Vérző holttest feküdt a járdán a VII. kerületben
Egy vérző holttest miatt lezárta a rendőrség a budapesti VII. kerületben lévő Bethlen Gábor utca és a Péterfy Sándor utca sarkát - írja az Indexegy szemtanúra hivatkozva.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság a portál érdeklődésére megerősítette, hogy nem bűncselekmény történt, ugyanis nem állapították meg az idegenkezűséget.
A portál helyszíni forrásra hivatkozva azt írja,
nem öngyilkosság és nem baleset áldozata volt az utcán fekvő ember, hanem természetes halált halt. Egy középkorú férfiról lehet szó, aki nemrég szabadult a börtönből 9 év után.
Az Index szerint súlyos tüdőbetegsége okozhatta a férfi halálát, és a vérzést is. A rendőrök ugyanis a közelben lévő lakásán is vérnyomokat találtak.