Megkéseltek egy postást Nyíregyházán, itt a fotó a támadóról
Csütörtök délelőtt a nyíregyházi Vasvári Pál utcában egy férfi megkéselt egy munkában lévő postást, méghozzá fényes nappal. Szemtanúk szerint a késelés után a férfi elfutott a helyszínről, és egy másik férfival is dulakodni kezdett.
A postás túlélte a támadást, a rendőrség szerint könnyebb sérüléseket szenvedett - írja a Blikk.

Fotó: police.hu
A rendőrség kéri, hogy jelentkezzenek azok, akik felismerik a képen látható férfit, vagy tudnak valamit arról, hogy jelenleg hol lehet.
Jelentkezni lehet személyesen a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán, telefonon a 06-42-524-600 hívószámon, vagy a 107-es, 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén. Névtelenséged megőrzése mellett a nap 24 órájában ingyen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán is bejelentést tehetsz.
Címkép: Google Maps