Kiestek a gyerekek a körhintából
Felborult egy körhinta a rajta ülő gyerekekkel együtt szombaton a Győr-Moson-Sopron megyei Téten. Öten sérültek meg, ketten kórházba is kerültek.
Az egyik gyerek az RTL Híradónak elmondta, hogy ő már nem tudott felülni rá, de látta, hogy összedőlt a körhinta, és hallotta, ahogy a gyerekek kiáltoztak. Hirtelen történt a baj, de a kicsik gyorsan ki tudtak szállni, csak az ijedtség volt nagy - mondta egy nagymama.
Az üzemeltető hibásnak érzi magát, szerinte az lehetett a baj, hogy a gyerekeket egy oldalra ültette.
A rendőrség vizsgálja az esetet.
VIDEÓ: Az RTL Híradó beszámolója
Címlapkép: illusztráció, forrása: Pixabay