Megöltek egy idős nőt Budapesten, a rendőrök keresik a gyilkosát
Holtan találtak egy idős nőt II. kerületi otthonában, a rendőrség emberölés miatt nyomoz
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfői közleményében azt írja, hogy
A helyszínen a rendőrök szemlét tartottak, amelynek során felmerült az idegenkezűség gyanúja, ezért emberölés gyanúja miatt rendeltek el nyomozást ismeretlen tettes ellen.
Az elkövető felkutatása folyamatban van - írták.
(Forrás: MTI)