településen, de Mónikát itt nem láttuk, csak a médiából értesültünk arról, mit is csinál, na meg hogy mi történt vele. Rettenetesen sajnálom, nagyon fiatal volt.”

A szomszédok elmondták, tartozások miatt még végrehajtó is járt az utcában, ahol korábban több cég telephelye is volt.

A szlovák társadalombiztosítás a felsővámosi címen közel 8 millió forintnak megfelelő követelést tart nyilván. Ezen felül a néhai Jákli Mónika nevére bejegyzett cég itt 20 ezer eurót is meghaladó tartozást halmozott fel, ha a cégtulajdonos felelőssége az adósságért fennáll, akkor ez is az örökség részét képezheti. Az albári lakásban, ahol egykor szüleivel lakott, több mint félmillió forintnyi tartozást tartanak nyilván be nem fizetett céges járulékok után.

Egy helyi fiatal nő, aki egykorú volt Mónikával, megerősítette, hogy a fitneszmodell már régen nem élt a családi címen. „Korábban Jákliék három háztömbbel arrébb, az úgynevezett kék blokkban laktak, onnan költöztek ide, de Mónika akkor már nem élt itt. Mi több, sosem láttam erre, pedig egykorúak vagyunk, gyerekkoromból még emlékszem rá a korábbi házuk környékéről, mindig is ő volt a legcsinosabb, legszebb lány a környéken. Nem tudtam, hogy ide be van jelentkezve bármilyen formában is, itt senki nem kereste, nem lakott soha.”

A nő két-három évvel ezelőtt véletlenül futott össze Mónikával egy bolt előtt, és a tartozások híre teljesen meglepte.

„Úgy vettem ki a szavaiból, Dunaszerdahelyen él, azt mondta vállalkozik is, de a szereplésekért is szép pénzt kap, a párja is jól keres, nincsenek anyagi gondjai. Boldognak, kiegyensúlyozottnak tűnt, nem olyannak, mint akinek tartozásai lennének.

Hogy itt, az albári címen egy 1390 eurós tartozása lenne? Hát, ami akkor rajta volt ruha, ékszer, óra, telefon, az ennek az összegnek a többszörösét érte, szerintem ez csak tévedés vagy figyelmetlenség lehet.

Nagyon sajnálom ami vele történt, ez a 63-as út, az a kanyar ott Nagymegyer felé egy elátkozott rész. Ott voltam a temetésén, elsirattam. Szörnyű ez az egész, főleg a kislányának, akinek öt év jutott az édesanyjából.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Felfoghatatlan tragédia – 21 évesen elhunyt a spanyol topmodell, Cristina Pérez Galcenco
Az egykori profi labdarúgó, Nacho Pérez lányát a hatóságok a Málaga tartománybeli otthonában találták holtan. A 14 évesen felfedezett tehetség a világ legrangosabb kifutóin dolgozott.


Gyászol a divatvilág: mindössze 21 éves korában elhunyt Cristina Pérez Galcenco spanyol topmodell. A fiatal lányt február 3-án találták holtan Málaga tartománybeli otthonában. A helyi hatóságok szerint nem merült fel idegenkezűség gyanúja, a helyszínen nem találtak erőszakra utaló nyomokat – írta a Blikk.

Cristina az egykori profi labdarúgó, Nacho Pérez és Tatiana Galcenco lánya volt. Pályája üstökösként ívelt fel, miután 14 évesen bemutatkozott az oviedói Campoamor Fashion Show-n. Hamar felfigyeltek a tehetségére, és hamarosan a világ legrangosabb kifutóin dolgozott Madridtól Sanghajig, szerepelt többek között a párizsi és a milánói divatheteken is.

Halálhíre megrázta a szakmát. A Campoamor Fashion Show szervezői, akik elindították a karrierjét, az Instagramon egy fotóval és videóval emlékeztek meg róla, bejegyzésüket egy fehér galamb emojival kísérték. Manuel Mon neves spanyol fodrász is megható szavakkal búcsúzott:

„A kamera és a kifutó előtti tehetsége mellett emlékezni fogunk a kedvességére, a professzionalizmusára és arra a hitelességre, amivel minden ruhadarabot életre keltett. A jelenléte nemcsak szépséget hozott a munkába, hanem emberséget, tiszteletet és egy különleges energiát, ami örökre velünk marad.”

Cristina Pérez Galcencót február 7-én helyezik végső nyugalomra az asztúriai Lugones városában.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Tőlem ment a sínekre a kisfiam” – Újabb részletek derültek ki Kontra György tragédiájáról
A korábbi híradós Kiskunfélegyházán vesztette életét vonatgázolásban. A család a tragédiát egy friss szakítással magyarázza, amelyről utolsó beszélgetése is szólt.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 07.



„Tőlem ment a sínekre a kisfiam” – ezekkel a szavakkal emlékezett vissza Kontra György édesanyja a 45 évesen elhunyt televíziós utolsó estéjére. A híradóst csütörtökön hajnalban Kiskunfélegyházán érte a halálos gázolás, a rendőrség közigazgatási eljárást indított az ügyben.

„Az utolsó estén még feljött hozzám a kisfiam, nálam vacsorázott. Nóráról mesélt, hogy mennyire megviselte a szakítás. Dehogy sejtettem, hogy akkor beszélek vele utoljára” – mondta az édesanya a Propellernek. Hozzátette:

„Valószínű, hogy a kisfiam tőlem ment a sínekre.”

A pár kapcsolata három és fél évig tartott. „Bár a fiamék többször is szakítottak, de mindig visszataláltak egymáshoz. Olyan se veled se nélküled kapcsolat volt ez.”

A rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit. A MÁV közlése szerint a holttestet egy másik vágányon közlekedő mozdonyvezető vette észre reggel nyolc óra előtt nem sokkal, a gázolást nem az érintett szerelvény vezetője jelentette.

„Másnap a rendőrség értesítette a tragédiáról a lányomat. Tőle tudom, hogy a fiam elkeseredésében mit tett. Az a legszörnyűbb, amikor a szülőnek kell eltemetni a gyerekét” – mondta a lapnak a híradós édesanyja.

Kontra György 2015-től az MTVA munkatársa volt, az M1 Híradó bemondójaként és a Világhíradó műsorvezetőjeként dolgozott. Korábban a Sirius Rádiónál, a Kiskun és Trió TV-nél, valamint a kiskunfélegyházi Rádió Smile-nál is megfordult. Sajtóinformációk szerint az utóbbi hónapokban már a Mathias Corvinus Collegium budapesti központjában dolgozott multimédiás csoportvezetőként.

„Nóra még nem jelentkezett a tragédia óta. Nem haragszom rá. Nem tudom, mi volt a szakításuk oka. De mindenhez két ember kell”

– mondta az édesanya. Kontra Györgyöt szülővárosában, Kiskunfélegyházán, katolikus szertartás szerint temetik el.

Ha úgy érzed, segítségre lenne szükséged vagy rokonodért, ismerősödért aggódsz, hívd a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 vagy 06 80 820 111 telefonszámot, vagy látogass el ERRE AZ OLDALRA, ahol többféle segítséget kaphatsz.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk