A Rovatból

„Megjöttek a magyarok, húzzátok meg magatok” – itt az új magyar Eb-induló

A magyar válogatott a franciákkal, a németekkel és a portugálokkal játszik a pénteken kezdődő kontinensviadalon.

Link másolása

Új indulót kapott a magyar labdarúgó-válogatott az Európa-bajnokságra, írja a Nemzeti Sport Online. A "Magyarok" című szám a Hősök és a ValMar közös szerzeménye, klip is készült a dalhoz.

Videó: Az új Eb-induló

A magyar válogatott az Európa Bajnokságon elsőként június 15-én, a címvédő Portugália ellen lép pályára a Puskás Arénában.

KÖVESS MINKET:

Címlapról ajánljuk

FOCI EB

1-0: Vezet a magyar válogatott a németek ellen, és ezzel továbbjutásra áll a foci Eb-n!

Szalai Ádám már a meccs 11. percében betalált a németek kapujába.

Szalai Ádám fejesgóljával vezet a magyar válogatott Németország legjobbjai ellen a foci Európa-bajnokságon!

Ezzel a magyar csapat továbbjutásra áll a csoportjában!

A német-magyar meccs eseményeit ebben a cikkünkben közvetítjük élőben:

FOCI EB

Videón Szalai Ádám fejesgólja a németek elleni Eb-meccsen

A csapatkapitány a meccs 11. percében talált be a világbajnok Neuer kapujába.

Némi meglepetésre a magyar válogatott szerezte az első gólt a németek elleni sorsdöntő csoportmérkőzésen a foci Eb-n.

A csapatkapitány Szalai Ádám a meccs 11. percében fejelt egy védhetetlen gólt a világbajnok Manuel Neuer kapujába.

Videón a magyar gól:

FOCI EB
A Rovatból

Sorsdöntő meccsen vív meg a németekkel a magyar válogatott a foci Eb-n - kövesd velünk élőben!

Cikkünkben élőben közvetítjük a mérkőzés eseményeit, tarts velünk! Hajrá magyarok!

Sorsdöntő mérkőzés áll a magyar válogatott előtt: a németek elleni párharc eredményén múlik, hogy továbbjutnak-e a foci Európa-bajnokság nyolcaddöntőjébe. Ez csak akkor jöhet össze, ha csapatunk legyőzi Németország legjobbjait. Cikkünkben élőben közvetítjük a meccset!

21:52: A csoport másik mérkőzésén döntetlen az állás

A Puskás Arénában Portugália és Franciaország 1-1-re áll. Mindkét gól tizenegyesből született, a portugál gólszerző Cristiano Ronaldo, a franciáknál Karim Benzema. Utóbbi találatával a 45+2. percben egyenlített a jelenleg csoportelső francia válogatott.

21:47: Vége az első félidőnek, továbbra is a magyar válogatotté a vezetés!

Szinte hihetetlen, hogy a franciák elleni meccs után most is a magyar csapat áll jobban a félidőben. Ezzel még mindig továbbjutásra állunk!

45. perc: Kettőből semmi a németeknél

Havertz kétszer is kapura lőtt volna, de a magyar csapat remekül védekezett.

42. perc: Botka a földön, ápolásra szorul

Rüdigerrel ütközött össze, aztán elcsúszott a vizes füvön. Szerencsére tudja folytatni a játékot.

39. perc: Most Sallai lőtt a német kapu felé

Neuer viszont védte a lövést.

38. perc: Megint a magyar csapat támadott

Schäfer azonban jóval a kapu fölé rúgta a támadás végén.

36. perc: Még jobban rázendített az eső

Most még jobban szakad, mint eddig. A focistáknak nincs könnyű dolga a vizes, csúszós pályán.

34. perc: Újabb magyar helyzet

Kleinheisler adta be Sallainak a labdát, de sajnos nem lett belőle kapuralövés.

30. perc: Gündogan is besárgult

Kleinheisler ellen szabálytalankodott.

29. perc: Botka sárga lapot kapott

Ha a válogatott továbbjut a csoportkörből, ő a következő meccsen nem játszhat.

28. perc: Német uralom a pályán

A magyar csapat nem sokszor ért labdához Szalai gólja óta. Ez persze érthető, hiszen a németeknek sürgősebb most javítani az eredményen.

21. perc: Óriási kapufát lőttek a németek

Hummels fejelt, de szerencsére csak a kapufát találta el. Nem sokkal utána Ginter próbálkozott, ekkor már védenie kellett Gulácsinak. A németek most nagyon hajtanak az egyenlítésre, nem is csoda.

11. perc: MAGYAR GÓL!

Szalai Ádám talált be a németek kapujába remek csapatjáték után.

8. perc: Rüdiger fejelt, de mellé

Kroos szabadrúgása után kísérletezett fejeléssel, nem járt sikerrel.

5.perc: Gyorsan jött az első magyar szöglet

Rögtön utána Sallai megpróbálta a kapuba terelni a labdát, de Neuer megfogta.

4. perc: Gulácsi máris védett

Oldalról próbálta Kimmich bepiszkálni a labdát a kapuba, de Gulácsi résen volt.

21:00 - Elkezdődött a meccs!

Szakadó esőben kell megvívniuk ezt a párharcot válogatott focistáinknak. A kezdőrúgást a németek végezhették el.

20:55 - Hamarosan kezdődik a mérkőzés