KÉK HÍREK
A Rovatból

Titkolta terhességét a máriabesnyői nő, aki a réten hagyta újszülött gyermekét

Egy közelben lakó találta meg a babát. A nagymama szeretné, ha a kisfiút ő nevelhetné fel.


Mint azt megírtuk, őrizetbe vették azt az anyát, akinek a csecsemőjét egy réten találták meg csütörtök délután a Gödöllő-Máriabesnyőn. A 7 hónapra született, élő, egészséges újszülött kisfiút egy közelben lakó férfi találta meg a Sztelek Dénes utca mögötti füves területen.

A férfit nagyon megviselték a történtek. Elmondása szerint a kutyájával ment ki sétálni, és

hazafelé a kutya előreszaladt, ő találta meg a csecsemőt, aki a fűben feküdt meztelenül és nyöszörgött.

A férfi hívta a mentőket és a rendőröket, majd egy törölközőbe bugyolálta a kisfiút és bevitte a lakásba.

A kisfiú nagymamáját is megdöbbentette a dolog. A Blikknek elmondta, hogy a lánya velük lakott, de nem tudtak a terhességéről. Gabriellának volt ugyan udvarlója, de nem volt hivatalos a kapcsolatuk. A lányuk pedig az utóbbi időben eltávolodott tőlük - mesélte Mária.

"Tegnap délután telefonon hívott, hogy nagy bajban van. A patakpartról tért vissza, és ömlött belőle a vér. Azt mondta, hogy menstruál. Megmosakodott, és elment itthonról a kutyával, a templomnál találták meg."

A nagymama is a rendőröktől tudta meg, hogy mi történt. Ő maga hét gyereket és egy unokát nevelt fel, szerinte a kisfiú is elfért volna nála. Most úgy gondolja, hogy kérni fogja, hogy ő nevelhesse fel az unokáját.

A csecsemő a kistarcsai kórházban van, és a nagymama úgy tudja, hogy jól van.

A 28 éves nővel szemben megkezdték a szükséges intézkedéseket - közölte a rendőrség, büntetőeljárásban vizsgálják az esetet, emberölés kísérletével gyanúsítják és őrizetbe vették.

Címlapfotó: Police.hu


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


KÉK HÍREK
A Rovatból
„Nekem nincs apukám, meghalt” – Nem akar tudni a férfiról a kislány, akit macsétával tartotta fogva az apja, és végül kommandósok szabadították ki
A gyerekre a nagypapa vigyázott, de őt a férfi kizárta a lakásból. Majd azzal fenyegetőzött, hogy megöli a lányát és volt élettársát, ha valaki bemegy a lakásba.


Nem akar tudni az apjáról és soha többé nem akar találkozni vele - ezt mondta a kilencéves kislány, akit a férfi ejtett túszul, és egy macsétával tartotta sakkban Budapesten három éve.

A férfi élőben közvetítette a gyerek túszulejtését, miközben a kommandósok már az ajtó előtt álltak. A kislányra előzőleg a nagypapa vigyázott, de a férfi kizárta őt a házból. Majd azzal fenyegetőzött, hogyha bárki belépne a lakásba, akkor megöli a gyereket és volt élettársát is. A kommandósok végül gumilövedékkel meglőtték, és elvették tőle a kislányt.

A Tények úgy tudja, hogy azért ejtette túszul a gyereket, mert korábban eltiltották tőle.

A férfit börtönre ítélték, de fellebbezett. A másodfokú tárgyaláson kiderült, hogy a történtek nagyon megviselték a gyereket, aki nem akar tudni az apjáról. Azt mondta, hogy neki meghalt az apja.

VIDEÓ: A Tények beszámolója


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
KÉK HÍREK
A Rovatból
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár autója, a felesége a cikk alá kommentelt
A politikus autója Gelej és Mezőcsatár között ütközött. Felesége szerint az autóban utazók könnyebb sérüléseket szenvedtek, ezért kórházba szállították őket.


A Mezőköves Képekben arról számolt be a Facebookon, hogy balesetet szenvedett Tállai András államtitkár autója Gelej és Mezőcsát között. A helyszínelés teljes útzár mellett folyik.

A kommentekben Tállai András felesége, Tállai Andrásné Kerékgyártó Julianna a következőt fűzte hozzá a hírhez:

"A pontos tájékoztatásért. A kocsiban ülők könnyebb sérülest szenvedtek, kórházba szállították őket kivizsgálás céljából a mentők"

- írta az államtitkár párja.

Bővebb információ egyelőre nem áll rendelkezésünkre, amennyiben igen, cikkünket frissítjük.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

KÉK HÍREK
A Rovatból
Többször is leitatta, majd szexre kényszerítette 15 éves nevelt lányát egy dorogi férfi, két év börtönre ítélték
A lány félt a nevelőapjától, mert az korábban többször megütötte és büntetésből térdeltette is. Ha megpróbálta visszautasítani a férfi közeledését, az megtiltotta neki, hogy a barátaival találkozzon, és elvette a mobiltelefonját.


Első fokon két év börtönre ítélte az Esztergomi Járásbíróság azt a dorogi férfit, aki többször is szexuálisan bántalmazta a 15 éves nevelt lányát. A férfi az élettársával és annak lányával élt együtt egy dorogi lakásban, és a bíróság szerint a családi, hatalmi viszonyát kihasználva követte el a bűncselekményeket – olvasható a Tatabányai Törvényszék közleményében.

Minden akkor kezdődött, amikor

a lány anyja hat napra kórházba került. A férfi ebben az időszakban, 2022. november 30-án, majd december 2-án is leitatta a lányt, majd szexuálisan bántalmazta. A következő fél évben ez még ötször megismétlődött.

A bíróságon kiderült, hogy a lány félt a nevelőapjától, mert a férfi korábban többször megütötte és büntetésből térdeltette is, ha valamit rosszul csinált.

Amikor a lány megpróbálta visszautasítani a férfi közeledését, az megtiltotta neki, hogy a barátaival találkozzon, és elvette a mobiltelefonját.

A két év börtönbüntetés mellett a férfit három évre eltiltották a közügyektől, és végleges hatállyal minden olyan foglalkozástól, amely során 18 éven aluliakkal kerülne kapcsolatba. A bíróság ezenkívül 954 607 forint bűnügyi költség megfizetésére is kötelezte. Az ügyész tudomásul vette az ítéletet, ami azonban nem jogerős, mivel a vádlott és védője fellebbezett.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

KÉK HÍREK
A Rovatból
„Kenzie durva szexet szeretett volna” – Állítja az ír férfi, aki az aktus közben fojtotta meg alkalmi partnerét
A fiatal amerikai nővel egy szórakozóhelyen ismerkedtek meg, majd a férfi lakására mentek, ahol a tragédia történt. A gyilkossággal vádolt férfi családja 20 milliós óvadékot ajánlott fel.


Bűnügyi felügyeletbe kerülhet az az ír férfi, aki szex közben fojtotta meg alkalmi partnerét, egy amerikai nőt Budapesten.

A férfi a pénteki tárgyaláson elmondta, hogy egy szórakozóhelyen ismerkedtek meg, majd táncolt és csókolózott a lánnyal. Szerinte Kenzie azt mondta, hogy durva szexet akar.

A férfi két éve találkozott a fiatal nővel, majd aktus közben megfojtotta. A holttestet egy bőröndben egy erdős helyre vitte Szigliget külső részén.

A pénteki tárgyaláson kiderült, hogy egyikük sem volt drog hatása alatt. Mivel a férfit letartóztatták, a védője most azt kérte, hogy kerülhessen házi őrizetbe. Az ügyészség szerint azonben a szökés veszélye fennállna. A gyilkos szülei közölték, hogy akár 20 millió forintot is fizetnének óvadékként.

A tárgyalás áprilisban folytatódik.

VIDEÓ: A Tények beszámolója


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk