FELFEDEZŐ
A Rovatból

Modell lett az átlátszó védőfelszerelés alatt csak bugyit és melltartót viselő orosz nővérből

Ennek ellenére a szexi ápolónő továbbra is leginkább orvos szeretne lenni.


Modellként tért vissza Nadezsda Zsukova, akit májusban azért ismert meg az egész világ, mert a tulai kórházban a védőfelszerelés alatt csak fehérneműt viselt - írja a New York Post.

A csinos orosz ápolónő a teljesen átlátszó köpenyben látta el a koronavírusos betegeket az intézményben. Amikor felettesei számon kérték, arra hivatkozott, hogy nagyon meleg volt a műanyag védőöltözetben, ezért nem vett fel alá a bugyin és a melltartón kívül semmi mást.

Zsukova bátor húzásával világszerte az ápolónők ikonja lett, aki végül nemhogy megtarthatta a munkáját, de még egy modellszerződést is kapott az ország egyik legnagyobb sportruházatot gyártó cégétől. Az orosz sportolók olimpiai öltözékét gyártó Zasport honlapján a fotók mellett interjút is közölt a végre maszk nélkül is látható csinos nővérkével.

Ebben a 23 éves nő elmondja, hogy gyerekkorától kezdve orvos akart lenni. Már egészen kiskorában is azt játszotta, hogy a babái megbetegedtek és ő gyógyítja meg mindet.

Nadezsda Zsukova 2018-ban diplomázott ápolónőként, de nem tett le arról, hogy egyszer visszatérjen az egyetemre és orvosi végzettséget szerezzen. Azt még azonban nem döntötte el, hogy inkább gyerekgyógyász vagy altatóorvos szeretne lenni.

Amikor megjelentek az első fotói az átlátszó köpenyben a közösségi médiában, azonnal felismerte magát. Kétségbeesésében az összes fiókját zárolta, az idegen számokról érkező hívásokat pedig nem vette fel. Hozzátette: az elhíresült fotók idején nem is bikinit viselt a köpeny alatt, mint általában, hanem sportmelltartót és sortot.

A Zasport vezető tervezője nem is titkolta, hogy Zsukova semmiből jött váratlan népszerűségét szeretnék kihasználni. Egyenesen úgy fogalmazott, hogy a fiatal, csinos ápolónő a koronavírus elleni harc egyik szimbóluma lett világszerte, aki megérdemli, hogy nagyobb figyelmet kapjon és az arcát is megismerjék az emberek.

Nadezsda Zsukova a kollekcióról készült fotók egy részét a saját Instagramján is megosztotta.



Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


FELFEDEZŐ
A Rovatból
„Lebuktam” - Molnár Áront egy két éve vásárolt táska miatt vette elő a NAV
A színész azt állítja, hogy felszólítást kapott, amelyben a 2023-as táskavásárlás igazolását kérik tőle öt napon belül. Ironikusan az MI6-et említi, és hasonló alaposságot kér több, általa megnevezett ügy vizsgálatánál is.
Maier Vilmos - szmo.hu
2025. október 09.



Molnár Áron friss videójában arról beszélt, hogy a NAV felszólította: igazolja egy 2023-ban Angliából vásárolt táskája eredetét, vette észre a 24.hu.

„Ezt igazolnom kell banki kivonattal, számlával, bármivel. Öt napon belül meg kell tennem, ellenkező esetben pénzbírsággal sújtanak. Gondolom, Kocsis Máté és brigádja most őrülten hajtja ezt a külföldi szálat, hogy vajon hogy kapcsolódhatunk az MI6-hez. Fiúk, megvagyok! Igen, vettem egy táskát, lebuktam!”

A színész azt hangsúlyozta, hogy örül a hatósági vizsgálat alapos voltának, és ironikusan megjegyezte, hogy a NAV „2023-ig képes visszamenni egy táska miatt”.

Molnár azt kérte, vizsgálják meg ugyanolyan alaposan más közéleti ügyeket is.

„Matolcsy Ádám Görögországban hogy vásárolhatott 2 milliárdért egy luxusingatlant, Matolcsy György hogy lophatott el több száz milliárd adófizetői forintot a Magyar Nemzeti Bankon keresztül, és hogy lehetséges az, hogy Orbán Viktor strómanja, Mészáros Lőrinc besegített a hatvanpusztai birtok felépülésében.”

Hozzátette, boldogan látná, „ha ezeket a NER-es tolvajokat ugyanilyen intenzitással vizsgálná”.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Viccesnek találta az őt megállító magyar rendőr káromkodását a Dunán utazó német turista
A 26 éves férfi egy 950 eurós felfújható csónakkal evezett Bécstől Budapest felé. A BRFK szerint fürdőeszközzel közlekedett a Dunán, méghozzá minőségi tanúsítvány nélkül. Büntetést végül nem kapott.


Augusztusban a Dunán igazoltattak egy 26 éves német kajakost, mert a rendőrök úgy ítélték meg, hogy a felfújható hajója nem alkalmas folyami közlekedésre – számolt be róla az RTL Híradó. A találkozásról készült felvétel a rendőr szóhasználata miatt gyorsan terjedni kezdett a közösségi médiában.

A férfi az RTL Híradónak azt mondta, korábban sokat keresgélt, milyen hajóval utazzon.

„Nem hiszem, hogy teljesen tisztában voltak vele, hogy pontosan milyen hajóm volt. Nagyon sokat keresgéltem korábban. Szerintem azt hitték, hogy egy olcsó gyerekhajó lehetett, pedig ez egy profi csónak, amin biztonságos utazni”

– fogalmazott a 950 eurós (nagyjából 360 ezer forint) vízijárművéről. Hozzátette, öt napja gond nélkül vízen volt: Bécsből indult, Budapestet célozta, és már csak néhány kilométerre járt tőle.

A videót a német utazó csak pár napja tette közzé. A felvételen látható és hallható, hogy az igazoltató rendőr a csónakon végigmutatva azt kérdezi:

„Mi a lófasz ez?”.

A férfi elmondta, ChatGPT-vel fordította le, mit mondott a rendőr, és az esetet viccesnek tartja.

Az RTL-nek

a Budapesti Rendőr-főkapitányság azt közölte, a férfi nem vízijárművel, hanem fürdőeszközzel közlekedett, amelynek nem volt minőségi tanúsítványa, ezért állították meg.

A Mahart korábbi igazgatója, Szalma Botond szerint bármivel lehet a Dunán közlekedni, és első ránézésre meg lehet állapítani, hogy egy jármű alkalmas-e a vízi közlekedésre. Hozzátette, a rendőrök bárkit igazoltathatnak, majd el kell engedni, ha „volt rajta mentőmellény és a vízijárműve úszott, és még egyebeknek is megfelelt”. A 26 éves német végül büntetés nélkül tovább evezett, és elérte a Margit-szigetet.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

FELFEDEZŐ
A Rovatból
Napokon belül nyit az új budapesti pláza - ilyen üzletek lesznek a Zenit Corsóban
A 6,7 hektáros területet városi sétánynak is kialakították. 11 ezer m² kiskereskedelmi tér, az üzletek 85%-a már tavasszal bérlőre talált.


A jövő héten megnyitja kapuit Zugló új bevásárlóközpontja, a Bayer Construct Zrt. kivitelezésében megépített Zenit Corso – írja a vg.hu. A Bosnyák tér mögötti, 6,7 hektáros területre tervezett pláza bevásárlóközpontként és modern városi sétányként is funkcionál.

A XIV. kerület új városközpontjának szánt létesítmény hivatalos megnyitója október 16-án lesz. A kerület Budapest negyedik legnépesebb része, több mint 118 ezer lakossal.

A bevásárlóközpont körülbelül 11 ezer négyzetméter bérelhető kiskereskedelmi teret kínál, az üzlethelyiségek 85 százaléka már tavasszal bérlőre talált. A földszinten kisebb szolgáltatók és teraszos vendéglátóhelyek működnek, az első emeleten a nagyobb alapterületű üzletek kapnak helyet.

Az október 16–22. közötti nyitóhéten programokkal, gasztronómiai meglepetésekkel és akciókkal várják a látogatókat. A bevásárlóközpontban több ismert márka jelenik meg, köztük az Aldi, a Barber Shop Budapest, a Bortársaság, a Libri, a Flying Tiger, a Pepco, az OTP, a Kik, a K&H, a Sinsay és a Rossmann.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


FELFEDEZŐ
A Rovatból
6 percre elég üzemanyaggal ért földet a Ryanair egyik járata, háromszor nem sikerült leszállnia az Amy ciklon miatt
A pilóták péntek este Pisából Prestwickbe vitték az utasokat, de a vihar miatt nem tudtak Skóciában leszállni, ezért kényszerleszállást végeztek Manchesterben.


A Ryanair egyik járata a múlt héten, az Amy nevű vihar idején hat percnyi üzemanyaggal szállt le a manchesteri repülőtéren, írja a Guardian. A hatóságok vizsgálatot indítottak.

A pilóták péntek este Pisából Prestwickbe vitték az utasokat, de

a körülbelül 161 km/órás szél miatt nem tudtak leszállni. Három sikertelen próbálkozás után vészjelzést adtak le, és Manchester felé indultak, ahol nyugodtabb volt az idő.

Egy kézzel írt műszaki naplót ábrázoló fotó szerint a Boeing 737-800-asnak 220 kilogramm üzemanyaga maradt, amikor leszállt. A képet megvizsgáló pilóták szerint ez öt-hat perc repülésre elég. A napló elemzése szerint a gép tartalék üzemanyaggal indult el Pisából, ahogy az előírás kéri.

A légitársaság azt közölte a lappal: „A Ryanair pénteken [október 3-án] jelentette ezt az illetékes hatóságoknak. Mivel az ügyben folyamatban lévő vizsgálat zajlik, amelyben teljes körűen együttműködünk, nem tudunk nyilatkozni.”

A Légiközlekedési Balesetvizsgáló Hivatal csütörtökön megerősítette, hogy értesítés után vizsgálatot indított. A szóvivő ezt mondta:

„Az AAIB vizsgálatot indított abban az ügyben, amely egy olyan repülőgépet érintett, amely pénteken, október 3-án Prestwickből a manchesteri repülőtérre tért át. Az AAIB ellenőrei megkezdték a megkereséseket és a bizonyítékok gyűjtését.”

A Boeing 737-800-as legfeljebb 189 utast szállíthat. Egy utas szerint körülbelül két órán át próbáltak biztonságosan leszállni: a gép háromszor próbálta meg a landolást Prestwickben, majd Edinburgh felé fordult, végül Manchesterben ért földet.

„Mindenki nyugodt volt a süllyedésig; sokat rázott és dobált minket a gép. A második süllyedésnél volt néhány aggódó ember, mert éreztük, hogy a repülő küzd” – mondta Alexander Marchi az Ayr Advertisernek.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk