SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Óriási a botrány: Nem hívta meg az anyját az esküvőjére, most pedig felvette apósa, Gordon Ramsay nevét az olimpiai bajnok úszó

A viszály hátterében az állhat, hogy a szülők nemtetszésüket fejezték ki amiatt, ahogy fiuk a korábbi kapcsolatát lezárta, amelyből egy gyermeke is született.


Drámai fordulatot vett Adam Peaty olimpiai úszó esküvője körüli botrány: két nappal azután, hogy feleségül vette Gordon Ramsay lányát, Hollyt, a sportoló ma megváltoztatta Instagram-nevét, és felvette a Ramsay nevet is. A pár szombaton, december 27-én a Bath apátságban házasodott össze, a fényűző lagzit pedig a Kin House-ban tartották. Míg a vendégek között ott volt David és Victoria Beckham is, a vőlegény saját szülei és legközelebbi rokonai nem kaptak meghívót a nagy napra, ahogy arról a brit sajtó is beszámolt.

A helyzetet tovább élezte, hogy a menyasszony apja, a sztárséf Gordon Ramsay állítólag a pohárköszöntőjében keményen odaszúrt a vőlegénynek a megromlott családi viszonyai miatt. Erre jött ma a válaszlépés: Peaty az Instagram-felhasználónevét @adamramsaypeaty-ra változtatta, ami sokak szerint egyértelmű üzenet a saját hozzátartozóinak.

A gesztus leginkább az úszó édesanyját, Caroline-t sújthatja, aki összetörten nyilatkozott arról, hogy kihagyták fia esküvőjéről.

„Nem hiszem, hogy megértik, mennyire megbántottak; mintha kitépték volna a szívemet” – panaszolta a Daily Mailnek. „Ez az első karácsony, amikor nem volt együtt a családom – a családom széthullott. A történtek miatt, az esküvő miatt.” Caroline felidézte, hogy korábban jelezte aggodalmát Hollynak, aki akkor így válaszolt: „Emlékszem a szavaira: ‘Most visszakaptad őt, mindig a családod része lesz.’” Az édesanya szerint ez a lehető legtávolabb áll a valóságtól. „Ha az én fiam bánna így Holly családjával, ahogy ők velünk bánnak, felelősségre vonnám” – tette hozzá. „Anyjaként megérdemlem, hogy ott legyek, nem azért, amit érte tettem – mert az az anyák dolga –, hanem hogy büszkén állhassak, és lássam, ahogy a fiam megnősül.” Az édesanya szerint fia azzal vádolja, hogy áldozatot játszik. „Azt mondja, játszom az áldozatot, de szerintem a fiam egyáltalán nem ismer engem; csak kifogásokat keres, hogy ne legyen velünk.”

A viszály hátterében az állhat, hogy a szülők nemtetszésüket fejezték ki amiatt, ahogy fiuk a korábbi kapcsolatát lezárta, amelyből egy gyermeke is született. A feszültség tovább mélyült, amikor a sportoló nyíltan beszélt mentális és alkoholproblémáiról, amit a családja a hírek szerint nehezen kezelt a nyilvánosság előtt.

A párhoz közel álló források szerint azonban Adam és Holly úgy érezték, a család nem támogatta őket, és a kapcsolatukba való túlzott beleszólás vezetett a szakításhoz. A helyzetet tovább bonyolította, hogy Adam nővére, Bethany a közösségi médiában kritizálta a párt, ami végleg elmérgesítette a viszonyt.

A hatalmas fájdalom ellenére Caroline hangsúlyozta, minden jót kíván a friss házasoknak, és reménykedik a békülésben, mert – ahogy fogalmazott – nincs semmi, amit ne bocsátana meg a fiának.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Mi hármunkat, a zenekar tagjait senki meg nem hívta” – ezért marad távol Szikora, Dolly és Novai Fenyő Miklós megemlékezésétől
Novai Gábor közleményben tudatta, miért nem vesznek részt a Hősök terén tartandó gyertyagyújtáson a Hungária tagjai. A szervezők a felvetésre úgy reagáltak, hogy a megemlékezés egy spontán, nyitott esemény, nem pedig hivatalos rendezvény.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. február 06.



