Kisiklott egy vonat a Déli pályaudvaron, rengeteg késés várható
Átmenetileg szünetel a vonatok közlekedése a Déli pályaudvaron, ugyanis egy motorvonat kisiklott, és megdöntötte a felsővezeték-tartó oszlopot - derül ki a Mávinform híreiből. Az eset kivizsgálása már folyamatban van, azonban a probléma megoldásáig nem fogadhat vonatokat a pályaudvar.
A pusztaszabolcsi, székesfehérvári és dunaújvárosi járatok Kelenföldig közlekednek, míg a nagykanizsai, tapolcai, szomathelyi, keszthelyi és zalaegerszegi vonatok elindulhatnak a Déliből, de visszaútjukon szintén Kelenföld a végállomás.
Az érintett vasútvonalon rengeteg késésre számíthatunk, egyelőre nem tudni, meddig tart a kár helyrehozatala.