Rejtélyes üzenetet hagyott hátra kivégzése előtt az amerikai sorozatgyilkos
Május 15-én kivégezték Floridában a 62 éves Glen Rogerst, akit két nő meggyilkolásáért ítéltek halálra még az 1990-es években. Az egykori sorozatgyilkost méreginjekcióval végezték ki, közel három évtizeddel az ítélet után, írja a LADbible.
Rogerst „Casanova gyilkosként” emlegették, mivel rendszerint bárokban ismerkedett meg áldozataival, akiket később megfojtott. A hatóságok szerint 1995-ben két nőt ölt meg: Tina Marie Cribbst Floridában, Sandra Gallaghert pedig Kaliforniában. Cribbs kétgyermekes édesanya volt, míg Gallagher három gyereket nevelt.
A férfi később azt állította, hogy összesen hetven nőt gyilkolt meg. Ezt az információt azonban nem erősítették meg hivatalosan.
A kivégzése napján felesége meglátogatta. Utolsó szavaiban köszönetet mondott neki, majd egy üzenetet küldött az Egyesült Államok korábbi elnökének, Donald Trumpnak. Arra kérte, hogy folytassa Amerika naggyá tételét. A búcsúját pedig egy rejtélyes mondattal zárta:
Glen Rogers volt az ötödik ember idén, akinek végrehajtották a halálos ítéletét Floridában. A kormányzó közben már egy újabb kivégzés elrendelését is aláírta. Az államban tavaly összesen hat kivégzés történt.
(via 24.hu)