SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Végső akarata ellenére lesz temetése Paudits Bélának

"Nem akarok temetést, sőt semmilyen temetést nem akarok. Aki szeret, őrizzen meg a szívében, de senki ne tolongjon a koporsóm mellett könnycseppet morzsolgatva."
Fotó: Youtube - szmo.hu
2018. június 21.



A Madách Színház tájékoztatása szerint a Farkasréti temető Makovecz-ravatalozójában, június 28-án, 9.45-kor búcsúztatják Paudits Béla Jászai Mari-díjas színművészt. Ahogy arról mi is beszámoltunk, a 69 éves művész június 13-án, agyvérzésben hunyt el.

A Story magazin információi szerint

a temetésen Paudits Béla egyik legsikeresebb szerepéből, a "József és a színes, szélesvásznú álomkabát" című musicalből játszanak majd le egy betétdalt, így tisztelegve az énekes-színész emléke előtt.

Bár Paudits hivatalos végrendelete nem ismert, a Story idéz tőle néhány gondolatot egy pár évvel ezelőtt megjelent életrajzi könyvből, amely egyfajta szimbolikus végakaratnak is tekinthető:

"Nem akarok temetést, sőt semmilyen temetést nem akarok. Aki szeret, őrizzen meg a szívében, de senki ne tolongjon a koporsóm mellett egy könnycseppet morzsolgatva, ha soha nem szánt, amíg életben voltam. Azt akarom, hogy a testemet egy olyan jeltelen tömegsírba dobják, mint azokét, akik névtelenül haltak meg. Aki pedig emlékezni akar, emlékezzen."

Paudits Béla 1949. augusztus 19-én született Budapesten. 1968 és 1972 között a Színház- és Filmművészeti Főiskolán tanult, 1986-ban pedig elvégezte a Vendéglátóipari Főiskolát is. Először a József Attila Színház, 1974-től a Madách Színház tagja volt, később szabadúszó lett. 1993-ban Jászai Mari-díjjal tüntették ki.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Kiderült, hol folytatja az ATV sztárja - sejtelmes képet posztolt Krug Emília
Krug Emília 12 év után távozott az ATV-től tavaly ősszel. Azóta nagy volt a csend körülötte, ám most egy fotót posztolt arról hogy kinek az oldalán térhet vissza.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 22.



Októberben derült ki, hogy 12 év után elválnak Krug Emília és az ATV útjai. A tévés többek között a reggeli Start és a Civil pályán házigazdája is volt, de az Aktuál című hírháttér műsorban is dolgozott. Döntését akkor azzal indokolta, hogy új kihívásokra vágyik, de nem árulta el, pontosan mi következik a pályafutásában.

„A hosszúra nyúlt búcsú után ezzel a kis képgyűjteménnyel most kiteszem a pontot az ATV-s utam végére. Szeretném megköszönni az összes kollégámnak, vendégeimnek és a nézőinknek azt a hihetetlen szeretetet, amit kaptam az elmúlt hetek során. Elmondhatatlan érzés a megannyi komment, utcai mosoly, biztatás benzinkúton, boltban, buszon, autóból kihajolva. Köszönöm! És igen, olvasom, hallom a kérdéseket. Ha meglesz a válasz, mondom” - posztolta néhány hónapja Krug Emília.

Február elején azonban a családjával töltött időszak után már sejtette, hogy hamarosan új feladat vár rá:

„Az egyik legjobb dolog ebben az átmeneti időszakban, hogy van idő sokat olvasni, rengeteg podcastot nézni, hallgatni, minőségi tartalmakkal, szellemi munícióval töltődni. Hogy aztán…” -

Legutóbb pedig már azt is elárulta, kivel dolgozik éppen együtt:

„Egy újabb közös szerelemproject a láthatáron @kendehofherrkrisztinaval”

– írta 24 óráig elérhető Instagram-sztorijában, amihez egy megbeszélésen készült fotót is csatolt, amit a story.hu vett észre.

A lap megjegyzi, hogy Kende-Hofherr Krisztina a sztárok menedzsereként lett ismert. Dolgozott együtt többek között Liptai Claudiával is, mostanában pedig átalakulásával készült videókat posztol magáról, miután az utóbbi időszakban több mint hetven kilót fogyott.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Koós Réka a legnagyobb titokban férjhez ment novemberben
A színésznő egy podcastben rántotta le a leplet 11 éve tartó kapcsolatának nagy fordulatáról. Koós Réka most azt is elmondta, hogyan hat az önbizalmára, hogy férje vonzónak látja.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 22.



Hatalmas meglepetést okozott Koós Réka, aki lerántotta a leplet élete egyik nagy eseményéről: a színésznő tavaly novemberben titokban férjhez ment kedveséhez, Bálinthoz, akivel tizenegy éve alkotnak egy párt. Az örömhírt a Palikék „Egy ritmusban” című podcastjében osztotta meg a hallgatókkal – vette észre a Blikk. A színésznő elárulta, bár most lett hivatalos a kapcsolatuk, a mindennapjaik ettől nem változtak meg.

„Én is nagyon szerencsés vagyok, de ez azért is van, mert a magánéletem kiegyensúlyozott, férjhez mentem novemberben, de hát majdnem tizenegy év óta együtt vagyunk. Hát most hivatalosan, de nem változott semmi, reggel ugyanott felkeltünk és este lefeküdtünk”

– részletezte Koós.

Koós János lánya azt is bevallotta, hogy a harmonikus párkapcsolat komoly hatással van az önbizalmára. Bár nem kizárólag a férje teszi boldoggá, elismerte, hogy sokat segít a támogatása.

„Ha ez nem így lenne, nem lenne mellettem egy férfi, amit szoktak mondani, hogy ne azért legyél te boldog, mert ott van melletted egy férfi... Persze nem azért vagyok boldog, de azért azt hülyeség lenne kijelenteni, hogy az nem segít, hogy ott van mellettem egy férfi, aki engem szépnek lát, engem kíván, az azért segít...” – vallotta be a színésznő.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Fotók: napokkal a válása után Jessica Alba már Miamiban ölelgette új szerelmét
A színésznő egy Instagram-posztban mutatta meg Valentin-napi kiruccanását Danny Ramirezzel. A szerelmes fotók alig egy héttel azután kerültek ki, hogy exférje, Cash Warren véglegesítette a válásukat.


„Egy miami perc” – ezzel a címmel tett közzé egy szerelmes hangulatú fotósorozatot Jessica Alba pénteken, amely Valentin-napi kiruccanásán készült új barátjával, Danny Ramirezzel. A képeken a pár önfeledten mosolyog egy közös szelfin, pihen a tengerparton, és egy elegáns vacsorát fogyaszt el. A színésznő a bejegyzést egy szív és egy láng emoji kíséretében osztotta meg, írja a People.

A fotók között feltűnik egy kézzel írt üzenet is, amelyen ez áll: „Leszel a Valentinom?”, alatta Danny aláírásával.

A romantikus képek alig egy héttel azután jelentek meg, hogy exférje, Cash Warren február 13-án benyújtotta a válásukat véglegesítő bírósági iratokat. Míg egyes lapok a beadvány tényéről írtak, más források szerint a válást még aznap jogerőre is emelték. A pár miami utazásáról már a poszt előtt is készültek lesifotók: február 16-án a tengerben ölelkezve és csókolózva kapták őket lencsevégre.

A 16 évig tartó házasság lezárásaként a felek megállapodtak a részletekben. Nem fizetnek egymásnak házastársi tartásdíjat, három közös gyermeküket, a 17 éves Honort, a 14 éves Havent és a 8 éves Hayest pedig közös felügyelet alatt nevelik tovább.

A vagyonmegosztás részeként Alba 3 millió dolláros, azaz átszámítva körülbelül 958 millió forintos egyösszegű kifizetést teljesít Warren felé, két egyenlő részletben.

Jessica Albát és Danny Ramirezt tavaly júliusban hozták először hírbe egymással, kapcsolatukat pedig novemberben tették hivatalossá a közösségi médiában. Egy, a párhoz közel álló forrás szerint a kapcsolatuk elejétől fogva látszott, hogy „jól érzik magukat együtt”.

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Bárdosi Sándor: Próbálom megérteni a baloldali embereket, de nagyon nehéz
A Fidesz-szimpatizáns birkózó egy személyes történetet osztott meg a Tisza Pártot támogató szomszédjáról. Elmondása szerint a férfi nem tudott indokokat mondani a politikai választására.
Maier Vilmos - szmo.hu
2026. február 22.



Bárdosi Sándor olimpiai ezüstérmes birkózó nem akar meggyőzni senkit, a saját kis buborékjában él, és nehezen érti a baloldali embereket. A Fideszt biztos választásnak tartó sportoló a kormány békéscsabai Háborúellenes Gyűlése előtt beszélt erről a Mandiner stúdiójában, írja a Bors. Bárdosi a szombati rendezvényen is felszólalt, ahol kijelentette, mindenki maga dönti el, hogy békében vagy háborúban akar-e élni.

A birkózó egy személyes példát is hozott arra, miért tartja nehéznek a más politikai oldalon állók megértését. „Úgy tudom, hogy a szomszédom Tisza-szavazó, legalábbis már négyszer vagy ötször elmondta nekem, miközben fröccsöztünk. Próbáltam kérdezgetni, de ő sem tud indokokat mondani, hogy miért azon az oldalon áll. Persze megveszi a legújabb elektromos autót és akkor rohadjon meg a Fidesz. Most akkor mi van?”

Bárdosi Sándor a beszélgetésben arról is beszélt, hogy sosem volt híve a rábeszélésnek.

„Én soha senkit nem akarok meggyőzni. A saját kis dolgaimmal foglalkozok, a saját kis buborékomban élek. Próbálom megérteni a baloldali embereket, de nagyon nehéz. Valahogy ez az egész - azt érzem, hogy - meghülyíti az embereket”

– mondta. A stúdióban ülő beszélgetőpartnere, Megyesi Balázs, a Kincsvadászok szakértője erre úgy reagált: „Ebben akkor különbözünk, mert én mindenkit meg akarok győzni.”


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk