SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Molnár Anikó visszaszólt Gálvölgyi Jánosnak: Változik a világ, változnak az igények is, haladni kell a korral

Molnár nem érti, miért kapta a kritikát a színésztől. De szerinte „megtisztelő, hogy Gálvölgyi engem nézett a műsorban könyvolvasás helyett.”


Gálvölgyi János, a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész élesen kritizálta az Álarcos énekest, a Megasztárt és a Kőgazdag fiatalokat.

„Ma már ki ül le tévét nézni este héttől? Biztos, hogy vannak emberek, akiknek nem futja másra... és nagyon sokan vannak így. Néznék a tévét, és akkor helyette van az, hogy bejön valaki álarcban. Leveszi az álarcot, és alatta sincs senki. Ül a zsűriben öt másik senki. És akkor látunk olyan sorozatokat, ahol egy család veszekszik egymással, és akkor az ember azt mondja, hogy azért anyukám, mi nem vagyunk ilyenek, mint ez. Szóval ezt kapják!” – mondta a Kultúrtáj című podcastben.

„Valaki Nagy Ő-t keres, de van Kőgazdag fiatalok is, most láttam egy ilyen műsort. A nevét nem tudja nemhogy leírni, kimondani sem! És ezt nézik. Ezt nézetik. És akkor az ember azt mondja: könyvet nem veszek a kezembe, mert tele van betűvel. Egyre, egyre, egyre butábbak vagyunk, egyre hülyébbek vagyunk, egyre jobban elhiszünk mindenfélét”

– fogalmazott.

Az Álarcos énekessel kapcsolatban elhangzott kritika okán a Blikk megkereste az RTL-t, ám a csatorna egyelőre nem reagált a megkeresésükre. Molnár Anikó – aki elsőként lepleződött le a műsorban – viszont megszólalt, és nem érti, miért fogalmazott ilyen élesen Gálvölgyi.

„A sokéves, médiában eltöltött tapasztalatom alapján általában azok beszélnek másokról, akikről nem beszélnek eleget. Nem értem, miért kell bántani bárkit is, hisz nem bántotta őt senki”

– reagált Molnár Anikó, aki azt is hozzátette, szerinte érdemesebb haladni a korral, mint szélmalomharcot vívni ellene.

„Változik a világ, változnak az igények is. Haladni kell a korral és nem duzzogni azon, hogy minden más, mint a gyerekkorunkban. Nyilván van olyan műsor, amit én sem nézek, mert nem érdekel, de attól az még másnak lehet jó vagy szórakoztató. Mindenesetre megtisztelő, hogy Gálvölgyi engem nézett a műsorban könyvolvasás helyett”

– helyezett el egy oldalvágást Anikó.

A Blikk által megkérdezett Radisics Milán közösségi médiaszakértő szerint nem véletlen, hogy megváltoztak a műsorkészítési szokások a tévécsatornáknál.

„Abban teljesen igaza van Gálvölgyi Jánosnak, hogy sokszor nem a leghitelesebb, legnagyobb neveket szerződtetik a műsorokra, hisz az adásidőt ki kell tölteni, ezt pedig mindenki igyekszik olcsón megúszni. A csatornák a sorozat-függőséggel tudják csak elcsábítani a streaming platformokról a nézőket, kvázi a függőségre alapoznak. Ha mondjuk egy vagy több nagyobb nevet szerződtetnének, sokkal drágább lenne a műsor, de nem lenne több néző akkor sem”

– magyarázta a szakértő.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Miss Universe Hungary: 21 éves, vörös hajú lány lett Magyarország legszebbje
A győztes Dezsényi Kincső képviseli Magyarországot a Miss Universe bangkoki világdöntőjén, amelyet novemberben rendeznek meg.


Augusztusban volt a Miss Universe Hungary 2025-ös elődöntője: a szakmai zsűri 12 versenyzőt választott ki, ahogy eddig is, közülük tízen kerültek be a szeptember 13-ai döntőbe.

Az idei királynő a 21 éves Dezsényi Kincső lett.

A győztes képviseli Magyarországot a Miss Universe bangkoki világdöntőjén, amelyet novemberben rendeznek meg.

Tavaly Kenéz Nóra nyerte a döntőt, előző évben Blága Tünde lett a győztes.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Fájt a szívünk, sírtunk is” – Tóth Gabi és Papp Máté Bence különleges helyről jelentkezett be
A parajdi sóbánya látványa teljesen elkeserítette a sztárpárt, akik romániai tartózkodásuk alatt megnézték a katasztrófa sújtotta területet is.


A parajdi sóbányát áprilisban árasztotta el a patak vize, ami hatalmas pusztítást okozott. A bánya turisztikai szintjei és részei, valamint a Telegdy-bánya is teljesen víz alá került. A sóbánya nemcsak kedvelt látványosság volt, hanem a helyiek megélhetésének is fontos része.

Tóth Gabi és párja, Papp Máté Bence egy ideje Romániában tartózkodnak, és nemrég ellátogattak Parajdra is. A látvány mélyen megérintette őket.

„Parajd nekünk mindig a só, az élet, a gyógyulás és a közösség szimbóluma volt. Most mégis megrendülve álltunk a sóbánya előtt... a beomlás nyomán kihalt utcákat, némaságba borult házakat láttunk. Fájt a szívünk, sírtunk is – mert ami itt történt, nemcsak a földet sebezte meg, hanem az emberek életét is. Legyen remény, hogy újra benépesül a falu, újra nevetés és dal hallatszik, s hogy a parajdi só – ez az ősi kincs – továbbra is erőt, gyógyulást és összetartozást adhat mindannyiunknak”

– írta Gabi az Instagram-oldalán.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Ezért van elképesztő formában Tóth Andi - másfél éve szakított egy régi szokásával, a forgatásokon mégis rákényszerül
A nassolás elhagyása és a saját készítésű ételek a mindennapok részei lettek, miközben a boksz és a konditermi edzések a stresszkezelést segítik.
Maier Vilmos - szmo.hu
2025. szeptember 13.



Szombat esténként az RTL X-Faktor című műsorában látható Tóth Andi, aki nemcsak szakmailag, hanem a megjelenésében is a maximumot igyekszik kihozni magából. Idén az edzés mellett a bőrápolásra is nagyobb figyelmet fordít, írja a Blikk.

„Sokáig szinte egyáltalán nem foglalkoztam a bőrápolással, idén kezdtem el erre tudatosan odafigyelni, mivel kezdek kicsit ráncosodni. Persze szeretem a ráncaimat, hiszen a mosolyvonalamnál és a szemem környékén jelentek meg, ami azt jelenti, hogy sokat nevetek. De azért szeretném őket kordában tartani. Mindemellett most már az étkezésben is tudatosabb vagyok, régen nagyon szerettem nassolni, csokikat, csipszeket enni, ami nem is tett jót a testemnek” – kezdte Tóth Andi, aki az utóbbi időben egyre inkább a saját maga által elkészített ételekre esküszik.

„Már másfél éve szinte csak azt eszem, amit én főzök, mert így tudom a leginkább tisztán tartani az étrendemet, és odafigyelni arra, hogy olyasmit vigyek be a szervezetembe, ami jó a testemnek. Épp ezért vagyok bajban, amikor egy egész napos forgatásra jövök, mert ilyenkor kénytelen vagyok rendelni, és sokszor tapasztalom, hogy szédülök az éttermi kajától.

Annyi ízfokozó van némelyik ételben… Ráadásul a sűrűbb forgatások idején az edzéseket is gyakran ki kell hagynom, ami nagyon megvisel, mert érzem, hogy ingerlékenyebb vagyok ilyenkor. A heti két boksz- és konditermi edzés rengeteget segít abban, hogy levezessem a feszültséget és a stresszt” – folytatta.

Az elmúlt évben került először a mentorszékbe az X-Faktorban, és arról is beszélt, min változtat idén.

„Idén kicsit talán visszább fogok venni, mert hajlamos vagyok túltolni az aggódást és a tanácsokat. Néha úgy tűnhet, mintha jobban akarnám ezt az egészet, mint a versenyzőim. Tavaly például gyakran előbb ott voltam a próbákon, mint ők. Most inkább hátrébb lépek majd. Persze ugyanúgy átadom a tapasztalataimat, de hagyom, hogy ők dolgozzanak vele. Egy másik fontos tanulság pedig az, hogy nem feltétlenül tesz jót a versenyzőknek, ha túl jóban vagyok velük. Ez talán furcsán hangozhat, de ha barátként tekintenek rám, kevésbé veszik komolyan a tanácsaimat, hiszen nem érzik a mentor–versenyző közti határt. Ez a fejlődésük szempontjából nem mindig szerencsés. Idén is szeretném támogatni őket, de közben nagyobb teret adok nekik, hogy megtanuljanak önállóan boldogulni” – szögezte le.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
Összeházasodott Molnár Gusztáv és a szerelme, Dorina - fotón az ifjú pár
A pár másfél évvel ezelőtt talált egymásra. Kapcsolatuk távkapcsolatként indult, de minden nehézség ellenére kitartottak egymás mellett.
F. O. - szmo.hu
2025. szeptember 14.



Molnár Gusztáv és párja, Dorina szeptember 13-án hivatalosan is összekötötték életüket Budapesten, a IX. kerületi polgármesteri hivatalban. Az esküvőn közel 40 fő vett részt, köztük családtagok és barátok. A színész korábban elmondta, hogy Dorina oldaláról többen érkeznek, de az ő családjából is ott lesz a húga és az édesanyja.

A pár másfél évvel ezelőtt talált egymásra. Kapcsolatuk távkapcsolatként indult, de minden nehézség ellenére kitartottak egymás mellett.

Az eljegyzésre idén év elején került sor, ezt követően pedig felgyorsultak az események. Bár korábban még arról beszélt, hogy 2025 májusában tartják meg az esküvőt, végül szeptember közepén házasodtak össze.

Molnár Gusztáv az elmúlt időszakban több komoly változáson is keresztülment.

A színész többször is járt elvonón, és tavaly év végén hagyta el a pécsi rehabilitációs intézetet. Ekkor így nyilatkozott:

„Az elmúlt két hónapban csodálatos embereket ismertem meg, akiknek nem lehetek elég hálás. Valamint annak a lánynak is sokat köszönhetek, aki Budapesten várt rám, amíg én a démonjaimmal harcoltam.”

Idén márciusban kipipálta első ledolgozott munkahetét, és újra aktívan dolgozik. Egy ideje már együtt él Dorinával, mellette végre biztonságban érzi magát. Korábban arról is beszélt, hogy hosszú idő után most először érzi azt, hogy felnőttkapcsolatban van, és megtalálta párjában a legjobb barátját is.

A színész az esküvői fotók mellé a következő idézetet fűzte:

„A Feleségem lettél... Olyan álmaim válnak valóra, amikre még vágyni sem mertem. Mióta ismerlek semmitől sem félek. Te sem leszel többé egyedül...

Rossz voltam, s te azt mondtad, jó vagyok. Csúf, de te gyönyörűnek találtál. Végig hallgattad mindig, amit mondtam. Halandóból így lettem halhatatlan (Pilinszky János: Átváltozás).”

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET: