Hülyére vette a rendőröket egy budapesti robogós
Budapest VII. kerületében, a Thököly út és a Dózsa György út kereszteződésében készült ez az elképesztő felvétel. A videón látható, hogyan lépett meg egy robogós a rendőrök elől.
A rendszám nélküli robogós persze a mutatványa közben szabálytalanságot szabálytalanságra halmozott. Azt nem tudni, hogy pontosan miért akarták őt ellenőrizni.
Az E-Tanún megjelent videón jól látszik, hogy a robogós szabálytalanul kanyarodik át a szemközti sávba, majd besorol egy Mazda mellé, a kerékpársávba. A rendőrök ekkor elzárják az útját, ezért ő a járdán visszafordul és elhajt.
Az E-Tanú azt írja, hogy nem is sikerült a rendőröknek elkapni őt.
A hvg.hu szerint sokat segítene - nem csak az ilyen esetek utáni azonosításban -, ha a segédmotor-kerékpárokra is kellene rendszám.