Rögtönzött divatbemutató: így érkeztek meg a magyar labdarúgó válogatott tagjai Telkibe
A magyar labdarúgó-válogatott tagjai megérkeztek a Telki Edzőközpontba. Marco Rossi szövetségi kapitány és szakmai stábja megkezdte a közvetlen felkészülést a nemzeti csapat előtt álló júniusi feladatokra. A játékosok több szakaszban, a klubkötelezettségeik lezárultával érkeztek meg a bázisra.
Bár a hangulat oldott, kisebb nehézségekkel is meg kell küzdenie a csapatnak. Schön Szabolcs egy korábbi sérülése miatt nem került edzésre alkalmas állapotba, így ő kénytelen volt elhagyni a telki edzőtábort. Marco Rossi azonban így is egy rendkívül izgalmas, 29 fős, a fiatalítást szem előtt tartó kerettel dolgozhat, amelyben több újonc – köztük Pécsi Ármin, Markgráf Ákos, Szendrei Norbert – is bizonyítási lehetőséget kaphat.
A válogatott sztárjainak érkeztét az MLSZ fotóriportere is megörökítette. Ha igaz a mondás, miszerint a focisták egyfajta divatikonok is, úgy a lezser, sportos stílus, a pólóból és melegítőből álló viselet, amelyet a csapat legtöbb játékosa magáénak tud, tökéletesen megfér a laza elegancia és a pasztell színek mellett, amelyben például Sallai Roland is érkezett.
Ezek a barátságos mérkőzések létfontosságúak Marco Rossi és csapata számára, hiszen a válogatottnak a szeptemberben induló UEFA Nemzetek Ligája B-ligás küzdelmeire kell tökéletesítenie a játékát.

