26 éves korában meghalt Lázár Bence, az Újpest volt focistája
Meghalt Lázár Bence labdarúgó, az Újpest egykori csatára. Két éve nyirokduzzanat miatt fordult orvoshoz. Ekkor derült ki, hogy a sportoló leukémiás. Az állapota egy ideig stagnált, majd javult is. A héten a család véradásra kérte az embereket. A fiatal labdarúgón azonban nem tudtak már segíteni, csütörtökön meghalt - írta az ATV.
A Sport TV a Facebook-oldalán közölte a család üzenetét:
"Mélyen megrendülve tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Lázár Bence 2018. február 22-én hajnalban az angyalokhoz költözött és mától egy csillaggal több ragyog az égen. Bence is úgy akarná, hogy a neki szánt véradások más betegtársain segítsenek, ezért kérjük, akik tervezték, holnap menjenek el vért adni. Hisszük és tudjuk, hogy Bence már az égi csapatban focizik, hiszen ez volt az élete."