Lehetséges, hogy szándékos gyújtogatás okozta a kaposvári nők halálát?
Október 21-én életét vesztette tűzvészben egy édesanya és 21 éves egyetemista lánya egy kaposvári társasházban. A fiatal lány párja szintén a lakásban aludt a baleset éjszakáján, végül az ő kiáltozására értesítették a tűzoltókat.
A tragédia napján a rendőrség kizárta, hogy idegenkezűség okozta volna a két nő halálát, azonban azóta több furcsa részlet is kiderült.
A leggyanúsabb az, hogy a lakásban két tűzfészket is találtak a két szobában, a lány párja pedig rögtön elhagyta az országot, és visszatért szülőhazájába, Izraelbe.
A Bors legfrissebb információ szerint a megyei rendőr-főkapitányság már büntetőeljárásban vizsgálja az ügyet, és a rendőrök szerint gyújtogatás történhetett.