Megtalálták az eltűnt székesfehérvári doktornő holttestét
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság korábban a lakosság segítségét kérte egy idős pár megtalálásához, akik vasárnap 11 óra körül indultak el salgóbányai szálláshelyükről a Medves-fennsíkra sétálni, ám szállásukra nem tértek vissza.
Most az ügyben újabb hírek érkeztek: a 72 éves doktornő holttestét megtalálták néhány száz méterre attól a helytől, ahol korábban férje holtteste is előkerült - tájékoztatta a 24.hu-t Nágel Tamás százados.
A férfi holttestét kedden találták meg, egy erdős részen. Az eddigi adatok szerint nem történt bűncselekmény, így a halálesetek kapcsán közigazgatási eljárás folyik.