Lengyel Tamás: Ha a Megafon közpénzből működött, ki fogja ezt visszafizetni?
A színész nem érti, hogy „ha a Megafon tényleg adományokból tartotta fenn magát a kezdetektől fogva, akkor egy választási vereségnek mégis miért az a következménye, hogy a mai napon az utolsó munkavállaló munkaviszonya is megszűnik, és még a bútorokat is eladták”.