Majoros Bence döntőbe jutott a 21 éven aluliak asztalitenisz tornáján
Majoros Bence bejutott a döntőbe a 21 éven aluliak tornáján a BOK Sportcsarnokban zajló asztalitenisz World Tour-versenyen.
A Borussia Dortmundban légióskodó, 20 esztendős Majoros - a decemberi Versenyek Versenye bajnoka - a keddi remek szereplése, három győzelme után szerdán délelőtt azzal a francia Joe Seyfrieddel találkozott, aki eddigi három találkozóján mindössze egy szettet vesztett.
Majoros ellen azonban nem tudta folytatni a korábbi magabiztos játékát, az első, majd a harmadik játszma után is hátrányba került, s ugyan mindkétszer sikerült egyenlítenie, a közönség nagy örömére a döntő szett is a magyar pingpongosé lett.
Majoros 14.30-tól játssza majd a döntőt a tajvani Lin Jün-csü ellen.