Fejbe lőtte osztálytársát egy diák egy iglói iskolában
Fejsérüléssel kellett kórházba szállítani egy fiút, miután osztálytársa meglőtte őt az iglói alapiskolában - adta hírül a Paraméter.
A lövés a délelőtt folyamán dördült el, feltehetőleg egy légpuskából. Állítólag baleset történhetett: az iskolai lövész-szakkörön az egyik növendék egy lövéssel sebesítette meg a fején a tanulótársát.
Az Aktuality.sk. szerint a fiatalkorú sérültet helikopterrel a kassai kórházba szállították.
Lenka Ivanová szlovák rendőrségi szóvivő azt nyilatkozta, hogy a sérülés mértéke egyelőre nem ismert, de a fiú nincs életveszélyben. A rendőrség testi sértés gyanújával indított eljárást.