SZTÁRVILÁG
A Rovatból

Majka támogatná a kötelező védőoltást és „egy nagy pofont is a sok hülyének”

A rapper akár személyesen is intézné ezt, mondta el Gulyás Márton YouTube-os műsorában.


Majka volt a vendég Gulyás Márton Péntek esti Partizán című youtube-os talk-showjának. A rappert a műsor rövid hagyományához híven a műsorvezető a politikáról is kérdezte, de szóba került Ózd, a szerencsejáték és a kereskedelmi televíziózás is.

A műsort Gulyás és Majka egy szimbolikus rulettezéssel kezdte, amit a műsorvezető nyert meg fölényesen, a 200 ezer forintot pedig az Utcáról a lakásba egyesületnek ajánlotta fel.

„Kártyázni tudok meg pofázni. Régen ezért beírást kaptam meg intőt, most meg adnak érte pénzt”

– foglalta össze röviden jelenlegi élethelyzetét a rapper, aki azonban elmondta, hogy bármennyire is szereti a szerencsejátékokat, sosem esett át a ló túlsó oldalára, ellentétben zenésztársával, Curtisszel.

Komolyabb témára terelve a szót Gulyás Ózdról és a város rendszerváltás utáni hanyatlásáról is kérdezte a zenészt, aki elmondta, hogy ő a korabeli balhékban is mindig tudta tartani a határt.

„Sefteltem, meg lopott ruhákkal üzleteltem, meg minden mással, amit éppen ki lehetett hozni a helyzetből. Mindig csináltam valami csibészkedést, de a börtön engem nagyon megijeszt. Már így kimondva is, hogy engem elzárnak és nem csinálhatom azt, amit akarok, az megrémít, nagyon nagy gát”

– mesélt erről az időszakról. Gulyás a Heti Hetesből is bejátszott egy rövid részletet, nevezetesen azt, amikor Farkasházy Tivadar érezhető kioktatással fordult a műsorban felbukkanó Majkához: „A Teddy pont az a tipikus baloldali művészember, aki nem tud elfogadni semmit, ami jobboldalról jön.” Szerinte egy, a politikától teljesen független hír hallatán szaladt ki belőle a költői kérdés:

„Na vajon ebből hogyan hozzuk ki, hogy az Orbán Viktor mennyire genyó? Erre a Teddy nagyon berágott, és később az Ónodi Gyuri (a Heti Hetes producere – a szerk.) akkor már nem akarta annyira, hogy menjek.”

Majka szerint a Fidesznek sok jó lépése volt a Heti Hetes időszakában, és sokkal több minden került negatív kontextusba, mint ami történt valójában.

„Senki ne értsen félre: én nem vagyok fideszes, sőt, engem kurvára nem érdekel a politika, sőt, ha valami érdekel, az inkább a baloldaliság, százszor közelebb áll hozzám. És úgy gondolom, hogy egy olyan típusú csávónak, mint én, mindig ellenzékből kell kornyikálnia. Undorodom azoktól a zenészektől, akik odaállnak kihúzott mellel választásokon, döngetik a mellüket, és később ezt viszik a pályafutásukon tovább”

– mondta el politikai hozzáálláról a rapper.

A kereskedelmi televíziózásról szólva elmondta: nem igaz, hogy többször lobbizott az X-Faktor műsorvezetői posztjáért, és szerinte az utóbbi időben Kolosy Péter, a csatorna programigazgatója akarta többször visszacsábítani a konkurens adótól. „Azért nem mentem át az RTL-hez soha, mert tudtam mindig, hogy ott dolgozik egy-két olyan ember olyan pozícióban, akik igencsak beleszólnak a munkába, akikkel én nem tudnék összedolgozni, hiszen emiatt jöttem el” – vallotta erről.

A politikára érintőlegesen később is visszatértek, amikor Gulyás kiemelte, hogy Majkának volt alkalma mind Orbán Viktorral, mind Gyurcsány Ferenccel közös műsort csinálni. Egy késő esti műsorban Majka szerint keverednie kell a politikának, az erotikának, közéletnek, a celebségnek, minden kell, hogy legyen benne, hogy működjön.

Éles véleményt fogalmazott meg a rapper a koronavírus körüli véleményekről és az oltásokról. Mint ismeretes, tavaly Majka is átesett a víruson, ráadásul kórházba is került. Az onnan sugárzott YouTube-bejelentkezéseiben is többször került már verbális összetűzésbe vírusszkeptikusokkal és -tagadókkal.

Gulyás Mártonnak pedig elmondta, hogy szerinte államilag kéne kötelezni az embereket az oltásra, mivel ez az egyetlen módja annak, hogy megfékezzük a járványt. Arról is beszélt ugyanakkor, hogy azt nem vállalta, hogy személyes reklámarca legyen a kormány oltási kampányának. „Magyarországon annyira hülyék az oltásellenesek, hogy nemcsak azzal vádolnak meg, hogy birka vagy, hanem hogy a Fidesz birkája vagy, azért mert beoltattad magad” – mondta el erről. Hozzátette:

nemcsak a kötelező oltást támogatja, hanem „egy nagy pofont is a sok hülyének”.

Gulyás vicces kérdésére, hogy személyesen is intézné-e ezt, humorosan pofozást imitálva azt mondta: „Ott állnék egy falnál, és hoznák, "ő egy nagy hülye", paff... "Ő olyan hülye volt, hogy kiírta Facebookra is", jó, akkor paff-paff!”.

(via 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Fotókon a végső búcsú Fenyő Miklóstól: lánya szívszorító szavakkal, Szikora Róbert összetörten kísérte a sírhoz
Több százan búcsúztatták Fenyő Miklóst a Farkasréti temetőben, ahol a család mellett a zenei élet képviselői is tiszteletüket tették. A temetésen Fenyő-dalok szóltak, a gyászolók pedig fehér lufikat engedtek fel.


Fehér rózsák és a magasba szálló léggömbök között, Fenyő-dalok hangjára kísérték végső útjára Fenyő Miklóst kedden délután a budapesti Farkasréti temetőben, ahol több száz tisztelője vett tőle végső búcsút.

A szertartás kezdetén mindenki egy szál fehér rózsával rótta le kegyeletét.

A gyászolók között ott volt Novai Gábor, Szandi és férje, Bogdán Csaba, Baby Gabi, Egri Péter, Miller Zoltán, DJ Dominique (Várkonyi Attila), valamint Szikora Róbert is, akit láthatóan megviselt barátja és zenésztársa elvesztése

– írta a Blikk.

A búcsúztatót Fenyő Miklós lánya, Diána beszéde nyitotta meg.

„A gyász olyan, mint a szeretet, végtelen. Annyit fogadhatok el belőle, amennyi nekem kell” – mondta, majd édesapja jelleméről is beszélt: „Bizalmatlan ember volt, nehezen adta a lelkét. A közös múlt viszont fontos volt ahhoz, hogy mélyen érezzen valaki iránt.”

Diána a Hungária tagjainak is üzent:

„Robi, Nova és Dolly, remélem, minden dalotokban és koncertjeiteken őrzitek majd apu álmait!” Beszédét így zárta: „Szeretlek, drága Medvém.”

Diána szavai után a mintegy kétszáz fős gyászoló közösség a „Míg a gyertya lángja ég” című dal hangjaira kísérte a legendát végső nyughelyére. Miután a koporsót a földbe engedték „az Örökzöld álom” című dalra, a megjelentek bedobták a fehér rózsákat a sírgödörbe.

A megható szertartásról készült galériánkat itt tudjátok megnézni:

A rock and roll 78 éves királya január 31-én hunyt el. Január elején tüdőgyulladás gyanújával, légzési nehézségekkel szállították kórházba, ahol a gondos orvosi kezelés ellenére a szervezete a szövődmények következtében feladta a küzdelmet. Március 12-én lett volna 79 esztendős. Utoljára december 28-án, az Erkel Színházban lépett közönség elé. Halálhírét követően a rajongók pénteken a zsúfolásig megtelt Hősök terén tartott megemlékezésen búcsúzhattak tőle.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
SZTÁRVILÁG
A Rovatból
Lovász László kitálalt: ez a valódi oka annak, hogy otthagyta a Bochkort
A műsorvezető bevallotta, 49 évesen már nem bírta a hajnali 4-es kelést, ami a magánéletére is rányomta a bélyegét. Most elmondta, mit szólt a családja a drámai döntéshez.


Öt évnyi hajnali ébresztő után január 30-án, pénteken elköszönt a Bochkor című rádióműsorból Lovász László: a Retro Rádió ismert hangja a Dumaszínház kreatív igazgatójaként folytatja pályafutását, egy évtizedes kötődést emelve ezzel főállássá. A műsorvezető, aki 2020 augusztusától volt a reggeli műsor hangja, az RTL Reggeliben Jakupcsek Gabriellának és Szujó Zoltánnak mesélt a döntés hátteréről, amit a Blikk szemlézett.

A váltás legfőbb oka a megterhelő életmód volt. „Hát figyelj: öt év öt hónapja 4 órakor kelek. Én már 49 éves vagyok, Gabi. Hát tudom, hogy nem látszik, de...” – magyarázta Lovász, aki szerint a Dumaszínházban kínált kreatív igazgatói pozíció és a rugalmasabb napirend óriási vonzerőt jelentett számára.

Lovász szerint az új pozícióban végre főállásban foglalkozhat azzal a kreatív tartalomfejlesztéssel, amit mindig is szeretett.

A Dumaszínház nem új terep a számára, a kapcsolata a társulattal közel két évtizedes múltra tekint vissza. „Az a helyzet, hogy a Dumaszínház körülbelül 20 éve benne van az életemben, amióta van, merthogy Litkai Gergővel 99-ben az Esti Showder Fábry Sándorral című műsorban ismertük meg egymást. (...) valahogy úgy alakult, hogy a Dumaszínház nagyon sok dolgát én csináltam az elmúlt 20 évben” – idézte fel a kezdeteket.

A rádióban töltött évekről elismerően beszélt, külön kiemelve egykori kollégáját.

„Egy baromi nagy ismertséget adott az országban, és nagyon sokat tanultam saját magamról, emberekről... A rádiózásban Bochkor Gábortól lehet tanulni Magyarországon a legtöbbet” – fogalmazott. Amikor Szujó Zoltán megjegyezte, hogy Bochkor már elmúlt 60 éves, Lovász annyit tett hozzá: „Igen, és nem látszik.”

A döntést komoly vívódás előzte meg, elsősorban az anyagiak miatt, hiszen a rádió folyamatos munkát biztosít, míg a színház szezonálisabban működik. Családja azonban végig támogatta.

„Amikor a rádióba elmentem dolgozni, ők akkor is nagyon büszkék voltak rám, és most már azért nagyon okosak, érzékelnek sok mindent szakmai és emberi dolgokból is. Nagyon támogatóan álltak ehhez”

– mondta feleségéről és két fiáról.

A hallgatók most azt találgatják, ki érkezik Lovász helyére. Bár hivatalos bejelentés még nem történt, Bochkor Gábor korábban jelezte, hogy hamarosan újra teljes lesz a csapat.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
A Nagy Ő: Stohl András teljesítette Kiara Lord kérését, és újabb párjelöltjét küldte haza
A párkereső műsor rózsaceremóniáján már csak hat hölgy kapott virágot a színésztől. Egyikük ráadásul egy egész napos randevút is nyert.
DKA - szmo.hu
2026. február 10.



Szűkül a kör: már csak hatan maradtak versenyben Stohl András szívéért A Nagy Ő című műsorban, miután a hétfői adásban a színész újabb párjelölttől búcsúzott.

A TV2 párkapcsolati realityjének legutóbbi adásában a rózsaceremónián ezúttal az egyik nagy esélyes, Kiara Lord kapta az első rózsát, miután ezt kérte Stohltól a korábbi, túlfűtött jakuzzis randijukon.

Az előző ceremónián ugyanis nem őt hívta magához elsőként a nagy Ő, ezt pedig igencsak nehezményezte. Most még egy egy szájrapuszit is kapott, így aztán végképp elégedett lehetett.

Kiara után még öt hölgy, Kriszta, Panna, Böbe, Éva és Gina kapott rózsát a színésztől, utóbbi ráadásul egy egész napos randit is "nyert" a színésszel. Így Andrea maradt hoppon, neki kellett távoznia a villából.

„Nem azért, mert nem vagy jó csaj, nagyon jó nő vagy. Ezt lehet, hogy sokan nem látják, de én láttam. A történetünk azonban most itt véget ért, mert az a pici kis plusz hiányzik, ráadásul én azt gondolom, nem én vagyok az, aki a te párod”

– indokolta a döntését Stohl András.

Andrea a riportszobában azt mondta, szerinte azért nem kapott rózsát, mert kevés időt töltöttek kettesben a színésszel, aki így nem is láthatta meg, hogy ki ő igazán.

A rózsaceremónia alakulhatott volna másként is, hiszen még a múlt pénteki adásban Kiara Lord elnyerte "a hatalom rózsáját", amely lehetséget ad neki arra, hogy eldöntse, ki nem kaphat rózsát a legközelebbi alkalommal. Stohl András azonban most azt kérte tőle, hogy még ne használja fel ezt az előnyt. Az előző adásban viszont a felnőttfilmes is majdnem elhagyta a villát, ráadásul saját döntésből.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

SZTÁRVILÁG
A Rovatból
A Nagy Ő: „Eldőlt, köztünk soha nem lesz semmi” – Stohl András olyat mondott, amivel végleg elvágta magát Ginánál
Az egyik nagy esélyesnek tartott párjelölt egy egész napos randin vehetett részt a színésszel, egy beszélgetés során azonban olyan dolog derült ki számára Stohlról, ami mindent megváltoztatott benne. A Nagy Ő bocsánatot kért, de nem tudni, lesz-e visszaút számára Ginánál.
DKA - szmo.hu
2026. február 10.



Romantikusnak indult, de teljes kudarccal végződött Stohl András és Gina randevúja A Nagy Ő legutóbbi adásában. A színész a rózsaceremónia után azonnal Győrbe utazott a szőke hölggyel, ugyanis a saját színházi előadására hívta meg. A színpadra is felvitte párjelöltjét, sőt az öltözőjét is megmutatta neki, ahol magassarkúban, nőies mozdulatokkal próbálta lenyűgözni, de Ginának ez egyáltalán nem imponált. A nő jól érezte magát a háromórás darabon, de már akkor felismerte, hogy nagyon különböznek Stohllal, ő ugyanis nem vágyik ekkora rivaldafényre.

A háromórás előadás után egy hotelszobában vacsoráztak, ahol eleinte még jól elbeszélgettek, ám egy ponton nagyon rossz irányt vett a randi. Gina ugyanis elmondta, hogy többször átverték a férfiak, ezért már nem bízik senkiben. Stohl erre azt mondta: „Szerintem te a férfiaktól fosol” (bár az utolsó szót kisípolták, így csak következtetni tudunk arra, hogy így fogalmazott). A nőnél ez teljesen kiverte a biztosítékot:

„Ez annyira tapintatlan és bunkó volt részéről, hogy ezzel a mondatával teljesen elvesztette a bizalmamat”

– jelentette ki később a riportszobában.

Ezután megkérdezte a színésztől: „Ha nem néznék ki jól, akkor is érdekelnélek? Csak a személyiségem, csak a problémáik, csak a gondok velem...” Mire Stohl így válaszolt: „Nem. Nem. Ez érdekel. Én sose tagadtam ezt, hogy nekem a vizualitás nagyon fontos. Én élvezni szeretem az életet, érted?. És ehhez hozzátartozik, hogy egy gyönyörű nőt látok, egy gyönyörű nő a párom, aki ráadásul még érdekes is.”

Gina értékelte a Nagy Ő őszinteségét, de ettől a kijelentésétől „visszahúzódott a csigaházába”. Úgy érzi, ezzel a színész végleg elvágta magát nála.

„Van egy nagyon rossz hírem András számára. Valószínű, hogy ahogy öregszem, nem leszek évről évre szebb, csak rondább. Ki kell ábrándítsam, ez elmúlik, a személyiségem viszont marad. Az itt elhangzottak alapján számomra teljes mértékben eldőlt, hogy András és köztem soha nem lesz semmi. Teljesen elvett minden pozitívumot, amit eddig vele tapasztaltam. Nem. Ez nálam nem működik.”

Másnap Stohl bocsánatot kért tőle, de nem tudni, van-e még visszaút számára Ginánál.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk