Bochkor Gábor és Várkonyi Andrea lánya élő adásban debütált – Nóra együtt vezette apjával a reggeli műsort
A hallgatók imádták Nórát, aki nemcsak apukáját kísérte el, de a játékban is szerepet kapott. Az egyik nyertes az ő autogramját kérte a nyeremény mellé!
Korán kelt szerdán Bochkor Nóra, hogy csatlakozzon édesapjához a Retro Rádió stúdiójában. 6 óra 8 perckor már együtt köszöntötték a hallgatókat a reggeli műsorban, amit ezúttal közösen vezettek, írja a story.hu.
„Köszöntöm a drága lányomat. De nem kell megszólalnod. Vagy meg akarsz? Nem? Jó. Igen, bejött velem dolgozni”
– mutatta be a hallgatóknak Gábor a 17 éves Nórát. A lány nem maradt végig csendben, a műsor során többször is megszólalt, és több kedves üzenetet is kapott a hallgatóktól, amiket Gábor büszkén felolvasott.
A reggeli játék nyertese kifejezetten kérte, hogy a nyereményt Nóra autogramjával együtt küldjék el neki, mivel dobosként nagy rajongója a lánynak, aki maga is zenél.
Bochkor Gábor időnként mesél lányáról a műsorban, például arról, hogy milyen színházjeggyel lepte meg, vagy hogy rendszeresen főz neki, amit Nóra örömmel meg is eszik.
A műsorvezető ritkán mutatta meg eddig a nyilvánosságnak a lányát, de mostanában egyre gyakrabban jelennek meg együtt. Nemrég egy budapesti divateseményen is feltűntek, aminek nagy sajtóvisszhangja lett.
Korán kelt szerdán Bochkor Nóra, hogy csatlakozzon édesapjához a Retro Rádió stúdiójában. 6 óra 8 perckor már együtt köszöntötték a hallgatókat a reggeli műsorban, amit ezúttal közösen vezettek, írja a story.hu.
„Köszöntöm a drága lányomat. De nem kell megszólalnod. Vagy meg akarsz? Nem? Jó. Igen, bejött velem dolgozni”
– mutatta be a hallgatóknak Gábor a 17 éves Nórát. A lány nem maradt végig csendben, a műsor során többször is megszólalt, és több kedves üzenetet is kapott a hallgatóktól, amiket Gábor büszkén felolvasott.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Fel van fújva a feje” - Nekiestek a nézők Katona Szandrának, aki egy határozott fogadalmat tett
A Kincsvadászok nézői a műsor egyetlen női szereplőjének, Katona Szandrának estek neki egy fehér ruha miatt. A műtárgykereskedő elmagyarázta a jelenség okát, és egyben fogadalmat is tett a jövőre nézve.
„Soha többé fehér a kamerák előtt!” – ezzel a határozott kijelentéssel reagált Katona Szandra, a Kincsvadászok műtárgykereskedője azokra a bántó kommentekre, amelyek a műsor múlt heti adása után árasztották el a csatorna közösségi oldalát.
A nézőknek az tűnt fel, hogy a hátrahúzott hajjal, elegáns fehér szettben megjelenő szakértő arca drasztikusan megváltozott.
A kommentelők hízást vagy botoxkezelést emlegettek.
Olyan megjegyzések érkeztek, mint: „Nem előnyös Szandinak a teljesen fehér öltözék, mert a fehér szélesít, kövérít”, vagy „Én is észrevettem: vagy botoxoltatott vagy meghízott.”
Voltak, akik szerint „fel van fújva a feje”, mások egyszerűen azt írták: „Püffedt lett ez a Szandra.”
A műtárgykereskedő mindenkit megnyugtatott, és a story.hu cikke szerint elmondta, a változás csupán optikai csalódás volt. „Nem, nem botoxoltattam és nem is híztam meg. Egy nap alatt több heti adást rögzítenek, többször is átöltözöm ilyenkor. Szerencsére csak a fehér ruha láttán kaptam ilyen negatív kritikát a nézőktől. Soha többé fehér a kamerák előtt! Mert amit az életben megdicsérnek, az nem mutat jól a képernyőn” – magyarázta.
A tapasztalatait így foglalta össze: „Mert amit az életben megdicsérnek, az nem mutat jól a képernyőn.”
A jelenség mögött az áll, hogy a fehér szín visszaveri a stúdiófényeket, ami a képernyőn teltebbnek mutathatja viselőjét. Ezt a hatást a hátrafogott frizura is erősítette, ami kerekebbé tette az arcát.
Érdekesség, hogy a hatás csak a televízióban jelentkezett: Szandra közösségi oldalán megosztott egy videót, amelyen ugyanabban a ruhában látható, és ott a követői dicsérték a megjelenését.
„Soha többé fehér a kamerák előtt!” – ezzel a határozott kijelentéssel reagált Katona Szandra, a Kincsvadászok műtárgykereskedője azokra a bántó kommentekre, amelyek a műsor múlt heti adása után árasztották el a csatorna közösségi oldalát.
A nézőknek az tűnt fel, hogy a hátrahúzott hajjal, elegáns fehér szettben megjelenő szakértő arca drasztikusan megváltozott.
A kommentelők hízást vagy botoxkezelést emlegettek.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Túl vagyok azon a beavatkozáson, ami a gyógyulásom érdekében történt. Ma este a Rozsnyaiban Norbi vár titeket nagyon sok szeretettel, én pedig lélekben veletek vagyok” - kezdte keddi bejelentkezését Rubint Réka, aki jelenleg az Országos Onkológiai Intézetben lábadozik egy beavatkozás után.
A fitneszlady üzent azoknak a rosszindulatú embereknek, akik kételkednek betegsége valódiságában, és egy érdekes csavarral úgy fogalmazott, hogy azt válaszolja ezekre a megjegyzésekre, hogy egyetért, tényleg
„Nem vagyok beteg, a gyógyulás útján járok, mert meg fogok gyógyulni, mindent megteszek ennek érdekében!”
Majd kitért arra, hogy ebben a mentalitásban hite is segíti, és elővett egy kis rózsafüzért éjjeli szekrényéről.
„A jó Isten, mint az elmúlt négy évben is, itt van velem, bennem, mellettem, és segít nekem abban, hogy meggyógyuljak, teljesen. Nagyon szeretlek titeket.”
Rubint Réka négy éve lágyrészszarkómával, egy agresszív daganatos betegséggel küzd. A daganat a légcsöve mögött, a nyirokrendszerben helyezkedik el. Állapotát sokáig titokban tartotta, de nemrég a nyilvánosság elé állt, és sokkoló részleteket osztott meg arról, milyen lelki és fizikális szenvedést okozott neki és családjának a betegség.
A videójához azt írta: „Amíg van egy utolsó esélyed, van esélyed a győzelemre is!
„Túl vagyok azon a beavatkozáson, ami a gyógyulásom érdekében történt. Ma este a Rozsnyaiban Norbi vár titeket nagyon sok szeretettel, én pedig lélekben veletek vagyok” - kezdte keddi bejelentkezését Rubint Réka, aki jelenleg az Országos Onkológiai Intézetben lábadozik egy beavatkozás után.
A fitneszlady üzent azoknak a rosszindulatú embereknek, akik kételkednek betegsége valódiságában, és egy érdekes csavarral úgy fogalmazott, hogy azt válaszolja ezekre a megjegyzésekre, hogy egyetért, tényleg
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
„Végre szabadok vagyunk” – Bayer Friderika elárulta, miért menekült el Budapestről
Az énekesnő elmondta, miért döntött úgy, hogy három gyermekével elköltözik a fővárosból. Azt mondja, a gyerekek is megnyugodtak, mióta több idejük jut egymásra a vidéki környezetben.
„Végre szabadok vagyunk!” – mondta Bayer Friderika, aki a Blikknek beszélt arról, hogy három gyermekével maga mögött hagyta a fővárost, és Nógrád megyébe költözött.
A család egy kertes házat bérel, miután megelégelték a budapesti életmóddal járó feszültséget:
„Nem bírtuk már az elfolyt időt, az állandó dugóban ücsörgést, ami a fővárosi léttel együtt jár”.
A belvárosi lányként felnőtt énekesnő most a vidéki élet szépségeit fedezi fel, rózsákat metsz és gyümölcsfákat gondoz. A változás a gyerekekre is pozitívan hatott.
„Jó azt látni a gyerekeken is, hogy megnyugodtak, s hogy mit jelent, ha nem cibáljuk, tépjük őket nap mint nap egyik helytől a másikig, hanem igazán van időnk egymásra.”
Bayer Friderika 1994-ben érte el a magyar Eurovízió történetének legjobb eredményét, amikor a „Kinek mondjam el vétkeimet?” című dalával a negyedik helyen végzett Dublinban.
Visszaemlékezése szerint tapasztalatlanul vágott neki a versenynek: „Zöldfülűnek számítottam, a táncdalfesztivált is úgy nyertem meg, hogy előtte jó, ha kétszer álltam színpadon televízióban”.
A siker utáni hirtelen jött népszerűség komoly kihívások elé állította a családját. „Az én kispolgári élethez szokott szüleimnek igen furcsa volt, hogy hazaérve Bródy János ül a lépcsőházban” – mesélte.
Később, amikor a negyedik lemezének dalait már nem játszották a rádiók, a hit felé fordult, és a gospel zene vált meghatározóvá az életében - írja a lap.
Bár Magyarország 2019 óta nem vesz részt az Eurovíziós Dalfesztiválon, a visszatérés ügye az elmúlt időszakban újra a közéleti diskurzus részévé vált. Magyar Péter politikai szinten is felvetette a részvétel lehetőségének felmérését, miközben a hazai zenekarok alternatív utakat kerestek: a Carson Coma például a San Marinó-i előválogatón próbált szerencsét.
„Végre szabadok vagyunk!” – mondta Bayer Friderika, aki a Blikknek beszélt arról, hogy három gyermekével maga mögött hagyta a fővárost, és Nógrád megyébe költözött.
A család egy kertes házat bérel, miután megelégelték a budapesti életmóddal járó feszültséget:
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!
Vitray Tamás és Földi Teri drámája: harminc évig nem beszéltek, a halálos ágyon pedig már késő volt
A színésznő halálának évfordulója kapcsán került elő ismét a pár lezáratlan története. Vitray Tamás szerint a házasságuk megmenthető lett volna, de az évtizedes hallgatás végleg elválasztotta őket.
Vitray Tamás megrendítő vallomása szerint volt felesége, a 2020. június 2-án elhunyt Földi Teri a kórházi ágyon már nem ismerte meg.
A legendás tévés rendszeresen látogatta a kórházban Földi Terit, a sors fintoraként azonban a múltat már nem tudták megbeszélni. A művésznő betegsége miatt már nem ismerte fel egykori férjét.
Vitray utolsó találkozásaik egyikét így idézte fel: „Rézi, gyere, menjünk le a parkba sétálni. De csak nevetett, hangosan nevetett, és azt kérdezte: ’Ki vagy te, és mit akarsz tőlem?’”
A végső búcsú pillanatában azonban Vitray Tamás a színésznő lányával együtt fogta Földi Teri kezét, lezárva egy évtizedes szerelmet és egy harminc évig tartó, fájdalmas hallgatást.
A frigy tíz évig tartott, ám a boldogság időközben elillant – írta a Blikk. Vitray szerint felesége a karrierjében ért csalódások miatt megkeseredett, ami rányomta a bélyegét a magánéletükre is. Amikor a tévés életében megjelent Kállay Bori, Földi Teri harc nélkül, beletörődéssel fogadta a helyzetet. A válást követően a két ismert ember között teljesen megszakadt a kapcsolat, harminc éven át nem beszéltek és nem is találkoztak egymással.
A tévés utólag úgy véli, alakulhatott volna másképp is a sorsuk: „Ma úgy érzem, sosem válunk el, ha nem beletörődéssel fogadja, hanem küzd a házasságunkért.”
A Jászai Mari-díjas színművész, Földi Teri 2020. június 2-án, 86 éves korában hunyt el. A Vígszínház egykori tagját a közönség a Szomszédok postáskisasszonyaként, vagy éppen Jane Fonda, Glenn Close és a Szívek szállodája Emily Gilmore-jának ikonikus magyar hangjaként zárt a szívébe.
Vitray Tamás megrendítő vallomása szerint volt felesége, a 2020. június 2-án elhunyt Földi Teri a kórházi ágyon már nem ismerte meg.
A legendás tévés rendszeresen látogatta a kórházban Földi Terit, a sors fintoraként azonban a múltat már nem tudták megbeszélni. A művésznő betegsége miatt már nem ismerte fel egykori férjét.
Regisztrálj, vagy lépj be, hogy tovább tudd olvasni a cikket!