A karácsonyi vacsora közben szúrta hátba férjét egy 28 éves nő Szombathelyen
Karácsonyi vacsora közben késelte meg a férjét egy 28 éves nő Szombathelyen.
– számolt be róla a Tények.
A támadást követően a sokkos állapotba került nő maga rohant át a szomszédokhoz segítségért.
A pár alig három hónapja volt házas. A támadó nő édesanyja a Tényeknek arról beszélt, hogy a férj már a lagzi előtt is többször bántalmazta a lányát, akinek könyörgött, hogy ne menjen hozzá a férfihoz.
Elmondása szerint a lánya soha nem ártott senkinek.
- mondta a megtört asszony.
A nőt emberölés kísérletével gyanúsítják, a bíróság pedig egy hónapra elrendelte a letartóztatását. Évekre börtönbe kerülhet.