prcikk: Tankcsapda-bomba: 13 év után kilép az egyik tag a zenekarból – beszélt is a távozás okairól | szmo.hu
SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Tankcsapda-bomba: 13 év után kilép az egyik tag a zenekarból – beszélt is a távozás okairól

A rockbanda rajongóit váratlan hír rázta meg: Sidlovics Gábor a tavaszi turné után távozik a bandából. A zenekar szerint nem egyformán látták a jövőt, de rengeteg új tervük van a folytatásra.


A Tankcsapda bejelentette, hogy Sidlovics Gábor, vagyis Sidi, a tavaszi turné után kilép a zenekarból. A gitáros tizenhárom éve csatlakozott az együtteshez, és azóta Lukács Lászlóval és Fejes Tamással együtt zenélt. A zenekar közösségi oldalán osztotta meg a döntését: „Az utóbbi időben egyre nyilvánvalóbbá vált, hogy nem egyformán látjuk a jövőnket, ezért – közös egyetértést követően – Sidi úgy döntött, kiszáll a zenekarból és a most zajló tavaszi turné végén elköszönünk egymástól.”

A csapat hangsúlyozta, hogy

a már meghirdetett koncerteket még együtt játsszák le, az utolsó fellépésük jelenlegi felállásban május 2-án lesz a Budapest Parkban.

A zenekar arról is beszámolt, hogy továbbra is tele vannak tervekkel: „Fontos tudnod, hogy rengeteg új tervünk van – hamarosan stúdióba megyünk, hogy rögzítsünk egy teljes, új Tankcsapda-albumot, ott leszünk sok nyári fesztiválon és őszi koncerthelyszínen, és még egy csomó – tényleg sok-sok – minden más is van a tarsolyban…” – írták.

A bejelentés sokakat meglepett, hiszen februárban még arról szóltak a hírek, hogy a zenekar országos turnéra indul, és összesen tizennégy koncertet ad. Akkor azt is elárulták, hogy tavasszal stúdióba vonulnak, hogy új albumot készítsenek. Most viszont a közösségi oldalukon ezt írták: „Tizenhárom év után a Tankcsapda és Sidlovics Gábor Sidi útjai különválnak.” A zenekar arra kérte a követőit, hogy tartsák tiszteletben a döntésüket, és jelezték, hogy a további részletekről a későbbiekben adnak tájékoztatást.

Még január végén hoztam meg a döntést, hogy kilépek a zenekarból, ami egy hosszú folyamatnak vége, nem hirtelen felindulásból pattant ki valami

– fogalmazott a kilépés okairól a Facebook-oldalán Sidi, aki a véleményeltérések ellenére nagyon hálás a Tankcsapdának, amiért idáig eljuthatott velük. „Ahogy a zenekari közleményben is olvashatjátok, elválnak az útjaim a Tankcsapdáétól. Hosszú gondolkodást követően, január végén hoztam meg a döntést, hogy kilépek a zenekarból. 13 év alatt rengeteg minden történt velem itt, és a legtöbb dologra jó szívvel fogok emlékezni ebből. A véleménykülönbségeinktől függetlenül, mindig hálás leszek a Tankcsapdának, hogy ma az lehetek, aki vagyok. Bár biztos sokan vagytok, akik válaszokat szeretnétek – és ez teljesen érthető, én is így lennék –, de arra kérlek Titeket jómagam is, hogy egyelőre, bármilyen nehéz is, és tudom, hogy sokaknak az, most fogadjátok el, hogy nem szeretnénk erről részletesebben beszélni. Éljük meg inkább a hátralévő koncerteket együtt, a zenéé és még így, az együtt töltött óráké legyen a főszerep” – fogalmazott.

„Eljön majd az idő, amikor tudunk 'kifejtősebben', közhelymentesen is beszélni erről, de bulváros sárdobálásra, azt gondolom, akkor sem kell majd számítani. Bár hosszú út vezetett idáig, a kilépésemig, nem tervezgettem a további jövőmet, hiszen akárhogy is, a Tankcsapda körül forgott az életem. Viszont ahogy ugrottam egyet a semmibe, ez az ugrás feltöltött tervekkel. Természetesen ezután is fogok zenélni, és még más dolgokban is tervezem kipróbálni magamat, de ezekről kicsit később. A csatornáimon tudatok mindent majd! A május 2-i Budapest Parkbeli koncert lesz az utolsó ebben a felállásban, tehát addig még megnézhetitek a Lukács–Fejes–Sidi triót. Nem búcsúzok, mert itt leszek, csak kicsit másképp. Köszönöm, hogy vagytok” – fejezte be a posztot.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Trokán Nóra is volt titkos szerető, a saját kárán tanulta meg, miért nem szabad nős férfival kezdeni
Trokán Nóra egy műsorban őszintén beszélt arról, hogy megtanulta a leckét. Másoknak pedig azt tanácsolta, hogy legyenek óvatosak, mert már egyetlen ártatlannak tűnő találkozó is lavinát indíthat el.


Titkos szerelem helyett önvédelem: Trokán Nóra élő adásban vallotta be, hogy volt már harmadik egy kapcsolatban, és komoly érvekkel próbált lebeszélni egy nőt arról, hogy az ő útjára lépjen. A drámai vallomásra a Cyla Call Center című műsorban került sor, ahová egy Dóri nevű hölgy telefonált be kétségbeesetten. A nő elmesélte, hogy első látásra beleszeretett egy férfiba, akiről később kiderült hogy nős, és éppen második babájukat várják a feleségével. Ugyanakkor egy közös kávézás lebegett a szemük előtt, miközben egy kérdés kínozta a férfi családi állapota miatt – írta az nlc.hu. A téma kapcsán Szabados Ági is elmesélte, hogy ő mit élt át, de végül Trokán Nóra árulta el, hogy ő hogy látja a helyzetet.

A színésznő saját tapasztalata alapján figyelmeztette a betelefonálót a veszélyekre. Szerinte már egyetlen ártatlannak tűnő találkozó is lavinát indíthat el.

„Olyan energiák kezdődnek el ezzel, akár csak azzal, hogy elmentek kávézni… Annak nem az lesz a vége, hogy soha többet nem fogsz vele találkozni”

– jelentette ki határozottan. A színésznő hangsúlyozta, hogy egy ilyen helyzetből a nő csakis rosszul jöhet ki, ezért a legfontosabb, hogy megmentse saját magát a várható fájdalomtól. „Magadat megmentheted egy olyan élethelyzettől, amibe ezáltal belekerülhetsz.” Nóra szerint egy nős férfira nem lehet jövőt építeni:

„Az életedet ne bízd rá. Szerintem ebből te tudsz nagyon rosszul kijönni”.

"Legyél észnél, az fontos" - javasolta a betelefonálónak.

A stúdióban ülő Szabados Ági is megosztotta a saját, fájdalmas tapasztalatát. Elárulta, hogy ő is volt már megcsalt fél, de nem került soha "a harmadik" szerepébe. „Én mindig azt gondolom, hogy ezt nem venné be a gyomrom” - mondta.

Trokán Nóra öt éve él boldog kapcsolatban, bár a magánéletéről ritkán beszél. Férjéről annyit tudni, hogy szakmabeli, de nem színész, és az A Tanár című sorozat forgatásán találkoztak. „A legutolsó hosszabb, nagyobb lélegzetű dolgom az A Tanár című sorozat volt, és azt imádtam. Az egy olyanfajta munka volt, ami szakmailag is kielégítő volt, de anyagilag is… Szóval egy nagyon jó, áldott időszaka volt az életemnek, nagyon jó stábbal – és egy férjjel… Mert ott ismertem meg a férjemet, úgyhogy A Tanárnak őt is köszönhetem” – árulta el a színésznő egy 2024-es interjúban.

VIDEÓ: Cyla Call Center - "Valójában hol indul a megcsalás?"


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Nagy Adri tagadja, hogy jelen volt a budapesti DPK-gyűlésen, amiért egymilliót kaphatott a nyilvánosságra hozott szerződés szerint
Az énekesnő több bizonyítékkal is cáfolta, hogy részt vett az eseményen. Azt is jelezte, hogy a jövőben is távol marad a politikai rendezvényektől.
DKA - szmo.hu
2026. március 23.



Ahogy megírtuk, Magyar Péter a Tisza Párt elnöke vasárnap nyilvánosságra hozott egy dokumentumot a Digitális Polgári Körök (DPK) tavaly szeptemberi, sportarénás nagygyűléséről, amely szerint több előadó is milliós díjazásban részesült a részvételért. Többen közülük tagadják a megjelent információkat: Nagy Feró szerint a neki szánt gázsi csak papíron létezik, Radics Gigi pedig azt állítja, ott sem volt a rendezvényen.

A listán szerepel Nagy Adri is, aki a dokumentum szerint egymillió forintot kapott. Az énekesnő azonban az Instagramon cáfolta azt, hogy részt vett a rendezvényen. Ezt azzal is bizonyította, hogy Insta-sztoriban megosztott egy szelfit, amelyet pont azon a napon készített magáról és egy társaságról, amikor a DPK-gyűlést tartották. Egy másik történetben egy tavaly szeptemberi Telex-cikket is mutatott, amely szerint Nagy Adri sajtósa még a DPK-gyűlés előtt jelezte a portálnak, hogy az énekesnő nem vesz részt a rendezvényen. Az előadó szerint tehát a vasárnap megjelent hírek valótlanok, amit egy külön posztban is hangsúlyozott:

„Az adott politikai eseményen nem voltam jelen, és természetesen semmilyen ezzel kapcsolatos honorániumban nem részesültem. Ahogyan korábban sem, úgy a jövőben sem vállalok fellépést politikai rendezvényeken. Kérek mindenkit, hogy ennek megfelelően kezelje az információkat”

– írta az énekesnő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Kicsit tartottam tőle” – Lengyel Johanna elárulta, mitől rettegett Schobert Norbi Jr. oldalán A Nagy Duettben
A Megasztár-győztes a korábbi tapasztalatai miatt attól félt, hogy úgy jár most is, mint régebben Marics Petivel. De az is kiderült, ki segíti még Norbit a felkészülésben.


Kőkemény munka áll Lengyel Johanna és Schobert Norbi Jr. sikere mögött, akik A Nagy Duett idei évadának egyik legnagyobb meglepetését okozva nemrég adásgyőztesek is lettek. A páros hétről hétre bizonyítja, hogy

a színpadon látható összhangjuk profi teljesítményből fakad, nem pedig pletykákból.

A Megasztár győzteseként Lengyel Johanna korábban már megtapasztalta, milyen az, amikor a rajongók összeboronálják a duettpartnerével, ahogy az Marics Petivel is történt. Az énekesnő nem titkolja, tartott attól, hogy a figyelem ismét elterelődik a teljesítményről.

„Láttam néhány olyan hozzászólást, de azt hittem, sokkal több lesz. Én ugye a Megasztárban ezt már átéltem, így van ebben tapasztalatom, sőt, ott már csaknem kampány alakult ki ebből. Szóval kicsit tartottam tőle, hogy ez elviszi majd a fókuszt. De szerencsére nem lett igazam, mert szerintem tisztán látszik a nézők számára is, hogy milyen kapcsolatunk van”

– mondta el az énekesnő.

Schobert Norbi Jr. másképp élte meg a helyzetet, bár ő is felkészült a pletykákra.

„Gondoltam erre, hiszen ki ne gondolna ilyet hasonló helyzetben? Nyilván ismerjük ezt a közeget, de úgy érzem, ez most elkerült minket”

– vélekedett.

Azt is hozzátette, hogy a barátnője, Petra áll, aki mindenben támogatja. „A barátnőm egyáltalán nem bánja, hogy benne vagyok A Nagy Duettben, hiába viszi el sok időmet.

Mindenben támogat, és folyton táncórákat tart nekem otthon, amikor csak tud”

– vallotta be. Petra ugyanis hivatásos táncos, aki korábban egy tehetségkutatóban a formációjával egészen a döntőig jutott.

Via Ripost


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Király Linda elképesztően jó formában vette át az év „Legfittebb énekesnő” díját
Király Linda évekig küzdött a túlsúlyával, de most ő lett a legfittebb énekesnő Magyarországon. Ez az út a kitartásról, a fegyelemről és arról szól, hogy hű maradjak önmagamhoz - írta a díj átvétele után.


Elképesztő fordulat után lett az ország legfittebb énekesnője Király Linda, aki egy tűzpiros, dívához méltó szettben vette át a Just Clear Awards díját a hétvégén. A gála, amely a fitnesz és az egészségtudatos életmód hazai csúcsteljesítményeit ismeri el, idén azt az énekesnőt jutalmazta, aki éveken át küzdött a túlsúllyal, és mára látványos átalakuláson ment keresztül. Dér Heni után idén Király Linda kaphatta meg az elismerést.

Az énekesnő korábban nyíltan beszélt arról, hogy

tinédzserként 90 kilót nyomott, és rengeteg diétát kipróbált, mire rátalált a számára működő, fenntartható életmódra. Kitartásának és fegyelmének köszönhetően ma már nemcsak kiegyensúlyozottabb, de teste-lelke is harmóniába került,

amit a szakmai zsűri most ezzel a díjjal ismert el. Megjelenése is ezt a magabiztosságot tükrözte: a vörös szőnyegen viselt, merész dekoltázsú nadrágkosztüm tökéletesen kiemelte karcsú derekát.

Linda a díj átvétele után közösségi oldalán osztotta meg gondolatait.

„Hihetetlenül hálás vagyok és megtisztelve érzem magam, hogy megkaptam az év ′Legfittebb énekesnő′ díjat. Hálásan köszönöm a Just Clearnek és Bara Csabának ezt az elismerést – rengeteget jelent számomra.

Ez az út a kitartásról, a fegyelemről és arról szól, hogy hű maradjak önmagamhoz, testben és lélekben is, és csodálatos érzés, hogy ezt értékelik és látják. Folytatom tovább erővel, zenével és szenvedéllyel”

– írta posztjában.

A bejegyzést elárasztották a gratulációk, a hozzászólók dicsérték az énekesnő kemény munkáját és ragyogó megjelenését. A kommentelők között feltűnt testvére, Király Viktor is, aki szintén a díjazottak között volt a korábbi években, és aki maga is sokat segít Lindának a közös edzésekkel. Viktor megható, kedves szavakkal gratulált:

„Igen, ez az!! Megérdemled csajszi!!! Szeretlek!” – írta testvérének.

Via Femina


Link másolása
KÖVESS MINKET: