Autóval üldözte, majd golfütővel beverte felesége autójának ablakát egy aszalói férfi
Karácsony szenteste éjfél körül összevitatkozott az otthonukban egy aszalói férfi és felesége.
A veszekedés hevében a nő az autójába ült és elhajtott. A férj egy másik autóval utánament, majd a település határában, a 3-as számú főúton megállásra kényszerítette a feleségét.
A férfi ezek után a felesége autójához ment és egy golfütővel betörte annak ablakait.
Egy arra járó mentős látta az esetet, és értesítette a rendőröket.
A járőrök előállították a férfit, majd garázdaság és közúti veszélyeztetés gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak ellen - írja a Police.hu.