Vonat gázolta halálra a 15 éves magyar asztaliteniszezőt
Pásztor Máté, tizenöt éves asztaliteniszező bajnok tragikus balesetben elhunyt el múlt csütörtökön. Éppen edzésre igyekezett, amikor elütötte egy vonat - írta meg a Bors.
Máté nem kijelölt átkelőhelyen, a vasúti töltésen próbált átmenni. Fülhallgató volt a fülében, így nem hallotta, hogy jött a vonat, a szerelvény pedig halálra gázolta.
Máté a Pénzügyőr SE játékosa volt, korábban a BVSC-Zugló színeiben szerzett újonc magyar bajnoki címet. A klub szakemberei épp nemrég gondoltak arra, hogy megpróbálják visszahívni magukhoz, akkora tehetségnek tartották. Az ifjú sportolót családja, barátai és sporttársai is gyászolják.
Nyugodjék békében!
