prcikk: Az olimpiai bajnok Berki Krisztián megható szavakkal búcsúzott elhunyt névrokonától | szmo.hu
SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Az olimpiai bajnok Berki Krisztián megható szavakkal búcsúzott elhunyt névrokonától

A tornász megemlékezett arról is, amikor összetalálkoztak egymással.


Az olimpiai bajnok tornász Berki Krisztián is megható szavakkal búcsúzott névrokonától.

Mint írja:

"Kétszer volt alkalmunk találkozni személyesen... Akkor is az edzőteremben... Köszöntünk egymásnak, összemosolyogtunk és jó edzést kívántunk...

Nem voltunk semmilyen kapcsolatban, de tudtunk a másikról... Ettől függetlenül megrázó és felfoghatatlan... Őszinte részvétem a családnak. Nyugodj békében, Krisztián"

- áll a sportoló közösségi oldalán.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Két hónapja halt meg Jákli Mónika, vőlegényének máris gyereke lesz új szerelmétől
Alig két hónappal az influenszer tragédiája után vőlegénye, Roderik élete hatalmas fordulatot vett. A férfi új párja ugyanis már a negyedik hónapban van, ami felkavarta a gyászoló családot.


Két hónappal Jákli Mónika tragikus halála után a gyászoló családot és a közvéleményt is felkavarta a hír, miszerint az influenszer vőlegénye, a komáromi vállalkozó máris új életet kezdett, sőt, új párja már a közös gyermeküket várja. A népszerű fitneszedző januárban vesztette életét, amikor Mercedes-Benz S 580-asával nagy sebességgel letért az útról, és fáknak csapódott Nagymegyer közelében, a 63-as főúton. Bár a baleset körül több találgatás is napvilágot látott, a Nagyszombati Kerületi Rendőrség közlekedési balesetként kezeli az ügyet.

A drámai fordulatról a szlovák pluska.sk számolt be, amely szerint

a férfi új párja már a negyedik hónapban van. Ez azért is keltett óriási megdöbbenést, mert Mónika alig két hónapja halt meg, és a baleset idején elvileg még ők alkottak egy párt.

A hírre Mónika korábbi párja, kislánya, Zora édesapja, az MMA-harcos Boráros Gábor is kemény szavakkal reagált.

„Tudok róla! Még a fotókat is elküldték nekem, bár a mai napig fogalmam sincs, miért tették.

Nem követem és nem is érdekel, mit fog csinálni a srác a jövőben. Számomra nem is létezik. Sőt, soha nem is létezett.

Nem érdekel, hol van, mit csinál, mi van vele” – mondta Boráros.

Jákli Mónika a Nyerő Páros című műsorban szerzett országos ismertséget. Hosszú évekig élt együtt Boráros Gáborral, akivel a kapcsolatuk megromlott, a dunaszerdahelyi bíróság korábban távoltartási végzést is elrendelt a férfi ellen.

Jákli Mónikát január 29-én kísérték utolsó útjára a szlovákiai Alistálon, a szertartáson a vőlegény és Boráros is megjelent. Sírját azóta is folyamatosan fehér virágok és mécsesek borítják.

Via Blikk


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Szerintem ez teljesen nonszensz, mert nem csináltam semmi olyat” - Komoly gondban a Házasság első látásra sztárja
Deák Rebeka tíz év munkáját és stabil bevételét veszítette el. Az énekesnő elárulta, miért érzi magát tehetetlennek, és ki segíthet neki a bajban.
F. O. / Fotó: - szmo.hu
2026. március 24.



Egyetlen pillanat alatt tűnt el Deák Rebeka teljes online jelenléte: a TV2 Házasság első látásra című realityjének egyik közönségkedvence szerint nemcsak egy évtizednyi emléke, hanem egy biztos bevételi lába is odalett – és még mindig nem tudja, miért. Az influenszer-énekesnő nyíltan beszélt a Blikknek arról, mi történhetett, és azt sem tartotta titokban, hogyan próbálja visszaszerezni a profiljait.

A probléma egyik napról a másikra jelentkezett, amikor Rebeka legfontosabb közösségimédia-fiókja egyszerűen elérhetetlenné vált. A hivatalos indoklás csupán olaj volt a tűzre.

„Kaptam egy olyan indoklást, hogy nem felelek meg a közösségi média alapelveinek”

– mondta dühösen. Az énekesnő szerint az okok teljesen homályosak, és a platformok működése kiszámíthatatlan.

„Szerintem ez teljesen nonszensz, mert nem csináltam semmi olyat.

Régen még lehetett azt mondani, hogy aki sok követőt vett, azt kiszűrték, de ma már ez sem igaz. Teljesen átlagos, pár száz követős profilokat is törölnek, ahol valaki csak a macskáját vagy a gyerekét posztolja. Nincs logika benne. Az is lehet, hogy valaki irigységből jelentett, az is lehet, hogy egyáltalán nem erről van szó. Az irigyek sosem alszanak, ezt tudjuk. Igazából már nem is ezen akarok rágódni, hanem azon, hogyan lesz megoldás.”

Az online jelenlét elvesztése nemcsak érzelmileg, hanem anyagilag is komoly csapás a fiatal énekesnő számára.

„Igen, ez abszolút bevételkiesést jelent, mondhatjuk, hogy egy stabil láb veszett oda rövid időn belül. Sokan azt hiszik, influenszernek lenni könnyű, pedig ez egy üzlet is. Megkeresnek cégek különböző kampányok kapcsán, egyeztetünk, árat mondok... ez egy folyamatos munka. Rengeteg együttműködésem volt, ezek egy része most hirtelen megszűnt. Az első héten konkrétan azt éreztem, hogy ‘úristen, leesett a piaci értékem’.” A 31 ezer követőjét organikusan, követővásárlás nélkül építette fel, és nagyon aktívan kommunikált a közösségével, ami most a leginkább hiányzik neki.

Rebeka azonban nem adja fel a harcot, és már egy külföldi szakembert is bevont a fiókjai visszaszerzésébe.

„Most dolgozik rajta egy török szakértő, aki nagyon pozitívan beszél az eddig elvégzett munkáról, és tudom, hogy megoldja majd, viszont ez idő. Az áttörésre még várni kell.” A helyzetet nehezíti, hogy az idő ellenük dolgozik. A személyes küzdelme mögött rendszerszintű hiányosságokat is lát. „Úgy tapasztalom, Magyarországon nincs valódi képviselete ezeknek a platformoknak. Ha bármi baj történik a közösségi médiában, nincs hova fordulni. Nincs egy ‘Meta-rendőrség’, ahol feljelentést tehetnél. Közben meg bárki jelentgethet bárkit, akár teljesen alaptalanul” – fejtette ki.

Deák Rebeka a TV2 Házasság első látásra című műsorában vált országosan ismertté, ahol Horváth Zsolttal házasodott össze. Kapcsolatuk a műsor után megromlott, és jogi vitákig fajult, azóta pedig a reality egy korábbi szereplőjével, Kabai Andrissal alkot egy párt. Online jelenléte a karrierje és üzleti modellje alapját képezi, így a fiókok elvesztése különösen érzékenyen érinti.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
„Gyerekkorom óta szerelmes vagyok beléd!” – Bereczki Zoltán még el sem vált, a nők már sorban állnak érte
A színész-énekes házassága hivatalosan még véget sem ért, de a rajongók már új életet képzelnek el neki. A közösségi oldalát számos bókoló komment lepte el, sőt, volt, aki egyenesen szerelmet vallott neki.
DM Petra - szmo.hu
2026. március 24.



Miközben Bereczki Zoltán még a múlt lezárásával küzd, a női rajongók már a jövőjét tervezik: a válás híre óta valósággal ostrom alá vették a színész közösségi oldalát, és sokan nyíltan pályáznak a felesége, Bata Éva helyére.

Alig egy hónapja derült ki, hogy hét év együttlét és egy közös gyermek után válik Bereczki Zoltán és Bata Éva, akik 2019-ben a Centrál Színházban, a Nemek és igenek című darab próbáin szerettek egymásba.

A házaspár válásáról először ez év februárjában olvashattunk. A csendet a 49 éves színész-énekes törte meg, amikor egy interjúban őszintén beszélt arról, mi zajlik a magánéletében.

Ám amíg a színész a maga belső harcát vívja, a rajongói egy pillanatig sem tétlenkednek.

A válás híre után Bereczki közösségi oldala valóságos csatatérré változott, ahol a nők szó szerint versengenek a figyelméért. A kommentelők hozzászólásaiból kiderül, sokan máris Bata Éva helyébe képzelik magukat.

„Mennyi érzelem van ebben a pasiban!” – írta valaki, míg volt, aki egyenesen szerelmet vallott: „Gyerekkorom óta szerelmes vagyok beléd!” Az egyik hozzászóló úgy vélekedett, Bereczki 120 évesen is szexi lesz. Ha nem hízik el!, de akadt olyan is, aki az apai oldalát méltatta: „Nagybetűs férfi és apa.”

Persze nem mindenki akar udvarolni, sokan inkább csak szeretetüket, rajongásukat fejezik ki iránta.

A háttérben azonban a történet talán még nem ért véget. Úgy tudni, Bata Éva már hónapokkal ezelőtt elköltözött egy belvárosi lakásba, de kapcsolatukat hivatalosan még nem zárták le, és a környezetük szerint érzelmileg sem sikerült még teljesen elengedniük egymást.

Via Story.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Várkonyi Andrea nem is titkolja, kinek szurkol A Nagy Duettben
Az üzletasszony az első élő show-t a TV2 stúdiójából nézte végig, és mint kiderült, van olyan versenyző, akivel elfogult. Pedig sok szereplőt ismer személyesen.
DM Petra - szmo.hu
2026. március 24.



Ahogy arról korábban beszámoltunk, Várkonyi Andrea Mészáros Lőrinccel együtt a TV2 stúdiójában ülve követte A Nagy Duett visszatérő évadának első élő adását, még Gáspár Beával is fotózkodott.

Mint kiderült, hogy nem véletlenül szerette volna a helyszínen látni az első show-t:

egy számára különlegesen fontos versenyzőnek, Gesztesi Pankának szurkolt, akit a „fogadott lányaként” emlegetnek.

A Femcafénak nyilatkozva nem is rejtette véka alá, mennyire elfogult a fiatal lánnyal szemben, akinek a karrierjét a kezdetektől figyelemmel kíséri.

„A szereplők, fellépők közül sok mindenkit ismerek személyesen. De van egyvalaki, akit születése óta ismerek és nagyon szeretek. Ő pedig Gesztesi Panka. Ott voltam sok-sok életszakaszában, nagyon közel áll hozzám, úgyhogy nyilván elfogult vagyok, és neki nagyon-nagyon szurkolok. Pláne úgy, hogy Pankának abszolút debütáló dolog ilyen formában színpadon lenni”

– mondta.

A szoros kapocs nem a véletlen műve. Várkonyi Andrea és Gesztesi Panka édesanyja, Liptai Claudia egykor elválaszthatatlan barátnők voltak, a TV2-nél töltött közös éveik alatt szinte lelki társként tekintettek egymásra. Kapcsolatuk olyannyira szoros volt, hogy a gyermekeik, Panka és Várkonyi lánya, Bochkor Nóra is sok időt töltöttek együtt. Idővel azonban a két műsorvezető eltávolodott egymástól.

A barátság megromlását a story.hu szerint sokan Várkonyi 2018-as, Bochkor Gábortól való szakításához kötik, ami után a tévés gyökeresen átalakította az életét. Az üzletasszony egy korábbi interjúban maga beszélt arról a nehéz időszakról, amikor tudatosan vágott el szálakat az életében. „Teljesen más szemmel kezdtem el látni a körülöttem élő embereket.

Rendbe tettem azt, ami nem működött jól, szűntek meg barátságok, munkahely, és igen, a párkapcsolatom is. Nem Gábor volt az egyetlen, akit elengedtem. Sok embert elengedtem az életemből akkoriban, nem szerettem volna, hogy bármi a múltra emlékeztessen”

– vallotta be akkor Várkonyi. Úgy tűnik azonban, hogy a Pankához fűződő kötelék mindent túlélt.

A fiatal lány a több mint hét év szünet után visszatérő A Nagy Duettben Kovács Áron oldalán méreti meg magát, és már az első adásban lenyűgözte a zsűrit és a nézőket is. A versenyzés nem mindig zökkenőmentes, nemrég Panka orvosi ellátásra is szorult, de a páros ennek ellenére is versenyben maradt.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk