Tragédia az M0–on: a nagymamát és a 13 éves unokáját is elgázolták, a nő a helyszínen meghalt
Halálra gázoltak egy 52 éves nőt az M0-áson Fótnál vasárnap délelőtt. A 13 éves unokáját életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.
A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság vasárnapi közleménye szerint műszaki hiba miatt állt meg egy személyautó az M5 autópálya irányában a 66-os kilométerszelvényben 11 óra 30 perc körül.
A nő életéért a mentők hiába küzdöttek, ő a helyszínen meghalt. A 13 éves gyereket életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.
A rendőrség azt írja, hogy a mentési munkálatok és a helyszíni szemle idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták. A baleset körülményeinek vizsgálatát a Dunakeszi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.