Facebook-videóban jelentette be a polgári késes gyilkos, mire készül
"Minél többen nézzétek, hogy eljusson a címzetthez. Itt van augusztus 20., megyek, mint a vihar. Be akarom fogni az én kutyámat" - hangzott el a videóban.
"Addig nem megyek börtönbe, amíg a fizetséget meg nem adod. Addig nem nyugszom, amíg a véredet nem látom. Úgy csinálom, hogy jó legyen, szép kis lyukat fogok csinálni erre a..."
- folytatta.
O. Szilveszter emellett még fotókat is posztolt, amiket később ugyan letörölt, de készült róla képernyőfotó. Az egyik képhez azt írta:
"Augusztus 18-20. Ott fogsz megdögleni Polgáron."
A Blikknek nyilatkozott egy helyi, aki szerint sokan tudtak a videóról, mégsem történt semmi. Senki nem próbálta megakadályozni a vérontást.