Pénteken gyertyagyújtással búcsúzik a közönség a rock and roll királyától a Hősök terén, a megemlékezésről azonban a Hungária három meghatározó alakja, Szikora Róbert, Novai Gábor és Dolly is távol marad – döntésüket pedig mindannyian megindokolták.

A Budapesti Show-színház által szervezett nyilvános eseményen DJ Várkonyi Attila és DJ Rákász Béla gondoskodik a zenéről. A szervezők ígérete szerint a zenész barátai és családtagjai is jelen lesznek, Fenyő Miklós párja, Erika azonban jelezte, hogy bár hálás a lehetőségért, nem vesz részt a megemlékezésen.

A zenekar tagjai közül elsőként Szikora Róbert jelezte, hogy nem megy el. Közösségi oldalán azt írta,

egyrészt a médiából értesült a gyertyagyújtásról, másrészt a zenekar tagjai senkitől nem kaptak meghívást.

Később Novai Gábor is tudatta, hogy Dollyval egyetértésben ő is távol marad – írta a Blikk.

Novai Gábor a következőket írta: „A pénteki Miki emlékére rendezett gyertyagyújtáson egyetértésben Dollyval és Robival nem veszek részt, részint mert csak a médiából értesültem, részint mert mi hármunkat, a zenekar tagjait senki meg nem hívta.” Hozzátette, hogy ők másképp gyászolnak:

„A mi gyertyáink már szombat óta égnek a szívünkben, azt hirdetve, hogy ‘sosem felejtünk el, mindig velünk maradsz’.”

Szikora Róbert korábban ehhez hasonlóan fogalmazott: „A mi gyertyáinkat a szívünkbe helyeztük és kiolthatatlanul ég, hirdetve, sosem felejtünk el és imádkoztunk tovább érted a lelked nyugalmáért!”

A zenészek felvetésére a szervezők úgy reagáltak, hogy egy spontán szerveződésről van szó, nem pedig hivatalos rendezvényről.

„Nem hívtunk meg külön senkit, hanem egyben, MINDENKIT” – hangsúlyozták.

Fenyő Miklós január 31-én, szombat hajnalban hunyt el 78 éves korában.

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
A Nagy Ő: Forró jelenetek a fürdőben – elcsattant az első csók Stohl András és Kiara Lord között!
Stohl András már korábban bevallotta, hogy könnyen beleszerethetne Kiarába, aki rámenősen küzd a szívéért. A wellnessrandin elcsattant csók után vajon a többi lánynak maradt még esélye a színésznél?
M.M. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. február 05.



Úgy tűnik, megvan az idei évad abszolút befutója? Kiara Lord nem bízza a véletlenre a dolgokat: céltudatos fellépésével teljesen levette a lábáról Stohl Andrást. A színész-műsorvezető sem titkolja vonzalmát, sőt kijelentette: Kiarába bizony nagyon könnyű belehabodni.

A csütörtöki adásban Stohl „szabad jelzést” ad a fizikai közeledésnek, Kiara pedig azonnal él is a lehetőséggel. Kiara Lord Lékai-Kiss Ramóna segítségével egy forró wellnessrandit szervez, ahol végre elcsattan a várva várt első csók is.

A kémia már a kezdetektől működik köztük, még a volt felnőttfilmes Stohl kancsalításra tett, kissé nyers megjegyzése sem tudta elrontani az összhangot.

A kapcsolatuk komolyságát jelzi, hogy a volt felnőttfilmes sztár – aki civilben a Sapkin Katalin nevet viseli – kész lenne feladni karrierjét a féltékeny típusú Stohl kedvéért. Sőt a színész már a kollégáinak is bemutatta a hölgyet, akinek elmondása szerint nemcsak a külseje, hanem az esze is lenyűgözte. Bár Kiara ezzel a „pole pozícióba” került, kérdés, hogyan reagálnak a vetélytársak a látványos előnyre.

A csütörtöki adás előzetesét itt tudjátok megnézni:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Jobb volt, mint amire számítottam!” - Kiara Lord egy epres trükkel csábította el Stohl Andrást, de a java csak a csók után jött
Kiara Lord a kezdeti zavar után egy merész trükkel hidalta át a távolságot Stohl Andrással a jakuzziban. Ezután olyan részletességgel elemezte a színész csókját, ami sokakat meglephet.
F. O. / Fotó: TV2 - szmo.hu
2026. február 06.



Gyertyafény, pezsgő, eper – és egy csók, ami után Kiara Lord kendőzetlen őszinteséggel vallott Stohl Andrásról. A TV2 A Nagy Ő című műsorának csütörtöki adásában elcsattant első csók nemcsak a képernyőn forrósította fel a hangulatot, de a verseny erőviszonyait is átrendezhette.

A romantikus pillanatra egy jakuzzis randevún került sor, az ötlet Kiaráé volt, a körülményeket pedig Stohl András teremtette meg.

A páros kezdetben kissé zavarban volt, de Kiara egy merész trükkel oldotta a feszültséget: egy epret rejtett Stohl szájába, amit aztán együtt fogyasztottak el, a pillanatot pedig egy szenvedélyes csókkal koronázták meg. Hogy milyen volt a csók, arról a versenyző részletesen is beszámolt.

„Meglepően finom a csókja, jobb volt, mint amire számítottam! Pedig aggóggtam, hogy nem lesz jó, és hogy emiatt kiábrándulok majd Andrásból.

Érzéki, nagyon finom a szája, az ajkai, tökéletes nyálmennyiséggel csókol, amikor érzed, hogy ez jó, ez tetszik. Nagyon kellemes, sokat sejtető és nem színészies! Számomra a csók sokkal intimebb dolog is, mint a klasszikus szexuális behatolás, közel sem mindenkit engedek be a számba” – fejtette ki Kiara, aki szerint Stohl magas lángon ég.

„Rájöttem, hogy András kifejezetten magas lángon ég, fontos neki a flört, a játszdozás, de igazán elegánsan teszi mindezt!”

- mondta az egykori felnőttfilmes a Blikknek.

A színész a műsorban korábban a többi lánynak is jelezte, hogy nyitott a közeledésre. „Ha esetleg valakiben erre van késztetés, akkor nyitott ajtókat dönget” – mondta Stohl, aki a privát randin Kiarának azt is elárulta, hogy nagy szüksége van a közelségére.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Drámai fordulat A Nagy Ő-ben: Stohl András váratlanul kosarat kapott
A rózsaceremónia végén a színész Mónikának nyújtotta a virágot. A nő azonban meglepő választ adott, amire Stohl sem volt felkészülve.


Drámai fordulatot hozott A Nagy Ő legutóbbi rózsaceremóniája: Stohl András két nőt is hazaküldött, a harmadiknak szánt rózsáját azonban visszautasították, így az adás a legizgalmasabb pillanatban ért véget.

A TV2 párkereső realityjének ceremóniája feszült hangulatban telt, a végjátékban ugyanis már csak két szál virág maradt három, a színész szívéért küzdő hölgynek. Stohl először a 48 éves Melindát küldte haza:

„Megpróbáltuk, de ennyi volt. Nem tudok rózsát adni, de nagyon köszönök mindent, és megígérem neked, hogy végigviszem azokat a dolgokat, amiket mondtál. Nagyon sokat segítettél nekem tegnap”

– mondta búcsúzóul.

Majd a négygyermekes, brazil Miriamhoz fordult:

„Neked sem tudok rózsát adni. Nem azért, mert nem vagy kívül-belül gyönyörű, hanem mert nem engem keresel. A mi életünk szerintem nagyon nehezen lenne összeegyeztethető, szerintem ezt te is így gondolod.”

Az utolsó rózsáját Mónikának szánta, a nőtől azonban váratlan választ kapott.

Amikor megkérdezte tőle, hogy elfogadja-e, a párjelölt így válaszolt: „Nem tehetem.”

Ezzel a jelenettel zárult az epizód, a nézőkben pedig rengeteg kérdés maradt, hiszen nem derült ki, hogy Mónika döntése a műsorból való távozást is jelenti-e. A következő adás minden bizonnyal e beszélgetés folytatásával fog indulni.


Link másolása
KÖVESS MINKET: