SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Jennifer Lopez szívhez szóló üzenetet küldött a magyaroknak

Az énekesnő a budapesti koncertje előtt őszintén beszélt önismeretről, anyaságról és arról, hogyan talált rá újra önmagára.


Jennifer Lopez idén nyáron Budapestre érkezik: július 20-án ad koncertet az MVM Dome-ban. A világsztár már most üzent a magyar rajongóknak, és a Green Stage Produkciós Iroda honlapján keresztül mesélt arról, milyen lelki utat járt be az elmúlt időszakban.

„Nagyon jól érzem magam, de egészen másképp, mint régen” – fogalmazott JLo, aki szerint az elmúlt év egy mély belső utazás volt, sok fájdalommal, tanulással és gyógyulással. Hangsúlyozta: „Néha muszáj megállnunk, hogy újra halljuk a saját szívverésünket, hogy emlékeztessük magunkat arra, kik is vagyunk valójában.”

Az énekesnő úgy érzi, most először él igazán a saját ritmusában. „Izgatott vagyok, de ez most egy csendesebb, mélyebb izgatottság. Nem hajt már az a rohanás, ami korábban, inkább hála tölt el.”

Jennifer Lopez sokat beszélt az önismeretről is, és arról, hogyan tanulta meg összehangolni az anyaságot a karrierjével.

„Rájöttem, hogy minden, ami igazán értékes az életemben, a gyerekeim, a munkám, a kapcsolataim, a szeretetből indul ki, és az igazi szeretet önmagammal kezdődik. Ha nem tudom magam szeretni és elfogadni, hogyan várhatnám el, hogy mások megtegyék?”

Felidézte, hogy amikor a gyerekei kisebbek voltak, mindenhova magával vitte őket. Később azonban eljött a pillanat, amikor ők kérték, hogy szeretnének iskolába járni és normális életet élni. „Megértettem, hogy el kell engednem őket egy kicsit. Néha megkérdőjelezem, hogy jól döntöttem-e, de mindig oda lyukadok ki, hogy az ő boldogságuk a legfontosabb.”

Hozzátette: ma is próbálja megtalálni az egyensúlyt a munka és a család között, és tudja, hogy ezzel sokan így vannak.

A világsztár a közelmúltban New Yorkban járt, hamarosan pedig Las Vegasba utazik, ahol az American Music Awards díjátadón szerepel műsorvezetőként. A budapesti koncert miatt már most izgatottan várja, hogy megismerje a várost és személyesen találkozzon a magyar közönséggel.

„Elsősorban azt szeretném elmondani: köszönöm, hogy vagytok. Köszönöm a szeretetet, a támogatást, az energiát, amit tőletek kapok nap mint nap. Alig várom, hogy találkozzunk, hogy együtt énekeljünk, táncoljunk, és bulizzunk egy hatalmasat. Minden egyes koncerten a szívemet adom, és ezt most ti is megkapjátok őszintén, tisztán és nagyon nagy szeretettel”

– üzente Jennifer Lopez.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Már a boltig sem jut el – így él magányosan a 90 éves Koltai János az ádándi otthonában
A Szomszédok egykori sztárja felesége halála óta egyedül él, lábfájdalmai miatt alig mozdul ki. Örömöt már csak a kertészkedés és az alkotás jelent számára.


Koltai János, a Szomszédok sorozat Gábor Gábora, kilencvenévesen él egyedül ádándi (Somogy megye) otthonában. Felesége, Pap Éva halála óta a magány is része lett a mindennapjainak. Mint mondta: „Amióta a feleségem, Pap Éva átlépett a nem ismert tartományba, nem igazán fantasztikus az élet. Nehéz, ha az embernek nincs kihez szólnia” - írta a Blikk.

A színész jelenleg lábfájdalmak miatt már csak nehezen tud kimozdulni. A mozgás számára kihívás, az egyensúlyát könnyen elveszíti, ezért mindig ügyel arra, hogy legyen, amibe kapaszkodhat. A vakondtúrások a kertben még veszélyesebbé teszik a közlekedést. „Ezért

mindig ügyelek arra, hogy legyen mellettem valami, amibe kapaszkodni tudok, hogy ha netán elesnék, fel tudjam magam segíteni”

– mondta.

A meleg időszak szintén megnehezíti a napjait, így ilyenkor a kertészkedés is háttérbe szorul. „Nem viselem jól ezt a meleget, pedig lenne tennivaló az udvaron. Sajnos a hőségben nem tudok kimenni a kertbe” – fogalmazott. Hozzátette, hogy szerencsére a ház vastag falai kellemes hűvöst biztosítanak számára.

Bár fia Budapesten él és ritkán tudják látni egymást, Koltai nincs teljesen egyedül: egy jó barátja segít neki a bevásárlásban és az ügyintézésben is.

„A fiamat a munkája Budapesthez köti, így sajnos ritkán tudunk találkozni. Van viszont egy jó barátom, aki sokat segít, elmegy helyettem a boltba, intézi az ügyeket. Persze, én is elindulnék, de mire a saját tempómban odaérnék, már besötétedne”

– mondta.

A művész jelenleg is dolgozik: egy monológot készít, amelyen évek óta dolgozik kisebb megszakításokkal. A felvételhez használt videórögzítője ugyan nemrég elromlott, de egy másik barátja új kamerát hozott neki Budapestről, így újra folytathatja a munkát. Elmondása szerint már közel jár a befejezéshez: „Ha lehet így fogalmazni, a főpróbahét előtt vagyok, már nem sok kell hozzá, hogy elkészüljek vele.”

Idén júniusban töltötte be a 90. életévét, amit néhány barátjával ünnepelt. „Jólesett, hogy tudtunk kicsit beszélgetni. Szerencsére a fejem még jól működik, csak a lábammal vannak gondok” – tette hozzá.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Jennifer Lopez megérkezett Budapestre - az is kiderült, hogy melyik hotelben szállt meg az énekesnő
Szombaton délután landolt a gépe, a stáb luxusautókkal ment tovább a belvárosba. Vasárnap az MVM Dome-ban lép fel, és hétfőn már Olaszországban folytatja a turnét.


Jennifer Lopez szombaton megérkezett Budapestre, miután péntek este még a spanyolországi Tenerifén lépett fel, tudta meg a Blikk. A világsztár magángépe késő délután landolt a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. Onnan egy Mercedes V-class típusú luxusautókból és kisbuszokból álló flottával indult tovább a belváros felé.

A rajongók már napok óta találgatták, mikor érkezik meg J.Lo Magyarországra, és hol fog megszállni a koncert előtt. A szervezők mindent megtettek azért, hogy ezek az információk ne szivárogjanak ki, de a legkitartóbb fanok a főváros legmenőbb ötcsillagos szállodái körül várakoztak.

Végül olvasói fotók buktatták le a sztárt és csapatát.

A képek alapján a konvoj a Petőfi Sándor utcában állt meg, ami azt jelenti, hogy Jennifer Lopez a belvárosi Párisi Udvar Hotelben szállt meg.

Az énekesnő jelenleg az Up All Night (Fenn egész éjjel) turnéval járja Európát és Ázsiát. 34 nap alatt összesen 20 koncertet ad, a sorozat Spanyolországban indult, ahol július 8. óta hétszer lépett színpadra.

Vasárnap este az MVM Dome-ban lép fel a magyar közönség előtt. A szervezők pontos kezdést ígérnek: 18.30-kor Regán Lili DJ indítja a műsort, majd J.Lo körülbelül 20 órakor veszi kezébe a mikrofont. Másnap este pedig már Olaszországban folytatódik a turné.

A show az On the Floor című slágerrel indul, és összesen 25 dal szerepel a műsorban. A több mint kétórás előadásban a táncnak is kiemelt szerep jut, Jennifer Lopez ugyanis a világ legjobb táncosaival érkezett Budapestre.

Akik már látták a fellépést, azt mondják, hogy J.Lo élete legjobb formájában van. A koncerteken készült fotók szerint pedig az énekesnő bátran visel merész ruhákat is.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Összeházasodott Hujber Ferenc és Szőke Krisztina – feketében vonultak az oltárhoz
A sztárpár már régóta jegyben járt, korábban a pandémia miatt kellett elhalasztaniuk a ceremóniát.


Sejtelmes sztorivideót osztott meg az Instagramon Varga-Hrovatin Csenge néhány napja: „úton, de vajon hova…?!” – írta a felvételhez, majd férje rákontrázott, és egy ünnepi vacsoráról készült videót mutatott a követőinek.

Aztán Varga Miklós Joe szombat este le is rántotta a leplet a titokzatos eseményről: megosztott fotóján párjával, valamint Hujber Ferenccel és Szőke Krisztinával láthatóak. A képhez azt írta:

„Ez a Nyerő Páros átok megint csak bebukott! Van aki(k)re nem hat!! Nagyon szeretünk Titeket! Sok boldogságot kívánunk!”

Ami azt jelenti, hogy Hujber Feri és volt felnőttfilmes párja összeházasodott. A ceremónián egyébként mindketten talpig feketébe öltöztek. Varga Miklós mondataival pedig minden bizonnyal arra utal, hogy számos pár szakított már nem sokkal azután, hogy szerepeltek a realityben.

A 24.hu emlékeztet arra, hogy Hujber korábban Londonban kérte meg kedvese kezét, de egy ideig a Covid-járvány miatt nem tudták megtartani az esküvőt. Az újdonsült házaspárnak van egy közös fia: Regő 2020-ban született.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Kiderült, ki ajánlotta Stohl Andrást a Nagy Ő szerepére
A tévés-színész sokáig vacillált, hogy belevágjon-e a műsorba. Végül a válása közepén hozta meg a döntést, és most azt kéri, csak a műsor után ítélkezzenek felette.
F. O. - szmo.hu
2025. július 20.



Stohl András elsőre elutasította a TV2 ajánlatát, amikor Fischer Gábor programigazgató felkérte, hogy legyen ő a következő Nagy Ő. A színész és tévés úgy reagált: „Ne hülyéskedj már Gábor, ez hülyeség, ezt nem lehet megcsinálni.”

Végül egy éjszakányi gondolkodás után mégis úgy döntött, elvállalja a szereplést. A családjától és barátaitól azt kérte, hogy mielőtt véleményt mondanak, előbb gondolják át a helyzetet, írja a Story.

A Campus fesztiválon Stohl elmondta, tisztában van vele, hogy személye megosztja az embereket. Mint mondta: nem volt egyszerű döntés, sokat mérlegelte, hogy elvállalja-e a szereplést.

„Nyilván speciális helyzetben vagyok most az életemben a válás tekintetében. Ez is nagyon megosztja az embereket, mint általában az én viselkedésem, a személyem.

Nagyon hamar és könnyen ítél az ember olyanokról, akiket talán nem is ismer annyira, de a köztudatban vannak, és nyilván valamilyen oknál fogva – nyilván olyan okoknál fogva, amihez én is hozzájárulok – kialakul róluk egy vélemény” – fogalmazott a Radnai Péterrel folytatott beszélgetés során.

Hozzátette, hogy tudja, a Nagy Ő műsorról is sokaknak megvan a véleménye, mégis bízik benne, hogy az új évad, amelyben ő a főszereplő, más lesz, mint a korábbiak. Azt is hangsúlyozta, hogy nem szeretné, ha a jelentkező hölgyek kellemetlen vagy megalázó helyzetbe kerülnének.

Stohl arra kér mindenkit, hogy csak a műsor megnézése után formáljanak róla véleményt.

A beszélgetésen az is szóba került, hogy Alföldi Róbert színész-rendező hogyan fogadta a hírt. „Nem szólt hozzá semmit” – válaszolta Stohl András. – „Amikor kijött a hír, azt mondta, ‘Bandi, lehet kellene írnod egy nyilatkozatot’. Én ezt akkor nem tettem meg. Nem akartam reagálni. Életemben először nem olvastam el kommenteket, pedig még a balesetnél is elolvastam őket. Most azt gondoltam, nincs mit elolvasnom, mert olyanról ítélnek, amiről nem tudják, hogy mi lesz.”

Fischer Gábor programigazgató arról is beszélt, hogyan vetődött fel Stohl neve. Június végén, a TV2 szokásos nyári céges rendezvényén több munkatárs is azt javasolta neki, hogy Stohl András legyen a következő Nagy Ő.

Az egyik ötletgazda Tilla volt.

Fischernek megtetszett az ötlet, így végül változtatott az eredeti terveken, és sikerült meggyőznie Stohlt, hogy vállalja a műsort.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk