Lecserélik Pindroch Csabát: Kiderült, ki lesz a Magyarország, szeretlek! új műsorvezetője
Négy év és 158 adás után teljesen megújul a Duna vasárnap esti vetélkedője, a Magyarország, szeretlek!. A közmédia ugyanis nemcsak a műsorvezetőt, Pindroch Csabát, hanem a két csapatkapitányt, Vágó Bernadettet és Miller Zoltánt is lecseréli. A találgatások már hetek óta folytak, mostanra azonban kiderült, ki veszi át a házigazda szerepét, és kik vezetik a csapatokat januártól – írta a Blikk.
A színész nem titkolta, hogy fáj a szíve, amiért ott kell hagynia a vetélkedőt. Azt is egyértelművé tette, hogy a döntést nem ő hozta meg.
– fogalmazott bejegyzésében. A távozó műsorvezető hozzátette, hogy bár lógó orral köszönt el, nem haragszik a döntéshozókra, és sok sikert kívánt az utódoknak: „Januártól mások vezetik – nekik sok sikert és örömet kívánok –, de év végéig még mi leszünk, nézzenek minket!”
Bár korábban felmerült Csiszár Jenő neve is a lehetséges utódok között,
A csapatkapitányi posztokon is változás történik. Az egyik csapatot Nagy Adri énekesnő, a másikat pedig Vida Péter színész vezeti majd. Vida a Thália Színház társulatának tagja, korábban a Balatoni nyár egyik műsorvezetőjeként láthatták a nézők, szeptembertől pedig a Rádiókabaré vezetőjeként is dolgozik a közmédiánál.