SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Baba érkezett Pápai Jociék családjába - fotót is mutatott Barnabásról

Rajongói máris odavannak a kisfiúért.


Pápai Joci a közösségi oldalain jelentette be a hírt, hogy családja új taggal, Barnabással bővült. A rajongók azonnal elárasztották gratulációikkal és jókívánságokkal, jó egészséget kívántak.

Joci ennyit írt a képhez:

"Ő a legújabb kisöcsém..."

Ő a legújabb kisöcsém...?❤❤???? #barnabas#cuki#bovulacsalad#baba

4,222 Likes, 25 Comments - Joci Pápai (@papaijoci) on Instagram: "Ő a legújabb kisöcsém...?❤❤???? #barnabas#cuki#bovulacsalad#baba"

Joci mindig is hangsúlyozta, hogy neki nagyon fontos a családja, ezért nem csoda, hogy most is azonnal megosztotta az örömét rajongóival.

Kis napsütés!❤❤??

4,854 Likes, 14 Comments - Joci Pápai (@papaijoci) on Instagram: "Kis napsütés!❤❤??"

Korábban egy vidám családi képet is közzétett, ahol szüleivel, testvéreivel látható (Joci a kék atlétás fiú).

Pápai família?( jelezném,hogy én a kék atlétás vagyok)

5,100 Likes, 55 Comments - Joci Pápai (@papaijoci) on Instagram: "Pápai família?( jelezném,hogy én a kék atlétás vagyok)"


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Drámai végjáték a Sztárban Sztárban: mindenki meglepődött azon, hogy ki búcsúzott
Az énekesnő Freddie-vel maradt a végére a veszélyzónában, a nézők pedig döntöttek. Vavra Bence lett az est győztese, így ő biztosan lépett tovább a következő fordulóba.
F. O. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. november 24.



Mintha csak megjósolta volna a sorsát: drámai pillanatokkal dőlt el vasárnap este a TV2 Sztárban Sztár All Stars elődöntőjének mezőnye. A műsorból végül Nótár Mary távozott, miután a veszélyzónában Freddie-vel szemben maradt alul a nézői szavazatok alapján. Az adás napi győztese Vavra Bence lett, így ő, Freddie, Dér Heni és Veréb Tamás jutottak tovább a következő fordulóba – írta a Blikk.

A szavazás több körben zajlott: az első kör után Vavra Bence már biztosan elődöntős lett, a második körben pedig Dér Heni és Veréb Tamás lélegezhetett fel.

A kiesés végül az egyperces villámszavazás után dőlt el Freddie és Nótár Mary között. A kiesés pillanatában az énekesnő elérzékenyülve elsírta magát, és a családjának mondott köszönetet.

Később a közösségi oldalán is üzent: „Gyerekek! Sajnálom, túl nagy a nyomás. A szív megszakad…”

Az este korábbi szakaszában Nótár Mary Cserháti Zsuzsa „Hamu és gyémánt” című dalával lépett színpadra, ami után bevallotta, hogy hibázott. „Legszívesebben sírtam volna, nagyon izgultam” – mondta, majd a zsűrihez fordulva hozzátette: „Szeretném vállalni, hogy távozzak a műsorból.” A zsűritagok ezzel nem értettek egyet; Liptai Claudia szerint a produkció „csoda… egyszerre ‘hamu és gyémánt, és ennek a keveréke’”, Lékai-Kiss Ramóna pedig úgy vélte, az énekesnő „bebizonyította, hogy a döntőben a helye”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Till Attila élő adásban gúnyolta ki a Csillag Születiket egy durva poénnal
A Sztárban Sztár All Stars vasárnapi élő adásában nemcsak a műsorvezető, de Stohl András is odaszúrt az RTL-nek. A konkurens csatorna sokat kritizált, szellentős produkciójára tettek megjegyzéseket.
F. O. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. november 24.



Újabb fejezetéhez érkezett a TV2 és az RTL között kirobbant csatornaháború, miután Till Attila a Sztárban Sztár All Stars vasárnapi élő adásában ismét odaszúrt a konkurens csatorna tehetségkutatójának. A Csillag Születik előző heti adásának egyik produkcióján élcelődött, amely sokaknál kiverte a biztosítékot. Egy Ichikawa nevű japán komikus ugyanis szellentőmutatványokat adott elő a színpadon.

A Sztárban Sztár All Stars élő show-jában Tilla akkor szólt be az RTL-nek, amikor a zsűritagok a ruhájára tettek megjegyzést: „Tilla, ha már a ruháknál tartunk, te mit csináltál ott az ágyékodnál? A te ruháddal mi lett? – kérdezték tőle, mire a műsorvezető így válaszolt:

„Most mondjam azt: a Csillag Születikbe szeretnék menni, az ember, aki elöl is be tud fosni. Vagy ne mondjak ilyeneket?”

A jelenetet Stohl András is kommentálta, aki szerint éles volt a kontraszt a két csatorna hétvégi kínálata között:

míg a TV2-n Simándy Józsefet utánozta egy versenyző, addig a Csillag Születikben egy „fingós produkción” nevettek az emberek.

A mostani csatornaközi adok-kapok nem vasárnap kezdődött: Tilla már egy héttel korábban is tett egy megjegyzést az RTL műsorára. Akkor Liptai Claudia szavaira reagálva jegyezte meg: „Amióta Claudia mondta, hogy ez a legszínvonalasabb műsor, elgondolkodtunk, hogy a másik csatornán mi történik? Hallottuk a híreket.”

Via 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Ki nem szarja le, hogy sírok?!” – Dér Heni éneklésétől Stohl András könnye is kicsordult
Dér Heni Whitney Houston bőrébe bújva az I Have Nothing című dallal síratta meg a zsűritagot. A színész később elmondta, ez nem szomorúság volt, hanem a mérhetetlen boldogság jele.


Nem mindennapi pillanatoknak lehettek tanúi a nézők, amikor Dér Heni Whitney Houston bőrébe bújt a TV2 Sztárban Sztár All Stars vasárnapi adásában. Az énekesnő az I Have Nothing című legendás dalt adta elő, a produkció pedig annyira megérintette Stohl Andrást, hogy nem tudta visszatartani a könnyeit. A műsorvezető, Till Attila az értékelésnél rá is kérdezett a színész reakciójára.

„Rám van aggatva, hogy sírós vagyok...ki nem szarja le, hogy sírok?! Ha egyszer valami jó, ott nincs mese. Azért beszélek a sírásról, mert velem még ilyen nem történt. Nem sírtam, hanem mikor énekeltél, mint a rajzfilmekben elkezdett folyni a könnyem. Nem sírásnak éltem meg, hanem mérhetetlen boldogságnak. Isteni volt”

– magyarázta elérzékenyülve Stohl.

Dér Heni a produkciójával továbbjutott az elődöntőbe, csatlakozva Vavra Bencéhez és Veréb Tamáshoz. A veszélyzónába Freddie és Nótár Mary kerültek, végül az énekesnőnek kellett távoznia a versenyből. A kiesés előtt Cserháti Zsuzsa Hamu és gyémánt című dalát adta elő, amivel annyira elégedetlen volt, hogy még azt is felajánlotta, hogy önként távozik.

Via 24.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Jáksó László: Ha elmondok egy verset, vagy lezongorázok egy Chopin-darabot, abban is politikát fognak látni
A Heti Hetes egykori arca egy „régi vágású vetélkedővel” tér vissza a TV2-n. A 24.hu-nak most azt is elárulta, miért vállalta a felkérést.
Fotó: TV2 - szmo.hu
2025. november 24.



„Én nem választottam. Engem választottak” - mondta Jáksó László a 24.hu-nak, aki hosszú évek után a TV2-n tér vissza a képernyőre, ahol a Szemfényvesztő – Hazudj, ha tudsz! című új vetélkedőt vezeti majd. A műsorvezető az interjúban azt is elmondta, előre számít a támadásokra a kormánypárti csatornához való igazolása miatt.

„Ma tényleg olyan állapotok uralkodnak Magyarországon, hogyha kertet kapálok, abba is bele lehet kötni. Ha elmondok egy verset, teljesen mindegy melyiket, vagy lezongorázok egy Chopin-darabot, abban is politikát fognak látni”

– fogalmazott Jáksó, aki hangsúlyozta, a műsor kifejezetten politikamentes, sőt, a szerződése is tiltja, hogy hivatalos keretek között politizáljon. Hozzátette, egyébként sem érdekli a közélet.

„A teljes passzivitás álláspontján vagyok, mert, ha akarnék se tudnék kire szavazni. Nem akarok, nem tudok, nem érdekel”

– jelentette ki.

A Heti Hetes egykori házigazdája elmondta, nem tervezett visszatérni, de a mostani felkérés egy olyan „normális, régi vágású vetélkedőről” szólt, ami „nem a mostanában bevett, megalázásra épülő játék, amiben nyers hallal kell egymást pofán vernie a szereplőknek”.

Azt is elárulta, azért a TV2-t választotta, mert onnan keresték meg, de egy hasonló RTL-es ajánlatot is elfogadott volna. Kisebb csatornához viszont nem menne.

„Ha az ember 16 évig vezeti a Heti Hetes című műsort az RTL-en, akkor utána egy kisebb televízióba elmenni nyilván visszalépés lenne a számára. Visszalépni meg nem akarok, mert egyébként jól elvagyok úgy anyagilag. Akkor mi a túrónak mennék kisebb tévébe?”

– tette fel a kérdést.

Jáksó a jelenlegi közhangulat miatt viszont politikai műsort sem vállalna.

„A mostani helyzetben, ebben a felfokozott marhaságban, amikor a szomszédok is megrugdossák egymást az eltérő pártszimpátiák miatt, én politikai műsorba biztosan nem ülnék be”

– mondta.

A Szemfényvesztő – Hazudj, ha tudsz! az amerikai ABC csatornán futó The Hustler című formátum magyar adaptációja. A játékban öt versenyző egy közös kasszát gyűjt, miközben egyikük, a „szemfényvesztő” beépített emberként előre tudja a helyes válaszokat, a többiek célja pedig az ő leleplezése.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk