Feldarabolva kerültek elő a két éve eltűnt rendőr maradványai - felesége ölhette meg
Két évvel a férfi eltűnése után, őrizetbe vették a feleségét, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölte férjét, és a holttestét feldarabolta a romániai Viziru községben.
A nő korábban azt állította, hogy a településen rendőrként dolgozó férje külföldre ment dolgozni. Majd szintén rá hivatkozva elköltözött a lakásukból is, mondván, hogy a férje telefonon kérte erre.
Az áldozat maradványaira lánytestvére bukkant rá, mikor a hétvégén rendet akart rakni az üresen maradt házban. A házban és a kertben találtak meg a csontokat és a koponyát - írta a maszol.ro.
Címlapkép: illusztráció, forrása: Pixabay