VIDEÓ: Szinte folyóvá változtak az utcák Óbudán
Nem elég az ónos eső, a III. kerületben csőtörés is nehezíti a közlekedést. A Teszársz Károly utcában
olyan nagy a víz, hogy az autók már ki sem tudnak állni a helyükről.
Kollégánk a helyszínen lakik, információi szerint már a Kiscelli utcában is folyik a víz, de a vízművesek már dolgoznak a probléma elhárításán.






Oszd meg másokkal is a cikket!