SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Bár a család titkolja, kiderült, hol és mikor temethetik el Alain Delont

A színész korábban elmondta, hogy milyen temetést szeretne. A család még megfontolja, hogy a szertartás után egy nyilvános búcsúszertartást is tartsanak.


Ahogy arról mi is írtunk, 88 éves korában meghalt Alain Delon francia színművész. A bejelentés szerint a színész „békésen halt meg Douchy-i otthonában, három gyermeke és családja által körülvéve”.

A színész a franciaországi Douchy-Montcorbonban hunyt el, ahol 1971 óta élt. Temetéséről a család nem nyilatkozott, de mégis kiszivárgott, hogy valószínüleg itt helyezik örök nyugalomra - írja az Index.

Kiderült ugyanis, hogy a közel 1300 lakosú kis településen különleges intézkedéseket vezettek be Alain Delon halála miatt. A BFMTV beszámolója szerint berepülési tilalmat rendeltek el a környéken, így sem repülőgépekkel, sem drónokkal nem lehet alacsony magasságban megközelíteni a községet. Ez a szigorú rendelkezés tovább fokozza a rejtélyt a színész temetésének időpontja körül.

Az egyelőre nem világos, hogy pontosan mikor helyezik végső nyugalomra a legendás színészt. A helyi polgármesteri hivatal közölte, hogy Delon családja titokban kívánja tartani a temetés részleteit, így ők sem adnak ki semmilyen információt. Ennek ellenére néhány apróbb részlet kiszivárgott, eszerint a temetésre valószínűleg még ezen a héten, legkésőbb szerdáig sor kerülhet.

Ezt erősíti az is, hogy

a berepülési tilalmat augusztus 21-én, szerdán este 10 óráig rendelték el, ami arra utalhat, hogy addigra megtartják a temetést. Az biztos, hogy Alain Delont a birtokán található kápolnában helyezik nyugalomra. Ugyanakkor a család fontolóra vette annak lehetőségét is, hogy később egy nyilvános búcsúszertartást tartsanak, ahol a színésztársak és a rajongók is leróhatják tiszteletüket a francia legenda előtt.

Alain Delon maga is beszélt arról, milyen temetést szeretne. Egy német portál felidézte, hogy a színész 2021-ben, egy Paris Match-nak adott interjújában világosan kifejtette: katolikus szertartást szeretne, de csak diszkréten. „Nem akarok nyilvános temetést. Egyáltalán nem érdekel az ilyesmi” – mondta. Emellett többször is hangoztatta azt a kívánságát, hogy a kutyái közelében temessék el. Delon birtokán, a kápolna mellett, 35 kutyája sírja található, akikhez a színészt erős érzelmi kötelék fűzte.

A színész életének utolsó éveiben többször is megosztotta gondolatait a halál utáni sorsáról. „Azt hiszem, valahol a menny és a pokol között fogom végezni” – mondta egy alkalommal.

Alain Delon tisztelői az elmúlt napokban folyamatosan érkeztek Douchy-Montcorbonba, hogy leróják tiszteletüket a színész előtt. A helyszíni felvételeken rengeteg virágcsokor és megemlékezés látható, amelyeket a rajongók helyeztek el a településen.

VIDEÓ: A településről


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
„Szégyellem, hogy közénk tartozol” - Delhusa Gjon nem venné át a Kossuth-díjat, amíg Nagy Ferónak is van
A Beatrice frontemberét a Békemeneten kérdezték a Szőlő utcai ügyről. Óriási felháborodást váltott ki a válasza.


Nem csitulnak az indulatok Nagy Feró körül: ezúttal Delhusa Gjon üzent a Beatrice frontemberének.

Nagy Ferót még a csütörtöki Békemeneten kérdezték a Szőlő utcai ügy kapcsán, amelyben jelenleg emberkereskedelem és kényszermunka gyanújával nyomoznak. Feró az Alap nevű TikTok-csatorna kérdésére többek között azt mondta:

„Ő csak kereste a pénzt ezzel, lányokat futtatott, a lányok is keresnek pénzt, mindenki jól járt, nem?”

A kijelentését később sem vonta vissza, sőt, több alkalommal is kiállt mellette. Feró szavai elég nagy felháborodást váltottak ki, és a témában megszólalt többek között az egykori X-Faktoros mentoráltja, Wolf Kati is.

Az ügyben aztán Delhusa Gjon is kifejtette véleményét, aki vasárnap a Facebook-oldalán üzent Ferónak.

„Mint lánygyermekes apa és mint olyan művész, aki lánygyermekes apáknak is énekel, szégyellem, hogy közénk tartozol. Bár pályám során nem volt alkalmunk megismerkedni, szívből remélem, hogy ez így is marad.

Ha valaha méltó leszek a Kossuth-díjra, köszönve azt, addig nem fogom átvenni, amíg te, "NF", birtokosa vagy államunk legmagasabb erkölcsi értékű kitüntetésének.”

Link másolása
KÖVESS MINKET:

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Schóbert Lara Olaszországban romantikázik 12 évvel idősebb, milliomos szerelmével
Lovaskocsiztak, piacon jártak és kéz a kézben andalogtak. Lara kutyusa is velük tartott.


Schóbert Lara és párja, a nála 12 évvel idősebb milliomos üzletember, Csereklei Dávid, romantikus útra mentek Olaszországba. A páros közös programot szervezett, és Lara kiskutyája is velük tartott — derült ki a fitneszező influenszer Instagram-oldaláról.

Firenzében turistáskodtak, lovaskocsiztak, piacon jártak és kéz a kézben andalogtak.

Az Instagram-sztoriban már Pisából jelentkeztek, ahol fotó is készült Dávidról és a kiskutyáról, amint „tartják” a pisai ferde tornyot.

A kapcsolatuk néhány hónapja tart, elsőként a Sztárbox sajtótájékoztatóján mutatkoztak együtt, azóta még szorosabb lett a viszony. Korábban felröppent a pletyka, hogy szakíthattak, most azonban együtt utaztak el.

Csereklei Dávid a Slim Store tulajdonosa, a cég a telefonos kiegészítők piacán piacvezetőnek számít Magyarországon. Schóbert Lara fitneszedző, aerobikedző, a Sztárbox fiatal bajnoka és Schobert Norbi valamint Rubint Réka lánya.

via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Majka beszédes képpel üzent: „Csalfáék kikormolták a púzót”
A rapper azzal dicsekedett el Facebookon, hogy az X-Faktor szombati adását többen nézték, mint a Megasztár első élő show-ját.


Rövid, tömör üzenetet fogalmazott meg Majka a Facebook-oldalán, mindössze ennyit írt posztjában:

„Csalfáék kikormolták a púzót”

A rapper egy képet is mellékelt egy grafikonnal, amely a szombati tévénézettséget ábrázolja. Ez alapján az X-Faktor szombati adása jóval jobban teljesített, mint a vetélytárs Megasztár.

Ez fordulatot jelent, ugyanis a TV2 tehetségkutatóját az előző héten még többen (663 ezer néző) nézték a teljes népességet figyelembe véve, mint Majkáék műsorát (514 ezer néző).

A kereskedelmi célcsoportnak számító 18-59 éves korosztályban pedig fej-fej mellett haladt a két show: az X-Faktor 297 ezer nézőt vonzott, míg a Megasztár 292 ezret.

Ezen a héten viszont az X-Faktor jócskán beelőzte a Megasztárt, pedig utóbbiban már az első élő show-t tartották szombaton,

míg az RTL tehetségkutatójának szombati adásában még a válogatókból továbbjutott versenyzőket rotálták a mentorok. Ráadásul az X-Faktor műsorideje rövidebb is volt (19:30-tól 22:30-ig tartott), mint a Megasztáré, amely 23:45-kor ért véget.

Majka egyébként már tavaly is rendszeresen posztolt nézettségi adatokat, ha az X-Faktort többen nézték, mint a vetélytárs műsort a TV2-n.


Link másolása
KÖVESS MINKET:


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Dráma a Sztárban Sztár All Starsban: elsírta magát a kieső énekes
A kilencedik élő show-ból búcsúzó sztár nagyon csalódott volt, még nem akart távozni a műsorból. Szabó Zsófi kérdéseire már csak a könnyeivel küszködve tudott válaszolni.


Vasárnap este is bámulatos produkciókat mutattak be az énekesek a Sztárban Sztár All Stars élő show-jában. Horváth Tamás például Jennifer Lopezzé alakult át, Mészáros Árpád Zsolt Zalatnay Sarolta bőrébe bújva énekelt, Dér Heni pedig Beyoncéként varázsolta el a zsűrit. Utóbbi két énekes meg is kapta a maximális 40 pontot Liptai Claudiáéktól, a napi győztes viszont Vavra Bence lett, aki Billie Eilish-t alakította.

Az este végén ezúttal is két versenyző került a veszélyzónába, a Tom Jones-ként fellépő Veréb Tamás és a Britney Spears bőrébe bújó Péterffy Lili Lelle kapták a legkevesebb szavazatot a nézőktől. Újabb szavazás döntötte el, hogy kettejük közül ki lesz a kilencedik évad kiesője. Feszült pillanatok után végül kiderült, hogy

Péterffy Lili Lellének kell távoznia a műsorból.

Az énekesnő láthatóan nagyon csalódott volt.

„Kicsit nem akarom elhinni, hogy most vége, mert úgy éreztem, hogy még nagyon sok minden van bennem, amit nagyon szívesen megmutatnék”

– mondta Till Attilának közvetlenül a kiesése után.

Később, amikor Szabó Zsófi beszélgetett vele, a könnyeivel küszködve tudott csak beszélni a versenyről.

„Nagyon-nagyon megszerettem a versenyt, és azt érzem, hogy hétről-hétre egyre jobban. Sajnálom, hogy ez most nem úgy sikerült”

– mondta Péterffy Lili Lelle, hozzátéve, hogy büszke a teljesítményére, és hálás, hogy nagyon sok támogatást kapott.

Amikor arról kérdezte a műsorvezető, hogy mi fog neki a legjobban hiányozni a Sztárban Sztár All Starsból, már el is sírta magát.


Link másolása
KÖVESS MINKET: