Percek alatt megszületett a kisbaba, akinek édesanyja a 4-es úton adott életet
Egy vajúdó nőhöz riasztották az Országos Mentőszolgálat egyik autóját hétfőn délután. A terhessége utolsó napjaiban járó kismama egy Hajdú-Bihar megyei településen, a fájások beindulása után hívta a segélykérőt.
Az OMSZ Facebook-posztjából kiderült, hogy a mentők egy gyors vizsgálat után kórházba indultak a terhes nővel, akinél a fájások felgyorsultak, és a szülés már útközben beindult.

Éppen a 4-es számú főúton jártak, amikor meg kellett állniuk, hogy a szülést levezessék.
Az újszülött mindössze néhány perc alatt világra is jött, és a mentők információi szerint a szülés minden komplikációtól mentesen lezajlott.