Mihályfi Luca összeomlott, könnyekben tört ki a Dancing with the Stars színpadán
Mihályfi Luca és Hegyes Berci nyitották meg a Dancing with the Stars elődöntőjét szombat este. A versenyzők a hetedik élő adásban, ami ezúttal karácsonyi hangulatban telik, két produkcióval is színpadra állnak.
Mihályfi Luca és Hegyes Berci elsőként jive-ot táncolt. A mindig nagyon jól teljesítő, közönségkedvenc páros viszont többször is rontott az első produkciójuk során - szúrta ki a Blikk.
Lucát pedig igencsak megviselték a történtek, könnyes szemmel állt a zsűri elé az értékelésre. Az énekesnő elárulta, hogy volt egy blackout-ja tánc közben, ami korábban sosem fordult elő.
A hibák természetesen a zsűrinek is feltűntek, és szóvá is tették azokat.
– mondta Ördög Nóra, aki később aztán azért megjegyezte, hogy Luca ennek ellenére is derekasan helyt állt.
- fogalmazott Juronics Tamás, aki azt is elmondta, hogy nem részletezné a hibákat.
Luca az értékelés alatt folyamatosan bocsánatot kért táncpartnerétől.
– vallotta be az énekesnő.
Hegyes Berci végig támogatta a teljesen elkeseredett Lucát, akinek elmondta, mennyire büszke rá, és szerinte még mindig van lehetőségük bebizonyítani, hogy a döntőben a helyük.

Július 14-én 54 éves korában elhunyt Schmuck Andor, a Tisztelet Társaságának elnöke, akit sokan a nyugdíjasok elkötelezett képviselőjeként ismertek. A korábbi politikust és üzletembert augusztus 15-én a Fiumei úti sírkertben kísérték utolsó útjára. A ravatalozónál hatalmas virágcsokrok és koszorúk vették körül a koporsót, illatuk betöltötte a termet. A gyászolók lassan, méltósággal léptek a koporsóhoz, és csendben, egy pillantással, érintéssel vagy imával búcsúztak tőle.
A búcsúztató délután két órakor kezdődött, Kiss Géza Imre atya, a Szent István-bazilika káplánja nyitotta meg a szertartást. Nyári Károly dallal emlékezett barátjára, előadása könnyeket csalt a jelenlévők szemébe. A Máltai Lovagrend is lerótta tiszteletét, a Tisztelet Társasága pedig egy verssel búcsúzott. A megemlékezést Mága Zoltán zenéje zárta.
Schmuck Andor élete utolsó időszakában súlyos betegséggel küzdött. Július 14-én kollégái holtan találták otthonában. A hír az egész országot megrendítette. Többen felajánlották, hogy fedezik a temetés költségeit, végül Mága Zoltán vállalta magára a teljes anyagi terhet.

Szeptember 7-én rögtön két élő show-val tér vissza a Sztárban Sztár All Stars, ahol 12 férfi és 12 nő versenyez majd Magyarország legsokoldalúbb előadója címért. A műsorvezető ezúttal is Till Attila lesz, a zsűriben pedig ismét Lékai-Kiss Ramóna, Liptai Claudia, Hajós András és Stohl András foglal helyet.
A tavalyi évad online háttérműsorát Szabó Zsófi vezette, aki a reklámszünetekben élőben készített interjúkat a versenyzőkkel. A Blikk azonban azt írja, hogy
Eleni 2019-ben lett a Miss Balaton győztese. Korábban már feltűnt a TV2 egy másik műsorában is, amikor a várandós Sydney van den Bosch helyére érkezett szerencselányként. Az új lehetőségről Eleni az Instagramon is beszámolt.
„Sztárban Sztár All Stars sajtótájékoztató. Brutál erős a női és a férfimezőny is, szóval alig várom az őszt!” – írta a bejegyzésében.
A Sztárban Sztár All Stars tavaly jubileumi évaddal indult, amelynek győztese Peter Srámek lett. Idén ismét All Stars-szériával jelentkezik a TV2.

Ahogy arról korábban írtunk, súlyos balesetet szenvedett otthonában Demjén Ferenc. A 78 éves énekes felsőcombtörést szenvedett, sokan aggódnak, hogy mikorra tud felépülni belőle.
Horváth Charlie szerint Demjén most is minden támogatást megkap: „Hacsak tehetem és lesz rá lehetőség, felhívom Rózsit. Sőt, ha sokáig kórházban tartják, bemegyek hozzá és meglátogatom, ahogy tettem azt korábban is, amikor épp valami baja volt. Mi négyen – Frenreisz Karcsi, Somló Tomi, Rózsi és én – összetartó csapat voltunk mindig is. Mély barátság kötött-köt össze bennünket. Féltem Rózsit, mert ez nem az első ilyen súlyos sérülése, s magam is imádkozom azért, hogy felépüljön és újra színpadra állhasson” – nyilatkozta a Blikknek az énekes.
Hozzátette:
„Jó néhány koncert van már leszervezve, de ha az a kérés, helyettesítsem a barátomat, azt megteszem az előttünk lévő időszakban, amíg ő gyógyul és lábadozik. Úgy érzem, Isten vele van, vigyáz rá, ahogy tette azt korábban is megszámlálhatatlan alkalommal.”
Kovács Kati testvérként tekint rá, és biztos benne, hogy hamarosan újra énekelni fog: „Minden bajból, minden nehézségből van visszaút. Rózsi szívósságát, akaraterejét és élni akarását ismerve, hiszem, hogy a december végi nagy Demjén-koncerten már ott lesz. Ha máshogy nem, egy hatalmas, kényelmes karosszékben, akár felpolcolt lábbal, de énekelni fog, és vele együtt dalolhat majd a közönség!”
Az énekesnő felidézte: „Több albumon dolgozhattuk együtt, és rengeteg közös fellépésünk volt. Rózsi csodálatos művész és imádni való ember. Testvéremként szeretem, és ha csak lehet, meglátogatom őt. Katikának becéz, és soha nem felejtem el, amikor éjszakánként szövegeket írtam a dalaimhoz, majd megmutattam neki, ő nevetve mondta: add csak ide Katika, elolvasom... Aztán átírta mindet, sokkal jobbá, értékesebbé tette, mert ehhez is különleges tehetsége van. Ha Rózsi decemberben színpadra léphet, én biztos, hogy ott leszek!”
Zalatnay Sarolta is üzent a megsérült énekesnek: „Velünk egyszerűen nem történhetnek rossz dolgok” – fogalmazott, majd hozzátette: „Összeköt minket ezer meg ezer emlék és megszámlálhatatlan közös élmény. Szinte gyerekkorunk óta ismerjük egymást, s mindent tudunk a másik szerelmi életéről és munkásságáról. Annak idején még valóban közösséget alkottunk, összetartó csapat voltunk. Hol én fizettem, hol a másik, közös házibulikra jártunk, és mindent megbeszéltünk egymással.”
„Rózsival sokszor emlegettük azt, hogy mi sose halunk meg, velünk egyszerűen nem történhetnek rossz dolgok. Aztán tessék, már én is túl vagyok egy térdműtéten és három autóbaleseten. De a lelkünk erős, vagy ahogy Rózsi énekli: a lelkünk most is vágtat! Ezért is mondom, hogy akármennyi idősek is vagyunk, igenis talpra kell állnia, szó szerint és átvitt értelemben is! És a közönség szeretete segítheti őt ebben, és én megígérem neki, hogy az első sorban csápolok majd a következő koncertjén, akárhol és akármikor lesz az!” – nyilatkozta a Blikknek az énekesnő.
Frenreisz Károly röviden üzent Demjénnek:
„A haladás mindig vihart kavar” – üzente ByeAlex, miután Deutsch Tamás listázta, és kivették az augusztus 20-i programból

ByeAlex újabb dallal jelentkezett be, amiben éles társadalomkritikát fogalmaz az egyénnel szemben. A zenész friss szerzeményében úgy fogalmaz:
azt akarja, hogy BELEFÁSULJ,
hogy az életed unjad, hogy belepunnyadj,
ahogy jönnek a napjaid harminctól.
üzenem a FIATAL SZÍVNEK, hogy kövesse csak amit a vére akar,
ami mögötte van, az már elmúlt egyszer
a HALADÁS mindig vihart kavar!”
A dalszöveg utóbbi pár sora összecseng Sulyok Tamás korábbi posztjával, ahol a fiatalokhoz szólt a köztársasági elnök.
a HALADÁS mindig VIHART kavar! ?️
Közzétette: ByeAlex – 2025. augusztus 15., péntek
Byealex korábbi dalában is szomorú hangvételű, komor kritikát fogalmazott meg a társadalom jelenlegi állapotával kapcsolatban. A néplelket pezsdítő, s a némi politikai áthallás játszó dalszövegekre reagált később Deutsch Tamás is. A politikus egy hosszú posztban sorolta fel azokat a zenészeket, akik szerinte évtizedek óta a koncerteken is hallható „Mocskos Fidesz!” üzenetet közvetítik, és ebbe ByeAlex is beletartozik.
Will Smith elővette az Oscarját a Budapest Parkban, és megható vallomást tett a közönségnek