SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Látványos videót csinált Will Smith a Magyarországon töltött napjairól

Mozgalmas napok voltak. A színész vlogvideójában remek felvételeket mutat a Bazilikánál adott koncertjéről is.


Will Smith múlt héten meghódította Budapestet. A fővárosban forgatott Gemini Man című film világpremierje miatt érkezett Magyarországra, de koncertezett is egyet a magyar közönség előtt születésnapja alkalmából, amit szintén nálunk ünnepelt. Erről ide kattintva nézhetsz képeket és videókat.

Smith már hétfőn este megérkezett Budapestre feleségével együtt, azután pedig mozgalmas napok következtek számára. Magyar influenszerekkel találkozott, élőben jelentkezett be a legnézettebb amerikai reggeli tévéműsorban a Good Morning Americában, melynek stúdiójába még rétest is küldött Magyarországról.

A filmje világpremierjén számos hazai hírességet lepett meg az első vetítésen, majd jött a születésnapi ünneplés, vagyis a Bazilika előtt adott koncertje.

A színész minderről most saját vlogvideójában számolt be, amit a YouTube-csatornájára tett fel "A szülinapi bulim VAD volt" címmel.

Lapozz a videóért:



Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Majka megismételte a fejbelövést imitáló jelenetet Siófokon, de tett bele egy csavart
Az énekes a hét eseményeire is reagált pár velős mondattal a koncerten.


A botrányt kavart a debreceni Campus Fesztiválos fellépése óta először állt színpadra Majka. Az énekes a Siófok Plázson zenélt több ezer ember előtt.

A Telex tudósítása szerint Majka a második szám után röviden utalt a hét történéseire is.

„Senkinek sem kell elmondani, mi történt a héten. Ezer szempár néz minket. Meg kell mutatni nekik, hogy mulatnak a fiatalok”

– fogalmazott az énekes. A lap szerint a koncerten egy idő után az idei fesztiválokon megszokott „Mocskos Fidesz!”-t is skandálta a közönség.

De leginkább mindenki arra volt kíváncsi, hogy vajon megismétli-e azt a jelenetet, amikor Bindzsisztán miniszterelnökeként a színpadon a lelövését imitálják. És a válasz: igen, csakhogy tettek bele egy apró csavart.

A Csurran, cseppen című szám alatt Majka több táncosa is azt játszotta el, hogy lelövik őt, de a képzeletbeli pisztolyaik besültek, mire az énekes úgy reagált: „mindent túlélek”.

A Telex szerint a sorok között azt is megkérdezte a közönségtől, hogy „ki szeretne gazdag lenni?”, és Bindzsisztánt is éltette.

Majka egy rövid üzenettel zárta a produkciót.

„Óva intettek, hogy ne tegyem, de van egy fontos dolog, amit mondanom kell. Tök mindegy, hogy ti mikor mentek és mikor jöttök, én mindig itt maradok, gec*k”

– fogalmazott.

A koncert utolsó felében Majka egy rövidmegjegyzéssel reagált a hét eseményeire.

„A mi szívünk és lelkünk kibaszottul nyugodt és tiszta”

- mondta.

Búcsúdalként pedig ismét felcsendült a Csurran, cseppen, ám a Blikk szerint ezúttal kimaradt a lelövős jelenet.

A Plázs együttműködő partnere és névadó szponzora erre a szezonra egyébként a One Magyarország. Ez azért is érdekes, mert a fejbelövést imitáló eset után a távközlési cég bejelentette, hogy szerződést bontanak Majkával.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Örülök, hogy volt rajtam fehérnemű, általában nem viselek” – lehullott a szoknya Jennifer Lopezről a színpadon, videón a pikáns jelenet
Az énekesnő varsói koncertjén történt a váratlan ruhabaleset, amit J.Lo profin és nevetve kezelt. A közönség ovációval jutalmazta a humorát és magabiztosságát.


Jennifer Lopez a múlt héten ünnepelte 56. születésnapját, másnap pedig máris színpadra lépett Varsóban. A koncert közben egy meglepetéssel is készültek neki, miközben a díszletek mögött átöltözött. Amikor visszatért a színpadra, megköszönte a figyelmességet, ezután viszont váratlan dolog történt.

Az énekesnőről hirtelen lepattant a szoknyája, így láthatóvá vált arany színű, magas derekú fehérneműje.

A stáb megpróbálta visszaigazítani a ruhadarabot, de az nem maradt a helyén. Jennifer Lopez végül úgy döntött, hogy a közönség közé dobja a szoknyát.

„Örülök, hogy volt rajtam fehérnemű, általában nem viselek” – mondta nevetve a világsztár, aki láthatóan nem jött zavarba az esettől.

J.Lo néhány nappal korábban Budapesten is fellépett, az MVM Dome-ban, ahol szintén merész ruhákban állt színpadra. Ahogy már írtunk róla, Olaszországban a koncertje közben személyes témákat is érintett, a közönséggel a szexuális életéről is megosztott részleteket.

(via Blikk)


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Erős Antónia megmutatta, amit a nézők eddig nem láthattak - ezt viseli deréktól lefelé a stúdióban nyáron
A televíziós műsorvezető Instagramon válaszolt arra a kérdésre, amit sokan csak találgatnak: vajon mi van rajtuk deréktól lefelé a stúdióban, amikor elviselhetetlen a meleg?
Maier Vilmos - szmo.hu
2025. július 25.



Erős Antónia az Instagram-oldalán osztott meg egy videót arról, hogyan öltözik a Híradóhoz a nyári hőség idején, vette észre a Blikk. A felvételen kék blézerben, rövidnadrágban és sportcipőben járkál a székházban.

A posztban azt írta:

„Igaz-e a legenda arról, hogy mit viselnek hőségriadó idején a híradósok? Válasz a videó végén.”

A videóban jól látszik, hogy Antónia elegáns felsőt visel, de a kamera által nem látható részen laza, nyárias darabokat választott.

Az RTL Híradót ő vagy Szellő István vezeti esténként, és a legtöbb alkalommal elegáns ruhában ülnek a kamera elé. Sokan kíváncsiak lehetnek arra, mi történik az asztal alatt, hiszen az élő adásból ez nem látszik.

A most megosztott videó lerántotta a leplet erről a részletről:

A híradós egyébként nemrég elárulta, hogy augusztusban pár napra elköszön a nézőktől. Szellő Istvánnal előre egyeztették a nyári szabadságokat, így mindenki ki tud venni néhány jól megérdemelt pihenőnapot.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Mi történt? Nem tér vissza Majka az RTL sikerműsorába
A játékosok feladata, hogy felvegyék a falon kivágott formának megfelelő alakzatot egyedül vagy csoportosan, és átjussanak azon.
F. O. Fotó: - szmo.hu
2025. július 29.



Visszatér a képernyőre a Kalandra fal! Sebestyén Balázs és Istenes Bence vezetésével – jelentette be az RTL. A vidám vetélkedő érdekes kihívások elé állítja a hazai sztárokat, akikre illusztrátor által megrajzolt falak várnak. A játékosok feladata, hogy felvegyék a falon kivágott formának megfelelő alakzatot egyedül vagy csoportosan, és átjussanak azon. Ha ez nem sikerül, akkor a medencében végzik, ahogy azt tavaly is számtalanszor láthatták a nézők.

A műsor új évadának első epizódját augusztus 16-án, szombaton a Fókusz Plusz után láthatják majd a nézők, a folytatás pedig ezt követően hétköznap esténként jelentkezik a Fókusz után az RTL-en és az RTL+ Premiumon – tudatta hivatalos oldalán a csatorna.

Az sem titok már, hogy az előző évaddal ellentétben sem Majka, sem Pápai Joci nem lesz műsorvezető. Ezúttal is minden adásban három-háromfős hírességekből álló csapat küzd meg egymással.

Az augusztus 16-i adásban Miló Viki, Rippel Feri, Pars Krisztián, Kocsis Tibor, Horányi Juli és Mardoll garantálják a kikapcsolódást. A vízbe esők kimentéséről pedig ezúttal is Dudás Miki gondoskodik.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk