Rosszul rakták vissza a veséjét – már több mint 30 műtéten van túl a hiba miatt
A TV2-nek nyilatkozó paksi nő úgy gondolja, feleslegesen végeztek rajta gyomorműtétet, aminek következtében rossz helyre kerültek veséi.
Az elhibázott beavatkozás hatásának tartja azt is, hogy megnagyobbodott a mája és elviselhetetlen görcsök gyötrik. Most azt fontolgatja, hogy bepereli a kórházat, ahol műtötték.
Aranka gyomortáji fájdalmakkal és hányással fordult orvoshoz, ekkor fekélyes bélgyulladást állapítottak meg nála. Bár már további 30 műtéten átesett, állapotát valószínűleg nem lehet teljes mértékben helyrehozni.
A Tények riportja: