KÉK HÍREK
A Rovatból

Megtalálták a túrázás közben eltűnt színész holttestének maradványait

Julian Sandsnek közel fél éve veszett nyoma a kaliforniai hegyekben. A 65 éves színész tapasztalt természetjáró volt, földi maradványait túrázók találták meg a napokban.


A hatósági vizsgálat szerint Julian Sands brit színész holttestének maradványait találták meg néhány napja a kaliforniai Baldy-hegy közelében. Halálának körülményeit még vizsgálják.

A 65 éves Sands január 13-án a Los Angelestől északra fekvő San Gabriel-hegység legmagasabb csúcsára, a Baldy-hegyre indult túrázni. Eltűnését még aznap bejelentette a családja, miután a színész nem tért vissza a hegyről.

Néhány nappal később megtalálták az autóját, de Sandsról továbbra sem volt hír, pedig ekkor már a seriffi hivatal rengeteg önkéntes segítségével kereste a szokatlanul kemény télben.

Aztán június 24-én túrázók emberi maradványokra bukkantak azon a környéken, ahol a színész eltűnt.

Június 27-én San Bernardino megye seriffjének hivatala közölte: a hatósági vizsgálat megállapította, hogy Sands holttestének maradványait találták meg. A halottkémi hivatal közleménye szerint a halál körülményeit még vizsgálják.

Julian Sands West Yorkshire-ben született 1958-ban ötgyerekes családba. Londonban tanult színjátszást, ott is kezdte karrierjét, majd amerikai filmekben is szerepelt. Ismert alakítás fűződik a nevéhez többek között a Las Vegas, végállomás, a Szoba kilátással, a Meztelen ebéd, valamint a Dobozba zárt szerelem című filmben. Jelenleg három filmje is bemutatásra vár.

(MTI, 24.hu)


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Népszerű
Ajánljuk
Címlapról ajánljuk


KÉK HÍREK
A Rovatból
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár autója, a felesége a cikk alá kommentelt
A politikus autója Gelej és Mezőcsatár között ütközött. Felesége szerint az autóban utazók könnyebb sérüléseket szenvedtek, ezért kórházba szállították őket.


A Mezőköves Képekben arról számolt be a Facebookon, hogy balesetet szenvedett Tállai András államtitkár autója Gelej és Mezőcsát között. A helyszínelés teljes útzár mellett folyik.

A kommentekben Tállai András felesége, Tállai Andrásné Kerékgyártó Julianna a következőt fűzte hozzá a hírhez:

"A pontos tájékoztatásért. A kocsiban ülők könnyebb sérülest szenvedtek, kórházba szállították őket kivizsgálás céljából a mentők"

- írta az államtitkár párja.

Bővebb információ egyelőre nem áll rendelkezésünkre, amennyiben igen, cikkünket frissítjük.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk
KÉK HÍREK
A Rovatból
Tragédia Székesfehérváron: meghalt egy 30 év körüli nő az Alba Plázánál
Az Országos Mentőszolgálat megerősítette, hogy egy fiatal nő életét vesztette a bevásárlóközpontnál. A mentés idejére a környéket lezárták, a haláleset körülményeit a hatóságok vizsgálják.


Tragédia rázta meg Székesfehérvárt szombat délután: egy harminc év körüli nő életét vesztette az Alba Plázánál.

A FEOL azt írja, a helyszínre kiérkező mentők hiába próbálták újraéleszteni a nőt, már nem tudták megmenteni az életét. Az Országos Mentőszolgálat megerősítette a tragédia hírét:

„A helyszínen egy 30 év körüli nő bajtársaink újraélesztési kísérlete ellenére sajnos az életét vesztette.”

A rendőrség vizsgálja a haláleset körülményeit, de az első információk szerint nem merült fel idegenkezűség gyanúja, a tragédiát vélhetően hirtelen rosszullét okozta. A mentés idejére a környéket lezárták, a forgalomban ideiglenes korlátozások voltak érvényben.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

KÉK HÍREK
A Rovatból
Videó: Buszmegállóba csapódott az Aston Martin Győrben, egy 76 éves nő az áldozat
A sportkocsi 33 éves sofőrje a Szent István úton sodródott át a szemközti sávba. A rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja a halálos baleset körülményeit.


Felismerhetetlenségig összetört egy zöld Aston Martin, miután sofőrje elvesztette uralmát a volán felett, és egy buszmegállóba csapódott Győr belvárosában február 14-én, szombat délelőtt. A Szent István úton, a Jókai és a Munkácsy Mihály utca közötti szakaszon történt tragédia során a sportkocsi nagy sebességgel sodródott át a szemközti sávba, ahol elgázolt egy ott várakozó nőt – írta a Telex.

A balesetben egy 76 éves nő vesztette életét. Az autót egy 33 éves győri férfi vezette. Rajta kívül a mentők egy 30 év körüli férfit fejsérüléssel, egy 20 év körüli nőt pedig további vizsgálatokra szállítottak kórházba.

A helyszínre a város hivatásos tűzoltói is kiérkeztek, a beavatkozás idejére pedig az érintett útszakaszt az Abda felé vezető irányban teljesen lezárták. A rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja a történteket.

A mentők hiába próbálták újraéleszteni az elgázolt nőt. „A baleset következtében egy 80 év körüli nő sajnos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy bajtársaink újraélesztési kísérlete ellenére a helyszínen életét vesztette”

– közölte az Országos Mentőszolgálat.

A Kisalföld egy videót is közzé tett a baleset helyszínéről:


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk

KÉK HÍREK
A Rovatból
Gránátot dobtak egy nagyszőlősi rendőr otthonára, két kislánya is a házban volt
A 43 éves gyanúsított péntek éjjel hajtott végre robbantásos támadást a kárpátaljai városban. A férfit órákon belül elfogták, a nyomozás szerint bosszúból támadt a családra.


Kézigránát robbanása rázta meg a kárpátaljai Nagyszőlős egyik lakóövezetét február 13-án, péntekre virradó éjszaka. Egy elkövető robbanószerkezetet dobott egy rendőrségi alkalmazott otthonára – írta a Blikk.

A támadás idején az épületben a rendőr felesége, két kislánya és szülei is tartózkodtak, de a detonációban szerencsére senki sem sérült meg.

A robbanás megrongálta az épület homlokzatát és több ablakot is betört. A megyei rendőrség tájékoztatása szerint a helyszínelés során több tárgyi bizonyítékot is lefoglaltak.

A hatóságok a térfigyelő kamerák felvételei alapján órákon belül azonosították, majd el is fogták a gyanúsítottat: egy 43 éves, szőlősegresi férfit, aki egy ismerőse házának padlásán rejtőzött el.

A rendőrség szerint a támadás indítéka a bosszú lehetett. A gyanúsítottat ugyanis januárban metamfetamin-terjesztés miatt már őrizetbe vették, és az ügyében éppen az a rendőr járt el, akinek a házára a gránátot dobta.

A férfi akkor óvadék ellenében szabadult.

Az elkövető ellen rendvédelmi dolgozó vagyonának szándékos megrongálása, fegyverrel elkövetett garázdaság és fegyverrel való visszaélés miatt indult büntetőeljárás, amiért akár 15 év szabadságvesztést is kaphat - számolt be a helyi UNN.


Link másolása
KÖVESS MINKET:

Ajánljuk