Alsónadrágban indult el egy kisfiú játékot venni, mert a szülei megígérték neki, de mégsem vették meg
Egy szál zokniban, alsógatyában és pólóban szökött el játékot venni magának egy hatéves kisfiú Tatabányán, az esti órákban. A felszálláskor kérdőre vonta a kisfiút, aki közölte: a plázába megy játékot venni.
Az egyik utas videóra is vette a nem mindennapi jelenetet és a Borsnak mesélte el, amit látott:
"A József Attila művelődési háznál szállt fel, és elmondta a sofőrnek, hogy a bevásárlóközpontba készül, érdeklődött, hogy megy-e oda a busz" – mesélte a lapnak a videót készítő utas.
Ha kíváncsi vagy, mit mondott a kisfiú, lapozz!