Ketten is megerőszakoltak egy 17 éves lányt egy budapesti gyermekotthonban
A Bors információi szerint egy fővárosi gyermekotthonban ketten is megerőszakoltak egy 17 éves lányt október 4-én. A 16 és 17 éves gyanúsítottak szintén az intézmény lakói, és ellenük a hírek szerint már nyomozást is indított a BRFK Gyermek- és Ifjúságvédelmi osztálya.
A két fiatal szexuális erőszak megalapozott gyanúja miatt került előzetes letartóztatásba.
A lapnak az érintettek egyik ismerőse is nyilatkozott: "Régóta tartom az egyik sráccal a kapcsolatot, nem néztem volna ki belőle, hogy képes ilyesmit megtenni. A lányról csak annyit tudok, hogy a történtek után átszállították egy másik intézménybe. "
Az intézmény vezetése nem nyilatkozott az ügyben.