Kiugrott egy beteg egy budai kórház ablakán
Péntek este egy fiatal férfi kiugrott a budapesti Szent Imre kórház egyik ablakán - értesült a 24.hu.
Úgy tudják, hogy a beteg a pszichiátriai osztályon szétfeszítette a rácsot, majd kivetette magát a mélybe. Jelenleg súlyos, életveszélyes sérülésekkel ápolják.
Mint azt megírtuk, a héten egy beteg nőt órákig várakoztattak száz további beteggel együtt, majd a folyóson, a padlón fekve kapott infúziót.
Ha valaki a környezetedben krízishelyzetben van, hívd a 116-123-as ingyenes lelkielsősegély-számot! Ha te érzed úgy, hogy összecsaptak a fejed felett a hullámok, akkor is bátran hívd őket!
Címlapkép forrása: Google maps