Szarvasagancsot venni ment egy férfi az erdőbe, már a kocsijában torkon lőtték
Torkon és mellbelőttek egy férfit a Vas megyei Kám közelében hétfőn délelőtt. Szarvasagancsot akart venni attól, aki megtámadta, ám mihelyst megérkezett a helyszínre, még a kocsijában tüzet nyitottak rá.
Felesége is az autóban ült, ő azért úszhatta meg sérülés nélkül a lövöldözést, mert lebukott a műszerfal alá.
A meglőtt vállalkozó testvére az RTL Híradónak azt mondta,
szerinte bátyját szándékosan csalták oda a megbeszélt helyre, hogy ott kivégezzék.
A férfit kórházba szállították, állapotáról egyelőre nincs hír.
Támadóját, egy 23 éves férfit hétfő éjszaka fogták el. Életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás ellene.